Chirurg Stomatolog Olkusz

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Pełen profesjonalizm, doprowadziłem do wyrywania zęba bojąc się panicznie dentystów po przejściach w prywatnych gabinetach. U Pani Joanny pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta, wytłumaczenie dolegliwości, a samo wyrywanie bezbolesne, miła atmosfera, polecam jak najbardziej, bylem z polecenia a teraz polecam i zachwalam. Teraz pójście do dentysty to jak wyjście do fryzjera ;) Pozdrawiam :D

Opinia dodana przez: Michał

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Doskonały specjalista. Teraz mieszkam poza Olkuszem i specjalnie dojeżdżam 50 km bo wiem że zostanę obsłużona na najwyższym poziomie. Kompetentna i ma świetny sprzęt!!! Polecam

Barbara Kucharzewska-Malik

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Bylicy 1 lok 35
Olkusz

TRAGEDIA GRUBIAŃSTWO ITP. Zadzwoniłem żeby ustalić żonie termin wizyty konsultacyjnej na usunięcie 4 ósemek. Zapytałem czy potrzeba skierowanie, zdjęcie itp. Uzyskałem odpowiedź że nie trzeba skierowania a zdjęcie jak jest to przynieść a jak nie ma to nie robić bo mają swój aparat i zrobią w ramach usługi. Pojechaliśmy z żoną, ( 1 godzina drogi ) czekaliśmy 1,5 godziny bo trwał zabieg ( nie ustalają wizyt na godziny ) po czym żona weszła i Pani z grubej rury do żony gdzie skierowanie, a zdjęcia też Pani pewnie nie ma - i to wszystko takim chamskim tonem z wykrzyknikami. Na poczekalni było wszystko słychać. Przecież dzwoniłem i pytałem . To lekarka powiedziała że przez telefon się takich spraw nie załatwia. Żona wyszła z gabinetu po 3 minutach ze łzami w oczach. Powstrzymałem się od ostrych słów i odpowiedniej interwencji w gabinecie tylko ze względu na to że na poczekalni były jeszcze 3 inne dorosłe osoby i 2 dziewczynki. Inni słysząc jak została moja żona potraktowana, nie czekali dalej, tylko po prostu wyszli zaraz za nami. OMIJAĆ TEN GABINET Z DALEKA . CHAMSTWO I JESZCZE RAZ CHAMSTWO. Jeżeli ktoś chce spróbować proszę bardzo numer telefonu do nich 601 805 027.

Opinia dodana przez: Zbigniew

Chirurdzy stomatolodzy w mieście Olkusz