dr n. med. Bogusław Grzegorzewski

Internista, Kardiolog

Wreszcie trafiłam z synem do lekarza z powołania, który nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Rozmawia z pacjentem rzeczowo, obrazowo wyjaśnia problemy. Stara się analizować przypadki i znaleźć źródło choroby. W toku leczenia odpowiedzialnie i konsekwentnie podchodzi do tematu. Jest godny polecenia.

Wspaniały specjalista, kompetentny, uprzejmy, po prostu lekarz godny polecenia.Tłumaczy chorobę, dolegliwości zrozumiale. Profesjonalista. Polecam w 100 %.

Polecam Pan dr jest osobą bardzo wyrozumiałą dla nas wszystkich pacjentów wielokrotnie to widziałem i gwarzntuję że złego słowa na tą osobę nie pozwolę powiedzieć

t54ywey587tuoggggggggggggggggfyuoldikdtykfude6t6u5surthjfyukdtrshyrsju etdeteuje5 e5iuedtykj d i dtykjdr kdt

wspaniały lekarz konkretny rzeczowy .wszystko wyjasnia w zrozumiałym języku. odpowie na kazde pytanie podchodzi powaznie do pacjenta .ma poczucie humoru

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i miły, a co najważniejsze kompetętny

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i miły, a co najważniejsze kompetętny

Bardzo kompetentny lekarz szkoda ,że nie ma go już w ś.c.Kardiolog. w Ochojcu.

Bardzo kompetentny lekarz szkoda ,że nie ma go już w ś.c.Kardiolog. w Ochojcu.

Po prostu świetny lekarz! Pogodny, z poczuciem humoru i co najważniejsze potrafi "wjechać" na ambicje! Dzięki Niemu udało mi się schudnąć. Szczerze polecam Pana doktora Grzegorzewskiego!