dr n. med. Bogusława Pieladr n. med. Bogusława Piela - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bogusława Piela

Zastępca Ordynatora, Kierownik Oddziału Patologii Ciąży w Oddziale Klinicznym Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii ŚUM w Rudzie Śląskiej.

Posiadane certyfikaty:

Posiadane certyfikaty:

2014 – Certyfikat badań prenatalnych Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

2014 – Certyfikat badań dopplerowskich Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

2010 – Certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego na wykonywanie badań USG w Położnictwie i Ginekologii

2010 – Certifikat The Fetal Medicine Foundation ukończenia Fetal Echocardiography Course

2007 – Certyfikat The Fetal Medicine Foundation na wykonywanie badań USG w ciąży pomiędzy 11-14 tygodniem

Głównym obszarem zainteresowań dr Pieli jest ciąża powikłana zwłaszcza konfliktem serologicznym, zaburzeniami wzrastania płodu (FGR), nadciśnieniem w ciąży oraz ciąża mnoga a także diagnostyka i terapia płodu. Z zakresu ginekologii - diagnostyka i leczenie zaburzeń endokrynologicznych. Autor i współautor licznych doniesień naukowych, prac naukowych oraz rozdziałów książek. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i kongresach naukowych polskich i zagranicznych.

Dziękuję że na swojej drodze spotkałam Panią Doktor, która posiada ogromną wiedzę jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, jest kompetentna, spokojna i sympatyczna. Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciąże i zawsze wychodziłam z gabinetu uspokojona, bo co wizytę oprócz bardzo szczegółowych i dokładnych badaniach Pani Doktor odpowiadała na pytania i wątpliwości poświęcając tyle czasu ile było to konieczne. Jeśli coś się działo zawsze mogłam do Pani Doktor napisać, zadzwonić i zawsze otrzymywałam odpowiedź. Dzisiaj właśnie dzięki wiedzy, doświadczeniu trzymam na rękach córeczkę.

Dzisiaj właśnie dzięki wiedzy, doświadczeniu trzymam na rękach córeczkę.

Panią Doktor poznałam przy okazji badań prenatalnych w Tychach, robiła mi również amniopunkcję. Gorąco polecam, pod każdym względem, kompetencje - widać, że właściwy człowiek na właściwym miejscu. Mega pozytywne podejście do pacjenta, zawsze uśmiechnięta, miła i ciepła osoba ( niestety bardzo rzadkie objawy u lekarzy ). A tak poza tym fajna z niej kobitka:)

super babka naprawdę mialam przyjemnośc ja poznac na badaniach prenatalnych przemila i przekochana osoba i bardzo kompetentna.

Wspaniała kobieta miła uprzejma a co ważne maądra i nie chodzi umie swoją olbrzymią wiedzę wykorzystać, godna polecenia ...

Świetna lekarka...zawsze uśmiechnięta...pogodna...Na każdej wizycie wszystko dokładnie tłumaczy, informuje o możliwościach leczenia...Bardzo polecam!!!

Pani doktor Piela jest najlepszym ginekologiem do jakiego chodziłam. Prowadziła moją ciążę, odbierała poród, jestem bardzo zadowolona z kompetencji lekarki, jej podejścia do pacjenta. Uważam, że pieniądze, które bierze za wizytę są w pełni zasłużone. Polecam wszystkim.

WITAM,MIŁA UŚMIECHNIĘTA .Poprzedni lekarz po 4 wizycie zdiagnozował chorobę 120*4 - daje 480zł , pani doktor po pełnym badaniu trafnie zdiagnozowała chorobę koszt wizyty 210zł .

Bardzo polecam Pania doktor... Praktycznie uratowala moje dziecko. Podjela sie leczenia mnie gdy inni ze mnie zrezygnowali. Jeszcze raz polecam.

Bardzo miła, sympatyczna lekarka, kompetentna. Wzbudzająca duże zaufanie, uśmiechnięta. Badania przeprowadza w sposób delikatny.Takich lekarzy powinno być więcej Polecam!

jestem z niej bardzo zadowolona,nie spodziewalam sie ze ginekolog z kasy chorych moze byc tak sympatyczny,GODNA POLECENIA;) !!!!