dr n. med. Piotr Pączek

Kardiolog

6 lat temu trafiłam do gabinetu pana Piotra Paczka. Już przy pierwszym badaniu lekarz zdiagnozował u mnie wrodzoną wadę serca, która miała tłumaczyć moje dolegliwości. Przez kolejne 5 lat cyklicznie odwiedzałam jego gabinet. Każda kolejna wizyta kończyła się przekonywaniem lekarza, że powinnam się jak najszybciej poddać zabiegowi zamknięcia ubytku w komorze. Mimo strachu, w końcu się na to zdecydowałam. Dwa dni przed przyjęciem do szpitala byłam na badaniu u dr Pączka, na którym ustaliliśmy, że zabieg będzie przeprowadzony na oddziale kardiologicznym w szpitalu św. Barbary, gdzie dr Pączek jest ordynatorem i zostanę poddana znieczuleniu ogólnemu. Dwa dni później ten sam lekarz już mnie na korytarzu swojego oddziału nie poznawał a i anestezjolog się nie pojawił… Najlepsze jednak spotkało mnie na sali operacyjnej, gdzie w trakcie zabiegu okazało się, że nie mam żadnej wady serca. Poddano mnie zatem dość inwazyjnemu zabiegowi (koronografie) bez potrzeby. Nikt się tym jednak nie przejął, nikt nie przyszedł nawet wytłumaczyć, jak to się mogło zdarzyć, skoro wszystkie badania przygotowawcze (na oddziale dr Pączka) do zabiegu potwierdzały konieczność zamknięcia ubytku. Dr Pączek oczywiście nie pojawił się ani razu w sali, w której leżałam, skutecznie też unikał mnie na szpitalnym korytarzu. Rozżalona skonsultowałam całą sytuację z jednym z najlepszych profesorów kardiologii w naszym kraju. Byłam zszokowana tym, co powiedział – wydałam sporo pieniędzy na wizyty u Pączka bez potrzeby i narażono moje zdrowie bez potrzeby! Nie poleciłabym z pewnością tego lekarza nikomu.

Na wsępie pragnę podziekować Panu Ordynatorowi za bardzo dobrą opiekę,skutecznie przeprowadzony bez komplikacji zabieg.Pan Dr.Piotr Pączek jest wyjątkowo przyjaznym lekarzem dla pacjenta jak rónież zespół z nim współpracujący. Wyjątkowo sympatyczny,kompetentny,kontaktowy ,uprzejmy,poświęcający dużo czasu na wyjaśnienie problemu pacjęnta.Pan dr.jest godny polecenia.Wdzięczny pacjent z Radomia Karol Wyka

Sympatyczny jako człowiek, konkretny i skuteczny jako lekarz. Szybko stawia diagnozy i wyjaśnia przebieg leczenia. Przy każdej wizycie (prywatnej) robi ekg, ukg i mierzy ciśnienie.

Wspaniały diagnostyk, specjalista, fachowiec.... Po prostu Anioł. Człowiek o wielkim SERCU. Polecam wszystkim. Z pewnością należy do najlepszych kardiologow na Śląsku. Serdecznie dziękuje za wspaniałą opiekę nad tatą (78lat). R.L.

Nie polecam tego Lekarza. W moim przypadku postawił błędną diagnozę. Uprzejmy owszem, ale co z tego jak źle leczy.

Lekarz bardzo kompetenty, swietny specialista, bardzo powaznie podchodzi do kazdego pacjenta.Wspanialy czlowiek, mily, uprzejmy. Mialam okazje spotkac sie z nim na oddziale w szpitalu, gdzie lezala moja mama a teraz pod jego opieka jest moj brat. Slawa Pana Doktora dotarla do Kanady i USA. Zycze duzo zdrowia i przesylam pozdrowienia. B.Jedruch Jarosinska

Byłam na oddziele kardiologii inwazyjnej w sosnowcu w szpitalu św. Barbary gdzie Pan dr Pączek jest ordynatorem. Pan doktor jest bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem oraz fantastycznym lekarzem. Bardzo szanuje swoich pacjentów i chętnie odpowiada na pytania. Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pana doktora Piotra Pączka każdemu.

Świetny specjalista i pełny profesjonalizm .Bardzo szybkie i trafne diagnozy.Wybitna kultura osobista w stosunkach międzyludzkich , tak do personelu jak i do pacjentów.Bardzo wybitna osobowość. Stanisław R

Stanisław R

Żeby tacy byli wszyscy lekarze... Nie dość, że fachowiec to jeszcze normalny i miły.

WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK MAŁGORZATA H

WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK MAŁGORZATA H