Filtruj terminy

dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

Gabinet Kardiologiczny- Maciej Kaźmierski
Aleja Zwycięstwa 8
Sosnowiec

Profesjonalne podejście do pacjenta. Kontakt z lekarzem możliwy nawet po godzinach pracy. Rzetelne przedstawienie leczenia. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Marta
Sosnowiec Kardiolog dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Marek Kondys

Sosnowiec

Najlepszy kardiolog z jakim sie spotkalem...jezeli chodzi o wiedze i umiejetnosci..P Doktorze wiele wiele lat zdrowia i zycia...Aby dac jeszcze innym potrzebujacym skorzystac z Pana pomocy.
Opinia dodana przez: Wiesiek
Cudowny lekarz , jako pierwszy mnie zdiagnozowal, zrobił zabieg i mogę żyć normalnie. Bardzo miły i sympatyczny człowiek! Wcześniej leczylam się u 3 kardiologow wszyscy twierdzili, że nic mi nie dolega pomimo, iż w wieku 25 lat tracilam przytomność, miałam problemy z oddychaniem i serce walilo mi jak oszalałe.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Mariola Wrębiak-Trznadel

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor rozpoznała moją chorobę na pierwszej wizycie. 50 minut i wszystko wiedziała. A ja od kilku lat chodzę po różnych "specjalistach" i żaden nie wiedział co mi jest. Wizyta trwała ponad godzinę. Miałem EKG, echo serca i naczyń, pomiar ciśnienia. Konkretne badanie i konkretna diagnoza i najważniejsze: DOBRE LECZENIE. Poprawiło mi się już po kilku dniach. Pani Doktor wszystko mi wyjaśniła i wiem co mam dalej robić i jak ...

lekarz Lucja Kieras-Deżakowska

Małachowskiego 24 lok. 2
41-200 Sosnowiec

Moja babcia leczyla sie u Pani Dr 15lat prywatnie... jest po dwoch zawalach i przez te 15lat chodzila z blokiem na sercu, ktory Pani Dr usypiala... nie zwracala uwagi na to na co babcia narzeka, leki miesiecznie kosztowaly ok 400zl.. plus koszt wizyty ok 150zl miesiecznie, pomijajac fakt ze nie leczyly lecz 'usypaly' w bardzo ciezkim stanie zabralam babcie do Anglii gdzie od razu zmienili jej leki zrobili zabieg i ...

dr n. med. Barbara Korzeniowska

Kardiolog

dane nieaktualne
Kilińskiego 42
Sosnowiec

Jestem młodą osobą. Po ataku tachykardii zapisałam się na wizytę do Pani dr Korzeniowskiej. Już po pierwszej wizycie zastosowała leczenie, które bardzo szybko postawiło mnie na nogi. Nie żal ani złotówki wydanej i tego lekarza. POLECAM!!!

lek. med. Andrzej Prokop

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Prokop
Szpitalna 1 (gabinet nr 208, piętro II)
41-219 Sosnowiec

Wspniały lekarz o szerokich horyzontach wiedzy, podejścia do pacjenta i empatii. Ze wszech miar godny polecenia.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Zbigniew Majcher

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec

Nie bez powodu do innych kardiologow czas oczekiwania na wizyte to ponad pół roku, a tu po tygodniu wizyta!
Pan dr już dawno powinien być na emeryturze, żadna z osób czekających ze mną na wizytę nie wypowiedziała się o Panu dr pozytywnie i już wiem dlaczego. EKG trwające max 10 sekund! Na wizycie niemierzone jest nawet ciśnienie, lekarz arogancki, nie potrafi wystawić prawidłowej diagnozy, leczy na hybił-trafił. OMIJAC SZEROKIM LUKIEM!!
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Tomasz Pawłowski

Sosnowiec

Bardzo oddany swej pracy lekarz.Budzi zaufanie już na wstępie.Interesuje się pacjentem (pod względem medycznym),pyta o wszystko co istotne i potrzebne do diagnozy.Zleca wszystkie niezbędne badania.

Kardiolodzy w Sosnowcu