Kardiolog Katowice

wizyta już od 130

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice

Specjalista kardiolog z dużą wiedzą i doświadczeniem Bardzo konkretny. Szybko analizuje problem i zaleca postępowanie. Większość niezbędnych badań wykonuje samodzielnie na miejscu - często bez dodatkowych opłat. Ponieważ posiada również drugą specjalizację z chorób wewnętrznych - więc pacjenta traktuje kompleksowo - co w ostatnich czasach zdarza się coraz rzadziej. Wizyta krótka, konkretna, ale i tak zdąży porozmawiać chwilę na inne tematy. Pierwszy raz ktoś zajął się mną tak kompleksowo i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta Janowska

Piastowska 2
Katowice

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz.
Będąc pod jego opieką otrzymujemy nie tylko zdrowie ale i świadomość że znajdujemy się w dobrych rękach.

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Przez kilka lat poprawiła wydolność mojego serca a innym lekarzom to się nie udawało. Ciśnienie 135/90 z 180/110

Górnoslaskie Centrum Chorób Serca

Katowice

Doktor Jacek Wilczek to wspaniały specjalista i człowiek. Słuchajcie, pacjenci tego wybitnego specjalisty, jak mówi, że trzeba defibrylator lub kardiowerter to znaczy, że trzeba i nie ma dyskusji.
Doktor Wilczek wyróżnia się na tle innych lekarzy ciepłym i pełnym oddania podejściem do pacjenta. Zawsze znajdzie czas na rozmowę przez telefon, jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości. Wizyty prywatne ogranicza do minimum, co jest wyjątkowe w odniesieniu do innych ...

Patalonga 5
40-822 Katowice

Nikt nigdy nie poświęcił tyle czasu pacjentowi co ta Pani doktor a byłem już u wielu lekarzy. Miła uprzejma dokładnie wyjaśnia sposób leczenia, bez patrzenia na zegarek czy komorke, typowo z powołania, takich lekarzy jest garstka
Opinia dodana przez: Bogdan

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Po przebytej operacji serca oraz wszczepieniu stentów leczyłem się u wielu kardiologów,lecz bez żadnych rezultatów; leczenie nie przynosiło właściwie żadnych efektów.Trafiłem do dra Marcinkiewicza,lekarza o niespotykanej kulturze osobistej,emanującym spokojem i cierpliwym podejściem do każdego pacjenta.Właśnie swą cierpliwością a przede wszystkim wiedzą i doświadczeniem spowodował,że w tej chwili mogę funkcjonować.Dziękuję Doktorze!.Szczerze polecam tego skromnrgo, mądrego i dobrego kardiologa każdemu cierpiącemu na choroby serca.
Opinia dodana przez: heja

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Pani Doktor prowadziała mnie w ubiegłym roku w klinice. Konkretna i miła. Polecam.

ulica Powstańców 36B/9
40-083 Katowice

Pani doktor to chodząca dobroć. Kompetentna, miła, doskonały diagnosta. Nigdy się nie spieszy, poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu. Polecam z całą odpowiedzialnością. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

Przychodnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 82 A
40-671 Katowice

po raz pierwszy spotkałem się z takim podejściem do pacjenta. tego typu schorzenia bardzo osłabiają samoocenę, a przy nim się nie stresujesz, tylko musisz dać się prowadzić za rękę.

Przychodnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 82 A
40-671 Katowice

Polecam. Jestem i będę wdzięczna. Nikt wcześniej nie tłumaczył mi z taką precyzją tego co się dzieje i co może się wydarzyć.
Opinia dodana przez: Ola

Kardiolodzy w Katowicach