Lekarze Internista Katowice

lekarz Elżbieta Brzoska-Kula

GZOZ Unia Bracka
Katowice

Pani Doktor jest sympatyczna i kontaktowa. Rozmowa konkretna, nastawiona na pomoc. Serdecznie polecam

lekarz Małgorzata Szarzyńska-Ruda

Internista, Reumatolog

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Pani doktor ewidentnie nie znosi swojej pracy w poradni w Ochojcu, uważa że za dużo pracuje i za mało zarabia. Cytat z dzisiejszej teleporady "proszę mi tego nie mówić, nie obchodzi mnie to, skończyłam pracę półtorej godziny temu i nikt mi za to nie zapłaci". Była nieprzygotowana do wizyty, nie otworzyła mojej karty, po mojej informacji, że w karcie są wyniki badań, które sama zleciła, powiedziała "to niech pani czeka, ...
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Roman Kaczor

Gastroenterolog, Internista

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Zgadzam się z wcześniejszym wpisem, wszystko Ok gdy problem jest nieskomplikowany, gdy sytuacja jest trudniejsza staje się obcesowy i mało uprzejmy. Chyba po to żeby zniechęcić pacjenta do siebie i mieć święty spokój.

lekarz Katarzyna Piątek-Dąbrowska

Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks Katowice
Wincentego Witosa 21
40-832 Katowice

Pani doktor energiczna, urzędowo uprzejma. USG tarczycy błyskawiczne - mam porównanie z poprzednim lekarzem. Od lat choruję na chorobę Hashimoto, mam też niedobór wit. D. Muszę stale ją uzupełniać ale też kontrolować poziom. Ostatnio w ciągu miesiąca, mimo suplementacji 1x4000 jm.dziennie z 44,5 spadł na 36,7. Otrzymałam konieczne recepty na Letrox i Solderol (jedynie skuteczny) oraz zaświadczenie do lekarza rodzinnego o stosowanym leczeniu na wypadek braku leków, bo kontrola za ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Joanna Goździk

Reumatolog, Internista

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki
40-048 Katowice

Pani doktor bardzo dobra. Konkretna, wnikliwa, dokładnie badająca,doradzajaca. Było kilka wizyt i cieszę się, że trafiłam do TEJ PANI DOKTOR
Opinia dodana przez: Romualda

dr hab. n. med. Jan Duława

Nefrolog, Internista

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Jan Duława
Kościuszki 42
Katowice

Leżałam na oddziale wewnętrznym z powodu problemów z wątrobą. Lekarz ten już na pierwszej wizycie w szpitalu przypiął mi łatkę alkoholiczki. Upokarzał mnie na kolejnych wizytach przy innych lekarzach i prawił morały ,że nie mogę wypić nawet grama alkoholu jak wrócę do domu .Nie potrafił znaleźć przyczyny mojej choroby więc zwalał winę na alkohol. Oprócz tego lekarz ten był w stosunku do mnie arogancki i niegrzeczny, na wizytach wyraźnie nie ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marek Szczurowski

NZOZ "GO - DENT" Godzisz Grzegorz
Miła 7B
40-467 Katowice

Chodzę do Pana Dr już 20 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć na temat podejścia do pacjenta czy leczenie . Nie wiem więc skąd te negatywne opinie i oczernianie.Oczywiscie Każdy ma prawo do własnej opinii .Z czystym sumieniem Polecam !!!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Michał Smołczyk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Jaworowa 32/2
40-650 Katowice

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pierwszy raz miałam tak wnikliwie przeprowadzone badanie okresowe, a poza badaniem Pan doktor poświecił jeszcze chwilę na konsultacje medyczne. Wszystko w bardzo miłej atmosferze. Po takich badaniach mogę mogę mieć pewność, że jestem faktycznie zdolna do pracy. Polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Aldona Mularczyk

Armii Krajowej 293 lok. 1
40-750 Katowice

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam Panią Doktor. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Andrzej Wnęk

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Sp. z o.o.
ulica Łabędzia 10
40-521 Katowice

Byłam raz na prywatnej wizycie u dr Wnęka w Sieradzu. Nie rozumiem, jak kardiolog pracujący w certyfikowanej placówce mógł potraktować mnie tak lekceważąco ignorując moje objawy. Do doktora zgłosiłam się po drugim zasłabnięciu i pobycie na SORZE, lecząc się na serce od dwóch lat (Przewlekła wieńcówka stabilna) mój stan zdrowia bardzo mnie niepokoił, przyszłam na wizytę z bólem w klatce , dusznościami, zawrotami głowy, omdleniami, zlewnymi potami, roztrzęsieniem, nierówną pracą ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marcin Świerad

EuroMedic MEDICAL CENTER
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

dr hab. n. med. Zbigniew Ciemniewski

Chirurg naczyniowy, Internista

Katowice

Permanentnie się spóźnia i nawet nie przeprosi. Powodem spóźnienia nie jest nagły przypadek, tylko np. wyjście do przychodni obok albo rozmowa z innym lekarzem w gabinecie, kiedy w poczekalni siedzą pacjenci. Nie wyjaśnia diagnozy ani leczenia, uważając, że pacjent jest na to za głupi. Nie leczy kompleksowo. Potrafi zapomnieć o ważnym leku na recepcie. Bagatelizuje zgłaszane skutki uboczne działania leków, w tym takie, które zagrażają życiu pacjenta. O wykaz badań ...

lekarz Danuta Koturbasz

Internista, Cytolog

ul. Pilotów 7/2
40-510 Katowice

Zupełnie nie zgadzam się z opiniami powyżej. Moje doświadczenia z tą Panią lekarz były zupełnie odwrotne. Ciężko powiedzieć czy Pani miała zły dzień czy tak wygląda każda wizyta, bo normalnie chodzę do innego lekarza, ale był niestety na urlopie. Pomijam fakt, że musiałam czekać godzinę po umówionej godzinie, ale cała wizyta trwała ponad godzinę, a nie uzyskałam pomocy na wszystko co potrzebowałam. Przez 50 % czasu Pani doktor na mnie ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Sebastian Grosicki

Internista, Hematolog

Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Jana Samsonowicza 25
40-749 Katowice

Jedyne co mogę zrobić to podziękować Panu Profesorowi, całym sercem za to ,ze pomimo mojego bardzo ciężkiego stanu zdrowia podjął się mojego leczenia, gdy inni odmówili. Dzięki Profesorowi i jego zespołowi moge dalej żyć. Wspaniały lekarz ,człowiek, widać że wie co robi i jest skuteczny. Jego praca to jego pasja, a póki praca jest pasją, to potrafi rozwijać. Beata D.

prof. dr hab. n. med. Aleksander Sieroń

Jesienna 1
40-318 Katowice

Często tytuły a praktyka to dwa światy. W przypadku Profesora Sieronia, praktyka i doświadczenie jest nadrzędne. Moja mama w wieku 80 lat dzięki jego wiedzy uniknęła podwójnej operacji na otwartym sercu. Mam pełne zaufanie do diagnozy i metod leczenia Pana Profesora
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Grzegorz Guc

Przychodnia Nr 6
Bogucicka 18a
40-226 Katowice

Lekceważąco podchodzi do pacjenta, nie dopytuje się o dokładny stan zdrowia, nie słucha, szybko chciał zakończyć wizytę, wizytę zakończyłam nie uzyskawszy żadnej diagnozy i żadnej porady. Gorąco polecam omijać tego lekarza jeśli zależy państwu na rzetelnej i dobrej pomocy lekarza.

lekarz Wiesław Smolicha

Internista, Lekarz medycyny pracy

Katowice

Pan doktor z pełnym zaangażowaniem wykonał badanie następnie idealnie dobrał leki po tygodniu mojej męczarni minęły dwa dni i jestem zdrowy. Dziękuję za pomoc doktorze
Opinia dodana przez: Milosz

dr hab. n. med. Marcin Adamczak

Internista, Nefrolog

ul.Francuska
Katowice

Bura i brak poszanowanie pacjenta. Nie zleca podstawowych badań, każe robić na własną rękę. Przepisuje bardzo drogie leki które nie działają. Zamiast niego pomógł mi naturopata ktory leczy naturalnymi metodami.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Artur Drożdż

Internista, Hipertensjolog

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

byłam pierwszy raz po pobycie w szpitalu u pana doktora Drożdża,jestem bardzo zadowolona z wizyty i sposobu z jakim pan doktor mnie biedną pacjentkę traktował.Pełen empatii i cierpliwości nasz Uzdrawiacz!!!!!!
Opinia dodana przez: jolanta

lekarz Grzegorz Firlus

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Najlepszy lekarz rodzinny w Katowicach. Przyjmuje pacjentów w przychodni na ul. PCK. Wysłucha, doradzi i bez problemu wysyła na badania.
Opinia dodana przez: Adrian