olkusz

lek. dent. Arkadiusz Żurek

None
ul. Nowa 13
Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka

mgr Janusz Kocjan

Fizjoterapeuta   (+1 więcej)

Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji, Terapii Manualnej i metody McKenziego
Króla Kazimierza Wielkiego 54A
Olkusz

Profesjonalista z ogromną wiedzą specjalistyczną i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.Ddiagnoza i podjęta natychmiastowa rehabilitacja w 100% świadomie trafione. W tak dobrych rękach nie ma się czego bać. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Michał

lekarz Leszek Danecki

Lekarz rodzinny   (+2 więcej)

NZOZ"SANA-MED"s.c
Buchowieckiego 15a
Olkusz

Pomógł zdiagnozować poważną chorobę mojego wnuka. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Przemiły sympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Dziękuję i polecam!

Opinia dodana przez: Eleonora

lek. dent. Karolina Babiuch

artDENT s.c. Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna lek. stom. Ewa Piątek-Kopeć, lek. dent. Karolina Babiuch
Kr. Kaz. Wielkiego 60
Olkusz

Pani dr to przemiła i kompetentna osoba😀 potrafi rzeczowo odpowiedzieć na każde pytanie wykazując się wiedzą praktyczna jak i teoretyczną. Polecam każdemu również dla dzieci.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agnieszka Wesołowska-Rogozik

Internista

Szpital Powiatowy
aleja 1000-lecia 13
Olkusz

Wspaniały lekarz,kompetentny, cierpliwy.poświęcający nawet swój prywatny czas pacjentowi,wyrozumiały oczywiście godny polecenia. Korzystam często z pomocy lekarskiej ale dopiero gdy spotkałem Panią Rogozik to wiem ,że lekarze mogą być naprawdę wspaniali. Waldek

Opinia dodana przez: Waldek

lekarz Elżbieta Strzelec

Okulista

Skwer 8
Olkusz

Usunięcie ciała obcego z lewego oka szybko i bezboleśnie ze znieczuleniem cała wizyta trwała może 10 - 15 min.

lekarz Sebastian Mosiej

Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GAL-MED
Sławkowska 4
Olkusz

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Trzcionkowski

Internista   (+2 więcej)

Prywatny Gabinet Lekarski
Górnicza 1
Olkusz

Cudowny lekarz o gołebim sercu.przyjmie zawsze mimo nawału pacjentow nikomu nie odmowi.lekarz z powołania tlumaczyzawsze i ma obszerna wiedze nie tylko pulmonologiczna.

Opinia dodana przez: Czarna mamba

lekarz Adam Stanek

Pediatra

None
Rynek 11
Olkusz

Dla mnie najlepszy pediatra w Olkuszu.Zawsze stawia dobrą diagnozę i jeśli nie ma takiej potrzeby unika antybiotyków.