dr n. med. Joanna Zappa-Gawłowska

Chirurg stomatolog

Pełen profesjonalizm, doprowadziłem do wyrywania zęba bojąc się panicznie dentystów po przejściach w prywatnych gabinetach. U Pani Joanny pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta, wytłumaczenie dolegliwości, a samo wyrywanie bezbolesne, miła atmosfera, polecam jak najbardziej, bylem z polecenia a teraz polecam i zachwalam. Teraz pójście do dentysty to jak wyjście do fryzjera ;) Pozdrawiam :D

Polecam wszystkim!!!!! W sobotę przechodziłam zabieg i wyszłam z gabnetu uśmiechnięta:) podejście wspaniałe! bardzo przyjemni ludzie, fachowe podejscie. Przenosimy się całą rodziną do Pani Doktor. Pozdrawiam serdecznie i polecam z czystym sercem jako " Najlepszy stomatolog w Olkuszu" !!!

Bardzo miła Pani Dr, tłumaczyła co po kolei robi, dzięki temu wiadomo co nas zaraz czeka. Wzbudza zaufanie. Bardzo polecam.

Prze delikatna i wspaniała kobieta,potraktowała mnie jak dziecko,naprawdę bardzo,bardzo dobry lekarz,bez żadnego bólu usunęła mi ząb,nawet znieczulenie,którego tak się boję nie boli super gorąco polecam Panią Doktor :)))

Super stomatolog polecam Bardzo pozdrawiam.

Super stomatolog polecam Bardzo pozdrawiam.

pOLECAM. LEKARZ W PEŁNI PROFESJONALNY. Nic nie boli nawet przy nakłuciu znieczulenia. Dokładnie opisuje pacjentowi wszystko co wie na temat jego stanu uzębienia, a wyrywa zęby geniealnie, bez bólu i nerwów. Znalazłam nowego dentystę na 100 % , choc moja pierwsza wizyta w tym gabinecia była czysto przypadkowa . Zaufałam opiniom innych i się nie zawiodłam.

super lekarz polecam .nie ma sie czego bac w końcu wizyta u u dentysty to nie horror,

Czytam te opinie i widzę ,że prawie wszyscy to Gal anonimy więc niech się wypchają z tymi opiniami i sobie w .............

mnie tam sie wszystkie plomby dosyc ze trzymaja, to jeszcze sa ladne, a najwazniejsze,ze nic nie boli. Szkoda,ze wczesniej nie mialem szczescia do dentystow.Zdecydowanie polecam !

moje zęby po wizycie u tej pani wymagaja dalszego leczenia u innego stomatologa plomby sa nie szczelne a zekomo wyleczone zeby bola.nie wiem jak mozna stwierdzic ze zab jest wyleczony jak z drugiej strony jest ogromna dziura ktora chyba slepy by widzial.wizyta nie jest tania a dodatkowo trzeba zostawic pieniadze u innego denytsty zeby to wszystko poprawil nie polecam