lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Angiolog

kompletnie mi nie pomogl z zylakami ,dla mnie bardzo slaby specjalista,ponczochy i unikanie siedzenia to zadna recepta,oceniam bardzo slabo pana lenkiewicza

Rewelacyjny lekarz z powołania! Jeszcze takiego nie spotkałam.Kompetentny, miły i godny polecenia :)

Byłam u niego raz ponieważ potem była zmiana lekarza ale jak na 1 wizytę to polecam ponieważ nie przepisuje tabletek tylko daje skierowania na badania kapilaroskopii, Dopplera, badania laboratoryjne itd. Żałuję, że na 2 wizycie go już nie było bo niestety kolejny lekarz tylko tabletki i totalna olewka

To bardzo inteligentny , kompetentny i niezwykle uprzejmy lekarz, do tego przystojny , czego mozna chcieć więcej?