Lekarze Internista Katowice

lekarz Jan Szczogiel

Katowice

Lekarz bez zastrzeżeń , Nic dodać , nic ująć.Profesjonalista w 100 procentach . Godny polecenia .

dr n. med. Tomasz Lepich

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Bardzo dobry lekarz potrafi wysluchac i stara sie pomoc godny zaufania ma podejscie do pacjenta .polecam kazdemu.Dziekuje za wszystko.
Opinia dodana przez: Felicja Kozdroj

dr n. med. Grzegorz Smolka

Piastowska 2
Katowice

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz. Będąc pod jego opieką otrzymujemy nie tylko zdrowie ale i świadomość że znajdujemy się w dobrych rękach.

dr hab. n. med. Eugeniusz Kucharz

pl. Wolności 1 lok. 1
40-084 Katowice

kompetentny, dobry diagnosta, lekarz z klasa, poswieca duzo czasu choremu rozwaza chorego calosciowo, jako internisdta i reumatolog

Magdalena Bobrzyk

Epione - Przychodnia nr 1 - Panewniki
40-755 Katowice

Pani doktor bardzo obszernie wytłumaczyła czym jest moja przypadłość, jakie są przyczyny, jakie mogą być skutki nie leczenia. przy tym jest bardzo uprzejmą i miłą osobą. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Dorota Strzałkowska

PREMIUM Gabinety Lekarskie
Kijowska 15
Katowice

Pani doktor jest lekarzem, który posiada dar służenia sobą, swoim czasem, swoją uwagą drugiemu człowiekowi – posiada tak wiele empatii dla drugiego człowieka, współczucia dla chorego, wrażliwości na cudze cierpienie, jest pozbawiona - tak często występującego - egoizmu, a jednocześnie posiada ogromną, nie ……przeogromną wiedzę. – jest lekarzem z „prawdziwego zdarzenia” . Wśród wielu lekarzy znaleźć można takie jednostki, gdyż powszechna postawa jest, niestety, zupełnie inna. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna
Doskonała Pani Doktor. Cierpliwa, empatyczna, z ogromna wiedzą i doświadczeniem. Jestem pacjentem Pani Doktor od wielu lat i nigdy nie spotkałem się ze zniecierpliwieniem. Zawsze usmiechnięta, szczera, przystępna. Spotkało mnie duże szczęście, że trafiłem do Pani Doktor. Miałem kilka trudnych epizodów zdrowotnych, zawsze znalazła właściwe rozwiązanie. Lekarz z powołania. Polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Magdalena Szotowska

Panewnicka 445 i
40-774 Katowice

Pani doktor należy do bardzo wąskiego grona lekarzy którzy jednocześnie chcą i potrafią pomóc pacjentowi.Co najważniejsze Pani doktor potrafi wyjść ze swojej ,,strefy komfortu,, i pacjenta nie traktuje jako dodatku do nerek.To wszystko w pakiecie z kulturą osobistą i życzliwością.Gdyby nie Pani doktor dalej bym się tułał po gabinetach i szukał przyczyny swoich problemów ze zdrowiem.Dziękuję losowi za to że skrzyżował nasze drogi.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Dariusz Praski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej -"Luks Med."
ulica Ligocka 3/A
40-570 Katowice

Wspaniały lekarz,uprzejmy,miły i zna się na na postawieniu diagnozy.Dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Katarzyna Maślankiewicz

Patalonga 5
40-822 Katowice

Nikt nigdy nie poświęcił tyle czasu pacjentowi co ta Pani doktor a byłem już u wielu lekarzy. Miła uprzejma dokładnie wyjaśnia sposób leczenia, bez patrzenia na zegarek czy komorke, typowo z powołania, takich lekarzy jest garstka
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Robert Liwoch

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobry człowiek, mający szacunek do innych. Ogromna wiedza medyczna, chęć pomocy pełen profesjonalizm. Ten lekarz naprawdę ratuje ludziom życie i zdrowie. Jego słowa znajdują odzwierciedlenie w czynach, chyba się nie myli. Jest uczciwym lekarzem, lubi pacjentów, charyzmatyczny, uśmiechnięty. Jak go poznasz nie masz ochoty kończyć rozmowy. Można by wymieniać kolejne superlatywy.

lekarz Zbigniew Okoń

Internista, Lekarz rodzinny

Ks. Bp. Adamskiego Stanis 14/9
40-069 Katowice

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Dokładnie wyjaśnia istotę choroby , poświęca wystarczającą ilość czasu, uprzejmy , dbający o pacjenta . Oby takich lekarzy było więcej.

lekarz Danuta Trzcionka-Bera

Staromiejska 12/16
40013 Katowice

Świetny lekarz .Leczy kompleksowo i z wielką pasją . Jest skuteczna ,empatyczna i cierpliwa . Doskonały diagnosta . Byłem u wielu lekarzy i dopiero Pani Doktor zebrała wszystko w całość ,uzupełniła badania i zastosowała odpowiednie leczenie . Teraz przyjmuje w Poradni Asclepion w Ochojcu przy szpitalu .

lekarz Grzegorz Najbar

Honorowych Dawców Krwi 51
40-675 Katowice

Dr Grzegorz Najbar, to (moim zdaniem) lekarz z powołania. Nigdy nie czuję się, bym została "odprawiona z kwitkiem". Dr Najbar jest zawsze zaangażowany. To lekarz, który słucha. Poszerza swoją wiedzę. Uważam, że jest szczery i ma otwarty umysł. Nie uważa się za nieomylnego. Chce poznać poglądy/sugestie pacjentów. Kiedy ma pewność, że pacjent jest w błędzie, potrafi go z tego błędnego myślenia wyprowadzić. Mam zaufanie do jego kompetencji. Dodam, że długo ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Halina Otroszkiewicz

Cicha 10
40-116 Katowice

Pani Doktor Halina Otroszkiewicz jest jednym z najlepszych lekarzy jakich spotkalem.Jest bardzo kompetentna i dobro pacjenta jest u Pani Doktor zawsze na pierwszym miejscu. Polecam leczenie u Pani Otroszkiewicz kazdemu kto u innego lekarza nie znalazl nalezytej pomocy-napewno pomoze wiem to po sobie.Jerzy z Katowic
Opinia dodana przez: kuczera

lekarz Anna Borowik

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Jest wyjątkowym lekarzem, zawsze uśmiechnięta do pacjenta, każdy chory jest dokładnie przebadany. Życzę każdemu takiego wspaniałego lekarza pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: sławomir

lekarz Magdalena Włoch-Targońska

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Witam . chciałam przekonać wszystkich niezdecydowanych do wizyty u pani doktor.Mialam ogromne bóle stawów i mięśni, byłam u wielu lekarzy nikt nie potrafił mi pomóc ani ortopeda ani neurolog , internista i wielu innych ,aż trafiłam na panią doktor zleciła szereg badań, i wkońcu diagnoza - fibromialgia - . Już po dwóch wizytach stwierdziłam ,że jest to doktor przez duże D , posiada ogromne wiadomości medyczne w każdej dziedzinie ,przekonałam ...
Opinia dodana przez: irena

lekarz Agnieszka Kotecka-Blicharz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Derrata"
Tadeusza Boya-Żeleńskiego 100
40-750 Katowice

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor .Potrafi słuchać pacjenta i doradzić .Polecam w 100%.Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jan Powroźniak

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Mój ojciec Sp.Jan Powroźniak zmarł 10 czerwca 2010r.

lekarz Rosław Syrkiewicz

Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno-Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych Centrum Rozwoju Dziecka
Ułańska 5a
40-887 Katowice

Pan Doktor jest znakomitym diagnostą , bardzo mi pomógł. Gorąco polecam.