lekarz Sławomir Karoń

Chirurg ogólny, USG, RTG

3,9

Spotkałem pana doktora, na wizycie w poradni proktologicznej w Szpitalu Wojewódzkim (wizyta z NFZ). Pan doktor jest osobą zwięzłą, konkretną ale przede wszystkim jest bardzo dobrą osobą. Dba o pacjenta. Moje wyniki badań były nie zadawalające, zalecił mi odwiedzenie hematologa, potem dzwonił do mnie 2 razy, czy zrobiłem coś w związkiem z moją wizytą - pomimo że byłem u niego jako u proktologa, nie jako u osoby która zajmuje się moim zdrowiem ogólnym, czy wynikami badań. Duży szacunek dla pana Doktora. Super człowiek, walczy o zdrowie pacjentów. Polecam serdecznie !!!

Może lekarz w przychodni prywatnej faktycznie jest godny polecania, jednak w szpitalu, w którym pracuje nie polecam.... Dr Karoń nie daje dojść do słowa, wysnuwa jakieś teorie na temat pacjenta nie dając mu sie wypowiedzieć. Jest opryskliwy i niesympatyczny. Wydaje mi się, ze gdy pacjent przyjeżdża z SOR-u w naprawdę kiepskim stanie to pokrzykiwanie nie jest najlepszym pomysłem. Nie będę oceniała kompetencji, bo na szczęście w poradni leczy mnie ktoś inny, jednak jako człowiek zdecydowanie nie nadaje się do pracy z ludźmi... chorym ludźmi !

Wspaniały lekarz,świetny fachowiec,zadaje mnóstwo pytań (czasami mało komfortowych) po to by jak najwięcej zdobyć informacji ,udziela odpowiedzi bez owijania w bawełnę. Przy tym wszystkim jest uczciwym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Wszystkim potrzebującym pomocy dobrego chirurga z całego serca polecam doktora .

Lekarz jest nieprzyjemny znam lepszego i planuje iść do niego a dr.Karoń cóż nigdy więcej niechce mieć z nim do czynienia.Poza tym lekarz nie szanuje czasu pacjenta z późnił się prawie 30 min. Niepolecam.

Rewlacyjny lekarz jestem po operacji woreczka żółciowego ponieważ laparoskowo się nie dało ponieważ był za duży kompleksowo przebiegła operacja przez doktora Karonia bardzo dobrze się czuję a jestem już 2 tygodnie po szpitalu przedewszystkim prawie wcale nie widoczne 15 cm szycie profesjonalne w bikini można wyjść na plażę i nikt nie zauważy polecam doktora Karonia super Lekarz.

sumienny, miał wiecej czasu dla mnie niż inni lekarze. Bardzo mi pomógł, operacja bez powikłań.Godny zaufania i polecenia.Oby wiecej takich chirurgów było. Dużo zdrowia dla Pana doktora. Mateusz G.

Bez zarzutów ,wysokiej klasy specjalista . Bożena S.

Bez zarzutów ,wysokiej klasy specjalista . Bożena S.

Wyleczył mi szczelinę odbytu. Rzeczowy,konkretny , dostępny pod telefonem .Można się z nim umówić w inny dzień niż przyjmuje w gabinecie . Bez dwóch zdań polecam.

Leczył chociaż sam nie wiedział co mi dolega, 2 miesiące silnych antybiotyków, dodatkowo jakieś sterydy... kolejny lekarz jak zobaczył jakie środki przez jaki czas brałem to o mało się za głowę nie złapał. Polecam lekarzowi bardziej zastanowić się nad tym czy na pewno wie co leczy jeżeli terapia nie przynosi rezultatu, a mniej gawędzić na tematy mało związane z przedmiotem wizyty.

Nie mogę się zgodzic z opinia pani Marioli.Długo szukałam ale w końcu znalazłam prawdziwego doktora.Zawsze służy pomocą i radą. Jest szybki, energiczny i bardzo dokładny,Precyzyjnie wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne takie jak plastyczne szycie ran.Mozna go porównać do chirurga plastycznego.Polecam bardzo.