lekarz Sławomir Karoń

Chirurg ogólny, USG, RTG

Rewlacyjny lekarz jestem po operacji woreczka żółciowego ponieważ laparoskowo się nie dało ponieważ był za duży kompleksowo przebiegła operacja przez doktora Karonia bardzo dobrze się czuję a jestem już 2 tygodnie po szpitalu przedewszystkim prawie wcale nie widoczne 15 cm szycie profesjonalne w bikini można wyjść na plażę i nikt nie zauważy polecam doktora Karonia super Lekarz.

Nie mogę się zgodzic z opinia pani Marioli.Długo szukałam ale w końcu znalazłam prawdziwego doktora.Zawsze służy pomocą i radą. Jest szybki, energiczny i bardzo dokładny,Precyzyjnie wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne takie jak plastyczne szycie ran.Mozna go porównać do chirurga plastycznego.Polecam bardzo.

Bylam u pana doktora w Szpitalu w Sosnowcu, wzbudza zaufanie, jednak nie poświęca czasu pacjentowi. Wszystko załatwiane jest na szybko. Do prostych zabiegów uważam, że się nadaje(taki miałam wykonany) nie wiem jak ejst w przyapdku innych.

Cóż mogę powiedzieć...duże oczekiwania..a było jak zwykle. Będę szukać dalej. Mariola

Kompetentny,zaangażowany w diagnozowanie stanu chorobowego-dociekliwy.Potrafi dostosować poziom rozmowy do odbiorcy.Mamy poczucie,ze interesuje się nami i że doprowadzi nas do zdrowia.

super lekarz oby takich więcej uprzejmy, kompetentny, konkretny

super lekarz oby takich więcej uprzejmy, kompetentny, konkretny

mam do pana doktora zaufanie, operował mnie i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę polecam!

ZDECYDOWANY, ENERGICZNY CO MOŻE UCHODZIC ZA AROGANCJE ALE NIĄ NIE JEST.KOMPETENTNY ZAWSZE DORADZI, POMOŻE I WYTŁUMACZY ZAWIŁOŚCI MEDYCZNE DOTYCZĄCE CHOROBY.