Ginekolog Położnik Sosnowiec

NZOZ Przychodnia Rejonowa "Niwecka Walcownia" Poradnia K
ulica Niwecka 18
41-200 Sosnowiec

To najlepszy pan doktor jakiego znam. Do pacjentki podchodzi ze zrozumieniem i szarmancją. Miły, uprzejmy i w każdym calu jest lekarzem z powołania. Nie oceniam negatywnie innych lekarzy ginekologii, ale Mój Doktor Maciej powinien być guru. Całą swoją postacią zachęca pacjentki do kolejnych badań i przekazuje to w sposób bezstresowy dla pacjentek.
Zawdzięczam mu wiele, a w każdym razie - każde półrocze z dobrymi wynikami.
Oczywiście wyniki, to ...

Zawdzięczam mu wiele, a w każdym razie - każde półrocze z dobrymi wynikami.
Oczywiście wyniki, to nie zasługa doktora, ale zmuszenia mnie do konkretnych i regularnych badań. Dzięki niemu, wiem, że jestem na wskroś zdrowa, a to mi odejmuje stresu.

Opinia dodana przez: Beata

SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec

Lekarz, któremu warto zaufać, kompetentna, wszystko dokładnie wyjaśnia, bardzo ciepła osoba... polecam Panią Doktor

Opinia dodana przez: jd

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec

Po co wypisywać opinie o tym czy lekarz jest miły czy nie ,czy można z nim porozmawiac czy nie, chcę się dowiedzieć czy jest kompetentny i znający się na tym co robi ,i tylko tyle.Pani doktor jest miła ale co do jej fachowości mam duże wątpliwości dlatego szukam innego ginekologa .

Opinia dodana przez: renia

41-219 Sosnowiec

Niestety nie mogę polecić Pani Doktor. Jeżeli chodzi o samo prowadzenie ciąży i wizyty to jakoś specjalnie zastrzeżeń nie mam. Jedynie co mi przeszkadzało to to, że nie za każdym razem Pani Doktor ważyła i mierzyła moje dziecko, a z tego co wiem u innych lekarzy tak się to odbywa. Głównym jednak problemem jest to, że Pani Doktor podczas pobierania wymazu na paciorkowca (GBS) uszkodziła mi pęcherz płodowy co za skutkowało tym, że zaczęły mi odchodzić wody w 36 tygodniu ciąży. Trafiłam do szpitala bez skurczów, bez rozwarcia. Męczyłam się dwa dni. Dostałam zastrzyki ze sterydami na szybsze rozwinięcie się płuc u dziecka. Gdy już rozwarcie było prawidłowe okazało się, że dziecko mimo iż jest ułożone główką w dół nie urodzi się ze względu na tzw. wysokie proste stanie główki. A więc po dwóch dniach męczarni trafiłam na stół. Także chyba nie można nazwać tej Pani dobrym lekarzem :(

Opinia dodana przez: Angelika

Gospodarcza 21
Sosnowiec

od ponad 1,5 roku mam torbiel która powiększa się, odwiedziłam kilku lekarzy ale żaden z nich nie powiedział mi konkretów. Dopiero wizyta u dr Gosciniewicza zaowocował fachowa opinia i konkretami w sprawie leczenia. POLECAM.

Małachowskiego 24 lok. 2
41-200 Sosnowiec

Pan doktor jest bardzo urzejmy i dba o to, aby pacjentka nie była zestresowana wizytą. Czułam się jakbym przyszła do przyjaciela :). Udziela odpowiedzi na każde pytanie, a jeśli jest konieczność wypisania leków to ten lekarz zapisuje niedrogie, ale skuteczne leki.

41-219 Sosnowiec

Byłam na wizycie prywatnej i państwowej. Polecam zatem wizytę prywatną jeśli potrzebujecie leczenia bo wtedy lekarz się zainteresował moim zdrowiem na podstawie badań włączył leczenie. Zrobiono mi badania usg dokładnie i z wytłumaczeniem. Niestety kolejna wizyta była państwowa i różniła się zasadniczo, owszem lekarz był miły, ale pomimo wyników badań które przekraczały normę i jak sam lekarz stwierdził wskazują na dalszą diagnozę nie skierował mnie do dalszych badań bo uznał że jednak tego nie będzie robił, otrzymałam jedynie zalecenie do wykupienia suplementu diety który jest wydawany bez recepty i na tym wizyta sie zakończyła. Rozczarował mnie ten lekarz chociaż wcześniej zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Może akurat miał taki dzień nie wiem pozostawiam to do oceny czytającego.

Opinia dodana przez: fm shely_a

lekarz Stefan Madej

USG, Ginekolog położnik

Wileńska 19
42-546 Sosnowiec

Pana Doktora poleciłam mi koleżanka jakieś 20 lat temu. Od tej pory nie wyobrażam sobie wizyty gdzie indziej (kilka razy byłam zmuszona iść na wizytę do innych lekarzy, ale zawsze wracam do Klimontowa). To lekarz z prawdziwego zdarzenia, fachowiec wyposażony w świetny sprzęt, NIE NASTAWIONY NA KASĘ!!! Prowadził moje dwie ciąże. Zawsze podchodzi do problemu spokojnie, zanim wyda diagnozę zrobi badania, zastanowi się, nie przyjmuje pacjentek "w biegu". U pana Doktora leczy się większość żeńskiej części mojej rodziny i jeszcze nikt się nie zawiódł. Polecam wszystkim!

Przychodnia Rejonowa nr 16
Sobieskiego 29
41-200 Sosnowiec

Chodzę do doktora z drugą ciąża i jest na prawdę uprzejmy, wyjaśni wszystkie badania
Bardzo polecam

Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Pacjentka

Kołłątaja 17
41-200 Sosnowiec

Poświęcił mi bardzo dużo czasu w trudnej chwili i wspaniale się mną zajął. Prze zabiegiem dokładnie poinformował na czym będzie wszystko polegało oraz mogliśmy razem zastanowić się nad rodzajem terapii dla mnie najlepszej. Po zabiegu również miałam w nim oparcie oraz możliwość zawadnia mnóstwa pytań i na każde dostałam rzeczową odpowiedź. Polecam jak najbardziej bardzo kompetentny.

Opinia dodana przez: Teres

Ginekolodzy położnicy w mieście Sosnowiec