Chirurg Ogólny Sosnowiec

NZOZ AN-MED
ul. Ludwika Zamenhofa 26/6
41-200 Sosnowiec

Konsultacja chirurgiczna nie kosztuje dużo, bo zaledwie 150 zł, a przedstawia kompleksowy obraz sytuacji pacjenta. Człowiek po wyjściu z gabinetu doskonale wie, na czym stoi i jakie ma możliwości leczenia. A to jednak sporo daje.

Opinia dodana przez: Bartłomiej

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe Sosnowiec
ulica Czarna 14
41-200 Sosnowiec

Wspaniały chirurg. Trafiłam na chirurgię przewodu pokarmowego CSK jako tzw. nagły przypadek, pan doktor przyjął mnie w trybie pilnym, mimo, że nie miałam skierowania, a i nie był to mój 'rejon'. Z zależało mi jednak, żeby dostać się właśnie do CSK, gdyż tam leczę się w poradni gastrologicznej. Pan doktor dokładnie zbadał mnie na izbie przyjęć, wykonał usg i zdecydował o zostawieniu mnie w szpitalu, w tym samym dniu też mnie zoperował. Kultura pana doktora, jego poziom empatii, zrozumienie i takt zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Uwagę i czas, który mi poświęcił również w okresie mojej rekonwalescencji i i na wizycie kontrolnej również zasługują na

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Jak najbardziej polecam! Fachowe podejście. Bardzo życzliwy i dokładny. Miałam usuwane żylaki prawej nogi. Dokładne i estetyczne podejście do "sprawy". Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe Sosnowiec
ulica Czarna 14
41-200 Sosnowiec

Doktor Marcin jest bardzo dobrym chirurgiem , fantastycznym człowiekiem o wielkim sercu ,swoją pracę wykonuje profesjonalnie i z charakterem potrafi bardzo ale to bardzo dobrze zaopiekować się bardzo chorymi ludźmi , a do tego w różnych sytuacjach potrafi pozytywnie podejść do rodziny chorego pacjenta i dać iskierkę nadziei. Mnie właśnie tego kopa pozytywu brakowało za to bardzo Panie Doktorze Marcinie dziękuję .Jednak gdyby okazało się kiedyś że będę potrzebować chirurga to tylko tak wybitnego jak Pan

Opinia dodana przez: Magda

ul. Stawowa 3/16
41-214 Sosnowiec

Witam wszystkich byłam pierwszy raz u lekarza na wizycie .Musze powiedzieć ze byłam pod wrażeniem jak uprzejmy .Dokładnie mówił o chorobie ,co nie zdarza się u innych lekarzy .Polecam wszystkim .

Opinia dodana przez: ika

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne DENTIMED
Stefana Kisielewskiego 19
41-219 Sosnowiec

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze!
Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej

Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej

Opinia dodana przez: Bogusław

CM Sante

Opinia dodana przez: Marta

Miejski Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnienia od Alkoholu
3 Maja 33

Gorąco POLECAM!!!!
Rzadko kiedy spotyka się lekarza z takim powołaniem. Trafiłem do niego na SOR z innego SOR-u, tam mnie odesłali z kwitkiem a tu pierwszorzędna diagnostyka i wzorowo postawiona diagnoza: nie będę musiał chodzić bez nogi...Dziękuję BARDZO!!!!

Gorąco POLECAM!!!!

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Krzysztof Szaniewski

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Monika Rajca-Drugacz, Janusz Drugacz
Jana Kilińskiego 46/XII

JEST DOKTOREM GODNYM POLECENIA ----- powinno być więcej takich lekarzy
którzy z sercem podchodzą do pacjenta !!!!!!!!!

JEST DOKTOREM GODNYM POLECENIA ----- powinno być więcej takich lekarzy
którzy z sercem podchodzą do pacjenta !!!!!!!!!

Opinia dodana przez: HALINA

Kaliska 41
Sosnowiec

Lekarz super.Pierwszy raz poczułem się jak człowiek u lekarza. POLECAM KAZDEMU TAKIEGO CHIRURGA.

Chirurdzy ogólni w mieście Sosnowiec