Filtruj terminy

dr n. med. Dariusz Zejc

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Doskonały specjalista..Polecam mądrym pacjentom, gotowym wyzdrowieć. Pan Doktor ma holistyczne podejście do pacjenta i dużą wiedzę. To rzadko się obecnie zdarza. Zmiana diety może być prostym remedium na uciążliwe schorzenia. Od lat cierpiałam na choroby żylne kończyn dolnych, miałam niedomykające się zastawki, notorycznie puchly mi nogi, bardzo bolały. Byłam gotowa na bolesne kosztowne zabiegi, a P. Doktor wyleczyl mnie w 3miesiace. Wystarczyło zmienić dietę. Od ponad 4 lat choroba nie ...
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Bartłomiej Jarnot

Chirurg naczyniowy

Kiepury Clinic Centrum Medyczne
Kiepury 47/IV
41-209 Sosnowiec

Doktor Jarnot usuwał mi żylaki z lewej nogi w lutym br. Operacja przebiegła sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Nacięcia goiły się bez żadnych komplikacji. Stosując się do wszystkich zaleceń lekarza, bardzo szybko wróciłam do pełnej sprawności fizycznej, co umożliwiło mi niezwłoczny powrót do aktywności zawodowej. Teraz noga nie puchnie, nie boli i estetycznie wygląda. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów. Doktor Jarnot to wspaniały chirurg naczyniowy, prawdziwy profesjonalista. Wszystkim ...
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Andrzej Polak

WSS nr 5

Sosnowiec

NIE POLECAM! Jeśli nie poszlibyśmy do innego specjalisty to babcia miałaby już amputowaną nogę. Po roku 'leczenia' rozłożył ręce i powiedział, że nic więcej nie da się zrobić i wypisał skierowanie na amputacje nogi. Mówił o tym jakby to było coś zwyczajnego. Inny lekarz dał cień nadziei i podjął się leczenia krytycznego niedokrwienia kończyny dolnej mojej babci, szkoda tylko, że dzięki niemu doprowadziliśmy do takiego stanu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

CM Sante
Aleja Wolności 6
Sosnowiec

kompletnie mi nie pomogl z zylakami ,dla mnie bardzo slaby specjalista,ponczochy i unikanie siedzenia to zadna recepta,oceniam bardzo slabo pana lenkiewicza
Opinia dodana przez: Kleofas

lekarz Andrzej Zbrojewski

Sosnowiec

Skandal! Lekarz?! Starszego pacjenta, po 10 latach leczenia w Centrum Chorób Serca w Zabrzu, przed planowana operacja, odesłał do Opola.... Ze względu na rejonizację, która nie obowiązuje od od 1991 r.!
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Krzysztof Szaniewski

Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Monika Rajca-Drugacz, Janusz Drugacz
Jana Kilińskiego 46/XII
41-200 Sosnowiec

Polecam- osobowość o silnej motywacji pomocy chorym.Atutem lekarza jest sposób przekazywania wiedzy dotyczącej dolegliwości chorobowych pacjenta.Fachowość,empatia,indywidualność,spokój i opanowanie to predyspozycje,
których można pozazdrościć,dlatego mój wybór był oczywisty.

Opinia dodana przez: dmd2

lekarz Wojciech Śliwiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne DENTIMED
Stefana Kisielewskiego 19
41-219 Sosnowiec

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze!
Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Grzegorz Biolik

Internista, Chirurg ogólny

Aleja Zwycięstwa 4/IID

Fatalne podejście do pacjenta
Jestem bardzo rozczarowana
Niekompetencją
Zastanówcie się dwa razy przed wizytą u tego lekarza
Opinia dodana przez: Marta

Chirurdzy naczyniowi w Sosnowcu