dr hab. n. med. Maciej Kaźmierskidr hab. n. med. Maciej Kaźmierski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

Internista, Kardiolog

Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych i specjalistą kardiologiem. Prywatną praktykę lekarską mam w Sosnowcu od 1990 roku. Swoje doświadczenie w lecznictwie ambulatoryjnym nabyłem podczas wieloletniej pracy w Poradni Kardiologicznej w Katowicach-Ochojcu.

Jestem pracownikiem naukowym i nauczycielem akademickim, adiunktem Kliniki Kardiologii i Chorób Strukturalnych Serca III Katedry Kardiologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W swojej pracy klinicznej specjalizuję się w ultrasonograficznej diagnostyce chorób naczyń tętniczych. Przez ponad 20 lat pracując w Zakładzie Kardiologii Inwazyjnej Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach-Ochojcu wykonywałem badania koronarograficzne oraz zabiegi PTCA u chorych z chorobą wieńcową.

dr hab.n.med. Maciej Kaźmierski

Lekarz doskonały. Od wielu lat się u niego lecze. Natomiast pielęgniarki jakieś nieporozumienie. Niemiłe. Opryskliwe. Wręcz chamskie. W gabinecie prywatnym Panie powinny być mile, uprzejme i z sercem na dłoni. Oby Pan doktor jakoś zareagował, bo aż nieprzyjemnie się tam przychodzi. Gdyby nie jego osoba w życiu bym tutaj nie przychodziła.

Wspaniały lekarz, takich ogląda się tylko w telewizji a niestety rzadko spotyka na co dzień. Trafiłam do gabinetu Pana Kaźmierskiego, bo poleciła mi go znajoma i nie żałuję. Ja także wszystkim polecam.

wróciłam przed chwila od pana Macieja Kaźmierskiego , jestem zachwycona , nie byłam jeszcze u tak sympatycznego i dobrego lekarza w całym moim życiu. polecam wszystkim

Doktora Każmierskiego poznałem 4.12.2010 na Ochojcu -jestem po zawale- człowiek który dał mi drugie życie.Inteligencja wrodzona,spokój,wyśmienita wiedza w zawodzie,czas dla pacjenta,przekazanie informacji o chorobie oraz dalszemu leczeniu.Polecam - kto trafi w ręce dr.może liczyć na fachową pomoc

Godny polecenia lekarz,który widzi przede wszystkim człowieka, leki daje tylko gdy trzeba

Dzięki Bogu są jeszcze tacy lekarze. Nie dość, że ma wiedzę i doświadczenie, to jeszcze jest kulturalny i cierpliwy. Rzadka cecha w dzisiejszych czasach.

Wspaniały człowiek, miły, kompetentny i wysokiej klasy fachowiec. A co najważniejsze równie dobry w gabinecie co na sali operacyjnej. Nie znam osoby, która ma o nim inne zdanie - jeżeli już będę musiał korzystać z pomocy lekarza to zawsze chciałbym spotykać kogoś takiego.

Wspaniały człowiek, miły, kompetentny i wysokiej klasy fachowiec.

Wspaniałe podejście do pacjenta. Wysokiej klasy opieka lekarska. Zachęcam do skorzystania z pomocy pana doktora, bo naprawdę ratuje życie

W dzisiejszych czasach aż trudno uwierzyć że istnieje tak wspaniałe narzędzie w rękach Boga ten lekarz jest

człowiek, który uratował życie mojej żony, stwierdzając u niej zawał podczas gdy kilka godzin wcześniej lekarz w przychodni skierował ją na EKG wysiłkowe, które miało odbyć się za 2 tygodnie.