Internista Katowice

Katowice

Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu - spotkałam go w autobusie i nawet tam miałam wizytę lekarską :)
Szkoda że już nie ma go u nas w przychodni :/

Szkoda że już nie ma go u nas w przychodni :/

Piastowska 2
Katowice

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz.
Będąc pod jego opieką otrzymujemy nie tylko zdrowie ale i świadomość że znajdujemy się w dobrych rękach.

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz.

pl. Wolności 1 lok. 1
40-084 Katowice

kompetentny, dobry diagnosta, lekarz z klasa, poswieca duzo czasu choremu
rozwaza chorego calosciowo, jako internisdta i reumatolog

kompetentny, dobry diagnosta, lekarz z klasa, poswieca duzo czasu choremu
rozwaza chorego calosciowo, jako internisdta i reumatolog

Cicha 10
40-116 Katowice

Pani doktor jest bardzo dobrą lekarką.

Pani doktor jest bardzo dobrą lekarką.

Epione - Przychodnia nr 1 - Panewniki

40-755 Katowice

Doktor Bobrzyk jest niezwykle ciepłym człowiekiem i lekarzem z powołania. Przed postawieniem diagnozy zleca komplet badań, analizuje przypadek. Poza tym ma wiele szacunku dla pacjentów, a pacjenci to czują.

Opinia dodana przez: m.pod

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Internista, Rehabilitant

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Jest wyjątkowym lekarzem, zawsze uśmiechnięta do pacjenta, każdy chory jest dokładnie przebadany. Życzę każdemu takiego wspaniałego lekarza pierwszego kontaktu.

Opinia dodana przez: sławomir

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"
Misjonarzy Oblatów MN 21
40-129 Katowice

Najlepszy lekarz! Nie zamieniłabym na innego. Wolę jechać dwa miasta dalej do pani Violetty niż iść u siebie w mieście do byle kogo.

Patalonga 5
40-822 Katowice

Najbardziej kompetentna,rzeczowa,przyjazna dla pacjenta pani doktor u której miałem szczęście się leczyć.

Opinia dodana przez: Feliks

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej -"Luks Med."
ulica Ligocka 3/A
40-570 Katowice

Wspaniały lekarz,uprzejmy,miły i zna się na na postawieniu diagnozy.Dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza

Opinia dodana przez: Maria