Usg Sosnowiec

lekarz Tadeusz Pianko

USG, Radiolog

Legionów 7a
41-200 Sosnowiec

Przecudny lekarz uspokoil mnie z wielkiego strachu wktory wpedzil mnie lekarz 1 kontaktu
duzo zdrowia dla dokotora

Kukułek 45
Sosnowiec

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe
cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo
skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe
cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo
skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: sylwia84 rdpbovhd

lekarz Stefan Madej

USG, Ginekolog położnik

Wileńska 19
42-546 Sosnowiec

Pana Doktora poleciłam mi koleżanka jakieś 20 lat temu. Od tej pory nie wyobrażam sobie wizyty gdzie indziej (kilka razy byłam zmuszona iść na wizytę do innych lekarzy, ale zawsze wracam do Klimontowa). To lekarz z prawdziwego zdarzenia, fachowiec wyposażony w świetny sprzęt, NIE NASTAWIONY NA KASĘ!!! Prowadził moje dwie ciąże. Zawsze podchodzi do problemu spokojnie, zanim wyda diagnozę zrobi badania, zastanowi się, nie przyjmuje pacjentek "w biegu". U pana Doktora leczy się większość żeńskiej części mojej rodziny i jeszcze nikt się nie zawiódł. Polecam wszystkim!

Kołłątaja 17
41-200 Sosnowiec

Poświęcił mi bardzo dużo czasu w trudnej chwili i wspaniale się mną zajął. Prze zabiegiem dokładnie poinformował na czym będzie wszystko polegało oraz mogliśmy razem zastanowić się nad rodzajem terapii dla mnie najlepszej. Po zabiegu również miałam w nim oparcie oraz możliwość zawadnia mnóstwa pytań i na każde dostałam rzeczową odpowiedź. Polecam jak najbardziej bardzo kompetentny.

Opinia dodana przez: Teres

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Wspaniały lekarz,świetny fachowiec,zadaje mnóstwo pytań (czasami mało komfortowych) po to by jak najwięcej zdobyć informacji ,udziela odpowiedzi bez owijania w bawełnę. Przy tym wszystkim jest uczciwym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Wszystkim potrzebującym pomocy dobrego chirurga z całego serca polecam doktora .

Opinia dodana przez: Kaśka

Wojska Polskiego 140 (Med-Complex)
41-208 Sosnowiec

Polecam naprawdę dobry lekarz;-) Pomaga mojemu mężowi w wyleczeniu złych badań wątrobowych, efekty widoczne już po miesiącu

lekarz Magdalena Zielińska-Herczak

Wizyty domowe, USG

NZOZ Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne
ulica Kukułek 45
41-200 Sosnowiec

Pani doktor robiła mi USG. Była mało kontaktowa, pilnie strzegła swojej wiedzy, a na pytania odpowiadała wymijająco. USG było przeprowadzone pobieżnie, w trybie ekspresowym. Na przygotowanym jako opis gotowcu nagryzmoliła jak kura pazurem kilka uwag, z których odczytaniem lekarz miał problem. Nie polecam.

al. Zwycięstwa 6 lok. 5
41-200 Sosnowiec

Doktor prowadził moją ciaże oraz wykonywał cesarskie cięcie, jednak nie jestem zadowolona z wizyt u niego, zmieniłam lekarza. Całkowicie złego słowa nie mogę na niego powiedzieć, zawsze wyczerpująco odpowiadał na nurtujące mnie pytania i interesował się mną podczas pobytu w szpitalu, gdzie również pracuje. Dr. Jest uprzejmy, na wizycie panuje przyjemna, luźna atmosfera i to tyle. Dr zapominał o badaniach, musiałam mu o nich sama przypominać oraz sugeruje wykonanie badań w swoim prywatnym gabinecie . W dodatku źle obliczył termin, miałam ich aż trzy i dopiero ostatni okazał sie w miarę prawidłowy, co potwierdziły dwa badania usg, ktore nie były wykonane u niego. Ponad to źle dobrał metodę antykoncepcji (nie wykonał zadnych badań przed tym) i teraz muszę zmagać sie i leczyć juz u innego lekarza zniszczoną gospodarkę hormonalną. Zawiodłam sie na doktorze.

Opinia dodana przez: v.

lekarz Zbigniew Kobylański

USG, Internista

NZOZ Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne
ulica Kukułek 45
41-200 Sosnowiec

Nie jest to pierwszy endo, do którego trafiłam, i niestety znów jak kulą w płot... No może potrafi zrobić USG, ale nic ponad to. ODRADZAM KAŻDEMU, a już na pewno osobom z Hashimoto, wizytę u tego pana. Wymieniłam mu wszystkie objawy, jakie dręczą mnie od ok 5 lat, próbując opisać ich częstotliwość, pory występowania w m-cu a nawet godzinowe - dowiedziałam się, że są zupełnie nie ważne. Przedstawiłam jasne wyniki badań: kilka hormonów, z szczególną uwaga h. tarczycy, oraz całą historię choroby - której to pan dr nawet nie raczył aktywnie słuchać. Notorycznie przerywał mi, mówiąc: "z tym nie do mnie" , "tak, to ma, proszę pani, każdy z nas" , "kobiety w pani wieku (42!) tak mają", "w pani badaniach labor się pewnie pomylił, bo raz pani ma te wyniki wyższe raz niższe..." Ostatni wynik z przedwczoraj pan dr jednak uznał za bezbłędny i na jego podstawie uparł się, iż nic mi nie dolega. Nie zasugerował żadnych dalszych badań, nie zalecił żadnych leków na moje długotrwałe dolegliwości (Hashimoto'wcy na pewno wiedzą jakie to.) Zamiast melatoniny zalecił picie wina przed snem. Nie wniknął w fakt nieprawidłowego poziomu kortyzolu, nie zaciekawiły go objawy podobne do obj. niedocukrzenia, a na książkę "Jak żyć z Hashimoto" napisaną przez kompetentnych niemieckich lekarzy zareagował, jak diabeł na święconą wodę. Uznał, że "te bujdy mogę sobie między bajki włożyć." Stwierdził autorytarnie , że "przecież nie ma czegoś takiego jak Hashimoto." Nie uzyskałam żadnej konkretnej rzeczowej porady, żadnych leków, żadnych zaleceń. Uni-med skasował 100 zł. Nie dziwi mnie, iż biorą opłaty za wizyty przed wizytą... po takim spotkaniu nie zapłaciłabym bowiem ani grosza.

Opinia dodana przez: Lena

Badania USG w mieście Sosnowiec