Kardiolog Sosnowiec

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Doktor Rudnik to dla mnie profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista.Miły,serdeczny, przystępny,wszystko wyjaśni prostym językiem,ma dużo cierpliwości i czasu na kazdego pacjenta, a ma ich sporo(na szczęście tak to wszystko gra w Instytucie, że nigdy nie czekałam w kolejce)Konkretny, skupia uwagę, jak pasjonat przede wszystkim na chorobieWcześniej leczyłam swojego tatę u innych kardiologów,zmarnowny czas i pieniądze,chodzilismy latami.Doktor Rudnik skupia się przede wszystkim na problemie zdrowotnym, nie czaruje i nie urządza nikomu niepotrzebnych pogaduszek.Nie namawia też na niepotrzebne częste wizyty,ma w Instytucie wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny, nie myli się i bardzo dobrze dobiera leki, daje zapas, nie trzeba co chwilę fatygować po receptę i co dla mnie jest najważniejsze przy chorym sercu- w każdej chwili doktor odbierze telefon lub oddzwoni, można go w razie problemu zawsze znależć w Instytucie Centrum w Sosnowcu lub na klinice także w nocy i w weekendy.Mojemu wójkowi też rewelacyjnie dobrał leki,czuje się po nich, jak młodzieniaszek, czego wszystkim leczacym się życzę.

Kołłątaja 17
41-200 Sosnowiec

Znam tę Panią Doktor i od wielu lat pozostaję u niej w leczeniu. Zawsze jestem zadowolona z wizyty;jest lekarzem wnikliwym; bardzo poważnie traktuje pacjenta i naprawdę chce choremu pomóc. Pani doktor praktykuje również w klinice, stąd jest na bieżąco zorientowana w medycznych nowościach, jak chodzi o kardiologię.

Opinia dodana przez: gregoria 16 gregoria16

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Lekarz z powołania. Kompetentny i jeszcze do tego wspaniały człowiek. Dzięki Doktorowi z moim Dziadkiem jest lepiej... Dr Drabik dał Nam jakakolwiek szanse a nie tak jak wszyscy inni Kardiolodzy brali kasę i mówili lepiej nie będzie ...

Opinia dodana przez: Joanna

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.

Opinia dodana przez: Andrzej

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......

Opinia dodana przez: Adam
Kardiolog Sosnowiec dr n. med. Anna Kopff

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.

Opinia dodana przez: Marek

SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec

Pani doktor to chodząca dobroć. Kompetentna, miła, doskonały diagnosta. Nigdy się nie spieszy, poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu. Polecam z całą odpowiedzialnością. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Anna

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest osobą naprawdę godną polecenia. Przyjmuje zarówno w Szpitalnej Poradni Kariologicznej (Centrum Urazowe w Sosnowcu) jak i prywatnie również w Sosnowcu.
Lekarz bardzo kompetentny a przy tym sympatyczny.
Polecam serdecznie,
Alicja G.

Lekarz bardzo kompetentny a przy tym sympatyczny.
Polecam serdecznie,
Alicja G.

dr n. med. Zbigniew Śpiewak

EKG, Kardiolog

NZOZ Praktyka Dentystyczno-Lekarska
Kościelna 28/2
41-200 Sosnowiec

Polecam szczerze. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Dokładny wywiad ogólny, spojrzenie całościowo na pacjenta i jego dolegliwości. I przede wszystkim: słucha pacjenta i słyszy co pacjent mówi.

Opinia dodana przez: Asia

Kardiolodzy w mieście Sosnowiec