Kardiolog Katowice

lekarz Damian Dziuk

Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Medina"
ulica Ściegiennego 49c
40-114 Katowice

Katowice Kardiolog dr n. med. Kazimierz Radwan

dr n. med. Kazimierz Radwan

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n.med. Kazimierz Radwan
Mroźna 3
Dąbrówka Mała, Katowice

wizyta już od 150
Leczę się u Pana Doktora od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł. Świetny specjalista - kardiolog i internista. Bardzo szczegółowo analizuje problem, większość badań dodatkowych wykonuje na miejscu, podejmuje szybkie decyzje terapeutyczne bez zbędnej straty czasu, ale po szczegółowym omówieniu a pacjentem. Nie kieruje na niepotrzebne badania. Do tej pory większość członków mojej rodziny i znajomi leczą się u Pana Doktora i wszyscy są bardzo zadowoleni. Polecam gorąco.
Anna

dr n. med. Jacek Chlebowczyk

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

Bardzo dobry specjalista.Na początku moźna odebrać szorstkość ale to w słusznej ocenie zdrowia pacjenta.Leczę się od 4 lat,co 2 miesiące mam ustalaną wizytę przez lekarza,przyjeźdźam na godzinę i nie muszę spędzać czasu w długich kolejkach.Kompetentny miły lekarz kardiolog z prawdziwego zdarzenia ceniący swoją pracę i wiedzę.Bardzo dobry kardiolog.Polecam

dr n. med. Piotr Pączek

dr p.Paczek

Katowice

Cudowny lekarz , jako pierwszy mnie zdiagnozowal, zrobił zabieg i mogę żyć normalnie. Bardzo miły i sympatyczny człowiek! Wcześniej leczylam się u 3 kardiologow wszyscy twierdzili, że nic mi nie dolega pomimo, iż w wieku 25 lat tracilam przytomność, miałam problemy z oddychaniem i serce walilo mi jak oszalałe.
Opinia dodana przez: Natalia

dr hab. n. med. Krzysztof Gołba

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Znakomity specjalista kardiolog w czasie wizyty bardzo konkretnie mówi zrozumiałym językiem o chorobie i leczeniu poza tym odpowie na każde pytanie .W trakcie leczenia można zadzwonić zawsze udzieli porady .Dwa razy leżałem na jego oddziele każdego dnia pytał o moje samopoczucie zawsze uśmiechnięty i serdeczny .polecam gdy inni kardiolodzy nie radzą sobie z twoją choroba .TAK trzymać panie prof.
Opinia dodana przez: jan s

dr n. med. Andrzej Ochała

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Bardzo polecam pana profesora. Lekarz, który pozostał CZŁOWIEKIEM. Prowadzi mnie już wiele lat, mam doświadczenie leczenia przez wielu specjalistów, ale tak profesjonalnego, kompetentnego i dobrego lekarza jeszcze nie spotkałam jak pan profesor.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr hab. n. med. Beata Średniawa

Internista, Kardiolog

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Od pewnego czasu leczę się u Pani Docent i co do wiedzy medycznej to nie wypowiem się zbytnio gdyż po prostu nie wiem jak jest jej wiedza. Wizyta jest dość krótka, Pani docent jest nieuprzejma, nie zbyt tłumaczy co jak po co i dlaczego, osobiście widziałam jak krzyczała po starszym człowieku który zapytał ją gdzie ma iść. Nigdy nie widziałam jej uśmiechniętej, jest bardzo oschła i chłodna. Boje się jej ...

lekarz Beata Czeszejko-Sochacka

Diabetolog, Internista

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Pani Doktor jest najwspanialsza, najbardziej troskliwą, najbardziej profesjonalna, przepełniona empatią, najlepsza. Przywraca wiarę pacjentów i ich rodzin w dobrych lekarzy.Obala stereotypy dotyczące naszej służby zdrowia.Pozdrawiam i dziękuję bardzo za wszystko

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

gen. Sowińskiego 50
40-018 Katowice

Bezinteresowny, oddany pacjentowi człowiek. Profesjonalista z humorem. Wiedza i umiejętności manualne na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam. Mnie przywrócił do normalnego życia, a już się żegnałem.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr hab. n. med. Zbigniew Ciemniewski

Chirurg naczyniowy, Internista

Katowice

Permanentnie się spóźnia i nawet nie przeprosi. Powodem spóźnienia nie jest nagły przypadek, tylko np. wyjście do przychodni obok albo rozmowa z innym lekarzem w gabinecie, kiedy w poczekalni siedzą pacjenci. Nie wyjaśnia diagnozy ani leczenia, uważając, że pacjent jest na to za głupi. Nie leczy kompleksowo. Potrafi zapomnieć o ważnym leku na recepcie. Bagatelizuje zgłaszane skutki uboczne działania leków, w tym takie, które zagrażają życiu pacjenta. O wykaz badań ...

Kardiolodzy w Katowicach