Internista Katowice

Internista Katowice dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.
Opinia dodana przez: Paulina

Katowice

Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu - spotkałam go w autobusie i nawet tam miałam wizytę lekarską :)
Szkoda że już nie ma go u nas w przychodni :/

Piastowska 2
Katowice

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz.
Będąc pod jego opieką otrzymujemy nie tylko zdrowie ale i świadomość że znajdujemy się w dobrych rękach.

pl. Wolności 1 lok. 1
40-084 Katowice

kompetentny, dobry diagnosta, lekarz z klasa, poswieca duzo czasu choremu
rozwaza chorego calosciowo, jako internisdta i reumatolog

Cicha 10
40-116 Katowice

Pani Doktor Halina Otroszkiewicz jest jednym z najlepszych
lekarzy jakich spotkalem.Jest bardzo kompetentna i dobro pacjenta jest u Pani Doktor zawsze na pierwszym miejscu.
Polecam leczenie u Pani Otroszkiewicz kazdemu kto u innego lekarza nie znalazl nalezytej pomocy-napewno pomoze wiem to po sobie.Jerzy z Katowic
Opinia dodana przez: kuczera

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobry człowiek, mający szacunek do innych. Ogromna wiedza medyczna, chęć pomocy pełen profesjonalizm. Ten lekarz naprawdę ratuje ludziom życie i zdrowie. Jego słowa znajdują odzwierciedlenie w czynach, chyba się nie myli. Jest uczciwym lekarzem, lubi pacjentów, charyzmatyczny, uśmiechnięty. Jak go poznasz nie masz ochoty kończyć rozmowy. Można by wymieniać kolejne superlatywy.

Epione - Przychodnia nr 1 - Panewniki

40-755 Katowice

Doktor Bobrzyk jest niezwykle ciepłym człowiekiem i lekarzem z powołania. Przed postawieniem diagnozy zleca komplet badań, analizuje przypadek. Poza tym ma wiele szacunku dla pacjentów, a pacjenci to czują.
Opinia dodana przez: m.pod

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Reumatolog, Rehabilitant

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Jest wyjątkowym lekarzem, zawsze uśmiechnięta do pacjenta, każdy chory jest dokładnie przebadany. Życzę każdemu takiego wspaniałego lekarza pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: sławomir

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"
Misjonarzy Oblatów MN 21
40-129 Katowice

Witam! Lekarz z powołania!!! Przede wszystkim podejście do pacjenta, wysłuchanie go, zawsze trafne leczenie!!! Polecam takiego lekarza jak p. VIOLETTA, nie zamienilabym na innego lekarza!!! Polecam!!!
Opinia dodana przez: GRAZYNA HICKOWSKA

Interniści w Katowicach