Poliklinika Doktora BesseraPoliklinika Doktora Bessera - zdjęcie profilowe

Poliklinika Doktora Bessera

O nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Doktora Bessera" jest placówką prywatną działającą na terenie Sosnowca od 1986 roku.

Obecnie ...

Obecnie w naszej poliklinice świadczone są usługi wielospecjalistyczne w 24 dziedzinach medycyny: takich jak np. chirurgii naczyń, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chorób wewnętrznych, chorób płuc, dermatologii, endokrynologii, gastroenterologii, hematologii, hepatologii, kardiologii, laryngologii, leczenia otyłości, leczenia osteoporozy, medycyny pracy, nefrologii, neurochirurgii, neurologii, okulistyki, ortopedii, psychiatrii, psychologii, reumatologii, urologii.

Uruchomiliśmy sale zabiegowe, punkt zastrzykowy, laboratorium oraz rehabilitację.

Chorzy po przeprowadzonych u nas zabiegach operacyjnych mają zagwarantowaną 24 - godzinną opiekę medyczną przebywając w utworzonej do tego celu sali chorych.

Stworzyliśmy stanowisko medycyny pracy z pełnym zakresem świadczonych usług, w tym miedzy innymi: dla badań kierowców, osób pracujących na wysokości lub z promieniami jonizującymi. Proponujemy wykonanie badań profilaktycznych, obowiązkowych, wstępnych, okresowych, kontrolnych i nadobowiązkowych końcowych pracowników zatrudnionych w Państwa zakładzie pracy. Ze swej strony zapewniamy wykonanie wszystkich wymaganych badań lekarskich i laboratoryjnych zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.

Możemy zaoferować przeprowadzenie badań zarówno jednorazowo jak i też zawrzeć z Państwem umowę na długotrwałą opiekę profilaktyczną.

Obecnie w naszej poliklinice przeprowadzamy badania usg w pełnym zakresie zarówno usg serca (ukg), tarczycy, jąder, miednicy małej, jamy brzusznej, jak i oceny ciąży. Pod kontrolą usg dokonujemy biopsji celowanych i opróżniania torbieli (cyst).

Wykonujemy pełną diagnostykę endoskopową (wziernikowanie) górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (gastroskopia, duodenoskopia, rektoskopia, kolonoskopia) i zabiegi endoskopowe (polipektomia polipów, opaskowanie i ostrzykiwanie żylaków przełyku, ostrzykiwanie i klipsowanie krwawiących wrzodów żołądka i dwunastnicy, opaskowanie żylaków odbytu, protezowanie zwężeń).

Na życzenie Państwa wszystkie badania i zabiegi endoskopowe mogą być przeprowadzone w znieczuleniu.

W trosce o najmłodszych proponujemy udział w szkole rodzenia jaki i w kursie udzielania pierwszej pomocy niemowlakom i małym dzieciom.

Po porodzie trener personalny wraz z dietetykiem pozwolą uzyskać wymarzoną figurę.

Wprowadziliśmy pełną diagnostykę i terapię dróg żółciowych
i trzustkowych: endoskopowe usuwanie kamieni i protezowanie dróg żółciowych i trzustkowych, cholangiografia i drenaż przezskórny, przezwątrobowy dróg żółciowych, przezżołądkowe lub przezdwunastnicze, endoskopowe drenaże torbieli trzustki. Pełny zakres usług gastroentrologicznych obejmuje również wykonywanie biopsji wątroby, paracentezy (upustów płynów z jam ciała) i poradnictwa w zakresie chorób wątroby, trzustki, dróg żółciowych, żołądka i jelit.

Świadczone przez nas usługi mogą mieć charakter jednorazowy lub możemy nimi objąć na stałe pracowników firmy, ich rodziny oraz podopiecznych.

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi i funduszami emerytalnymi.

Nasi lekarze

Hematolog   (+3 więcej)
Psycholog kliniczny
Neurolog   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Witam, jestem pacjentką w tej przychodni, poleciła mi ją moja koleżanka. Dzięki wizytom u lekarzy czuję się o wiele lepiej i mam zawsze cudowną opiekę. Polecam

Kompleksowość leczenia

Gorąco polecam - personel bardzo pomocny. Zostałem szybko przyjęty na wizytę. Wizyta w ciepłej i miłej atmosferze. Lekarz wszystko mi dokładnie wytłumaczył.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii