dr n. med. Dariusz Wylężek

Nigdy nie trafiłam na lepszego lekarza, a proszę uwierzyć przeszłam „przez ręce” wielu. Doktor Wylężek to nie tylko świetny specjalista, ale również bardzo dobry i empatyczny człowiek. Widać, że jest lekarzem z powołania. Bardzo polecam!

Fantastyczny, kompetentny, godny polecenia lekarz. Dokładnie i cierpliwie tłumaczy problem, tak samo opisuje sposób leczenia. Dla mnie po prostu CZŁOWIEK. Panie Doktorze DZIĘKUJĘ!

Polecam tego Lekarza odwiedzilem paru innych lekarzy i wyszlem z kwitkiem u p.Dr n med. Dariusz Wylezek dostalem porade leki i fachowe podejscie do pacjeta :) POZDRAWIAM

Kompetentny...takie odniosłam wrażenie. Wyleczył mnie- takie odniosłam rezultaty.

Bardzo polecam, fachowiec i profesjonalista

Bardzo polecam, fachowiec i profesjonalista

Chyba nikt kto miał kontakt z tym psełdo panem doktorem nie moze miec watpliwosci co do jego kompetencji.To zwykły nieudacznik-od takich z daleka

Beznadziejny partacz niekompetentny NIE POLECAM!!!

Beznadziejny partacz niekompetentny NIE POLECAM!!!

Opryskliwy nie kulturalny... Może jak przyjmuje prywatnie to kasa robi swoje!!!

Opryskliwy nie kulturalny... Może jak przyjmuje prywatnie to kasa robi swoje!!!

Wie co robi,jest poważny,rzeczowy i kompetentny, dba o pacjenta, a że przy okazji przystojny...to już inna sprawa. Polecam. Joanna Olszewska

Polecam. Joanna Olszewska

Co do uprzejmości i fachowości tego pana doktora to mam inna opinięi chętnie podyskutuję z każdym. Mirela. Odradzam