prof. dr hab. n. med. Jacek Starzewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Bardzo się zawiodłam. Słaby lekarz ale przede wszystkim nieetyczny człowiek. Zgłosiłam się na wizytę z niegojącą otwartą raną piersi, powikłaniem po nieudanym zabiegu jednym ze szpitali. Prof. Jacek Starzewski pomimo jest uznanym krajowym autorytetem w dziedzinie schorzeń kobiecych (orzeka jako biegły z tego zakresu) mnie w ogóle nie pomógł. Na wizycie nie postawił żadnej diagnozy, nie wykonał żadnego badania, nie podjął się leczenia ani też nie pokierował dalszym leczeniem w jakiejś placówce. Nic mi w ogóle nie poradził. Zamiast pomocy dowiedziałam się, że od prof. Starzewskiego, że wczesna diagnostyka schorzeń ...

Bardzo się zawiodłam. Słaby lekarz ale przede wszystkim nieetyczny człowiek.

Zamiast pomocy dowiedziałam się, że od prof. Starzewskiego, że wczesna diagnostyka schorzeń piersi jest dla kobiet obciążeniem i nie powinno się jej wykonywać!!!
Profesor uważa również że ryzykowny zabieg operacyjny piersi u kobiet w znieczuleniu ogólnym można wykonać BEZ PISEMNEJ ZGODY PACJENTKI, nie informując o powikłaniach a wystarczającym wskazaniem dla wykonania operacji piersi jest rozpoznanie ortopedy traumatologia.
Powyższe poglądy publikuje w swoich opiniach jako biegły z zakresu schorzeń kobiecych.

Odradzam wizyty u prof. Jacka Starzewskiego wszystkim kobietom.

Proszę o podpisanie opinii "Była pacjentka". Dziękuję.

Ciepłe podejście do pacjenta, budzi pełne ZAUFANIE wśród wszystkich pacjentów oczekujących pomocy medycznej. Byłam pacjentką przez dość długi czas z uwagi na stopień zaawansowania operacji i jestem pełna uznania i podziwu dla Pana Profesora za okazaną cierpliwość i wsparcie w trakcie mojego leczenia.

...zgadzam się w pełni z moimi przedmówcami Pan Profesor to wspaniały ,empatyczny i kompetentny lekarz ,a ponad to cudowny człowiek i dżentelmen ....a to niestety coraz mniej spotykana cecha ...obcowanie z takim człowiekiem jest prawdziwą przyjemnością a chorobę łatwiej pokonać mając takiego lekarza ...z wyrazami wdzięczności i szacunku ...wdzięczna pacjentka

Kochany Panie Profesorze ! Wielkie dzięki za pomoc w odzyskaniu zdrowia.Uratował Pan moje życie dzięki swojej determinacji i wielkiej fachowości.Nikt tylko Pan był w tanie przekonać mnie do operacji.Poza tym zajął się Pan moją ciocią Ireną Ordynowską , która tą drogą składa Panu także swoje stokrotne podziękowania. Jesteśmy Panu bardzo wdzięczne i życzymy wiele sukcesów na niwie zawodowej i wiele szczęścia i samych pogodnych chwil w życiu osobistym.Ma pan także wspaniałą załogę na oddziale , a w szczególności Panią Anię główną pielęgniarkę , Panią Jolę i sympatycznego dr Wójcika.Jeszcze raz ...

Jesteśmy Panu bardzo wdzięczne i życzymy wiele sukcesów na niwie zawodowej i wiele szczęścia i samych pogodnych chwil w życiu osobistym.Ma pan także wspaniałą załogę na oddziale , a w szczególności Panią Anię główną pielęgniarkę , Panią Jolę i sympatycznego dr Wójcika.Jeszcze raz wielkie dzięki.Krystyna Michalik - Kołoczek i Irena Ordynowska z Tychów

Dzień dobry na wstępie chciałem powiedzieć że nie zgadzam się z niektórymi moimi przedmówcami. Pan profesor operował 19.03.2010r. moją mame. Pan profesor zdecydował się operować po swoich planowych operacjach (a operował od 8 - 13.30) odpoczął godz. i o godz. 14.30 zaczął operować moją mamę. Chciał bym dodać że podjęcia operacji mojej mamy nie podjęły się: Szpital Miejski w Żorach Klinika w Katowicach Jedynie Pan profesor zdecydował że podejmie się tego i będzie operował. Operacja trwała prawie 3 godz. Pan profesor jak wyszedł powiedział co było powodem choroby mamy, jakie ...

Szpital Miejski w Żorach
Klinika w Katowicach

Jedynie Pan profesor zdecydował że podejmie się tego i będzie operował. Operacja trwała prawie 3 godz. Pan profesor jak wyszedł powiedział co było powodem choroby mamy, jakie są rokowania i jak będzie teraz funkcjonować. Bardzo rzetelnie oraz wyczerpująco opisywał wszystkie dolegliwości.
Wiem że czasem trudno jest porozmawiać z Panem profesorem, ale to jest spowodowane tym że ma bardzo dużo na głowie (wszyscy lekarze z szpitala każdy krok konsultują z Profesorem), jeździ na różne sympozja (nie wiem czy dobrze to napisałem...). Ale profesor zawsze uśmiechnięty oraz gotowy do pomocy człowiekowi.
Chciał bym podziękować z całego serca Panu Profesorowi Jackowi Starzewski za:
Opiekę nad mamą
że zdecydował się operować
że zrobił to bezinteresownie
oraz za postawienie trafnej diagnozy.
Do podziękowań dołączają się również:
tata, siostra oraz ja syn
Życzymy Panu profesorowi połąmania skalpela oraz żeby żył 100 lat, a nawet nie 100, a 200 !!!
Jeszcze raz dziękujemy.

Bardzo kompetentny lekarz.W sposób jasny, wyczrpujący i taktowny Pan Profesor przedstawił diagnozę.Poświęca pacjentowi dużo czasu i zainteresowania.Mistrz skalpela. Uprzejmy i wrażliwy.Bardzo wysoki poziom diagnozowania i leczenia.Polecam wszystkim usługi Pana Profesora. A Panu Panie Profesorze serdecznie dziękuję za leczenie męża.

Wspaniały, bezinteresowny lekarz,ratuje zdrowie nie patrząc na kieszeń,dzięki niemu mój maż dostał drugą szanse na życie, dziękuje panie profesorze,życze kazdemu takiego specjalisty i opieki żona pacjenta z Zawiercia

CUDOWNY CZŁOWIEK, KAŻDEMU POLECAM. I NIE MA TAKIEJ CENY , ZA ODZYSKANE ZDROWIE I ŻYCIE . OCENA MOJA WYNOSI SUPER MAXA. DZIĘKUJĘ PROFESOROWI ZA TO ŻE JESTEM, ŻE ŻYJĘ ŻE MAM WIARĘ ŻE ZNOWU JESTEM NA TYM ŚWIECIE. DZIĘKUJĘ ZA DANIE DRUGIEJ SZANSY ISTNIENIA. DZIĘKUJĘ ZA RATUNEK. DOCENI TO TYLKO TA OSOBA KTÓRA CENI ŻYCIE I ZDROWIE.

DOCENI TO TYLKO TA OSOBA KTÓRA CENI ŻYCIE I ZDROWIE.

Biorąc takie pieniądze nie daje żadnych gwarancji,choć w jego głosie panuje spokój i zapewnienie o postępie w medycynie lecz po operacji niestety budzimy się z zapaleniem otrzewnej bo nie dopilnował lekarzy przy zszywaniu, lub z grąkowcem bo bieda i bród w szpitalu. Nie polecam gościa w rozmowie nie potrafi patrzeć w oczy sądze że w środowisku lekarzy też posiada wrogów i z nimi chciałbym się skontaktować anonimowo a posiadam w tej branży doświadczenie.

Nigdy więcej kontaktu z tym człowiekiem..........no chyba że będę zwolniony z odpowiedzialności za rękoczyny.