Lekarze Internista Katowice

lekarz Teresa Migas-Kukla

Internista, Reumatolog

ulica Tysiąclecia 86a/37
40-871 Katowice

Witam pacjentów obecnych i przyszłych Pani doktor. Z pełnym szacunkiem za podejście do pacjenta, i niesamowitą osobowość Pani doktór .To jest lekarz z po wołania .Prośba Pani doktor proszę o czasowość WIZYT Wdzięczny pacjent ,pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Helena Dziedzic

Centrum Medyczne "BETAMED"
Mikołowska 100A/802
40-065 Katowice

Helenka Dziedzic --- lekarz wspaniały , wrażliwy, uczynny pełny empatii. POSIADA DUŻE DOŚWIADCZENIE, WYKONUJE KOMPLEKSOWE BADANIA NA KTORYCH SIĘ ZNA. Nie zamyka się na nowości medycyny , słucha i podejmuje działania ,które kontroluje. Życzymy zdrowia !!!

lekarz Jerzy Eszyk

ulica Smugowa 39B
40-750 Katowice

Nad wyraz uprzejmy,kompetentny lekarz, wnikliwie i dokładnie tłumaczy chorobę oraz ewentualny proces leczenia tej choroby.Z całego serca polecam Zofia
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Andrzej Lewicki

Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks Katowice
Wincentego Witosa 21
40-832 Katowice

Bardzo dobry specjalista i fachowiec,godny polecenia. Uratował mi życie i za to jestem mu wdzięczny.
Opinia dodana przez: jan

lekarz Grzegorz Helbig

Internista, Hematolog

Boni Fratres Catoviensis Sp. z o. o. NZOZ Szpital Zakonu Bonifratrów p. w. Aniołów Stróżów w Katowicach
ulica Markiefki 87
40-211 Katowice

Trafiłam do Pana Profesora rok temu szukałam pomocy pomimo że od 6 lat lecze się na anemie hemolityczna 2 razy mialam podawana krew raz nawet trafilam do szpitala z bardzo niska hemoglobina bo 4,2 dopiero tam znalazłam pomoc i przyczynę swojej choroby .Kiedy trafiłam na oddział zrobiono mi badania pobrano szpik wyszedł chlonniak jestem poddana terapii która przynosi dobre skutki nie muszę już dostawać sterydu i żelaza tylko dostaje immunoterapia ...
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Internista, Rehabilitant

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Co tu duzo pisac... Dr. Fachowiec i tyle. Kobieta która pracom żyje i jej sie poświęca.. jest fachowcem i czapka z glowy przed Takim lekarzem...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marek Kriegler

Miła 5 C/2
40-464 Katowice

Polecam tego lekarza hematologa pod każdym względem trafił dokładnie co mi dolega a tyle już wizyt lekarskich zaliczylem nim trafiła mi się ta trafna diagnoza. Dziękuję raz jeszcze panie doktorze za pomoc

dr hab. n. med. Adam Barczyk

Internista, Alergolog

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice

Byłem u pana profesora na pierwszej konsultacji pulmonologicznej. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, konkretny i rzetelny. Zobowiązał sie, że następnego dnia po wizycie oddzwoni do mnie pielęgniarka, która wskaże, jakie dalsze działania będą podejmowane w sprawie mojego leczenia. I tak rzeczywiście było. Wizyte oceniam bardzo pozytywnie.

lekarz Małgorzata Strzałka-Majka

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnie Lekarskie "MARK - MED" Sp. z o. o.
Stara Kłodnicka 43
40-703 Katowice

Profesjonalne i merytoryczne podejście do problemu cukrzycy. Sposób odżywiania, leczenia podawanie leków, badanie poziomu cukru, teraz już wszystko o tym wiem dzięki Pani Doktor. Jestem zdrowszy dzięki takiemu leczeniu
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Lucyna Góras-Hetmańczyk

Internista, Kardiolog

Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
40-955 Katowice

Pani dr została naszym ANIOŁEM Bardxo Nam pomogla Dzieki jej zaangażowaniu Nasz Tata moze odchodzić w godnych warunkach z zachowaniem godnosci i intymnosci . Otwartość i delikatnosc Pani Doktor , jak tez calego jej personelu sprawiają, ze tak trudne chwile są mozliwe do przetrwania BARDZO ALE TO BARDXO DZIĘKUJEMY
Opinia dodana przez: Kasia i Ola

lekarz Krzysztof Zaorski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Sp. z o.o.
ulica Łabędzia 10
40-521 Katowice

Bardzo jestem zadowolony z wizyty u doktora Zaorskiego . Kompetentny , uprzejmy . Godny polecenia lekarz
Opinia dodana przez: grześ

lekarz Agata Caruk

Internista, Lekarz medycyny pracy

Katowice

rewelacja, polecam bardzo mi pomogła oraz mojej starszej mamie i tacie

lekarz Violetta Jurczyk-Stanisławska

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"
Misjonarzy Oblatów MN 21
40-129 Katowice

Wizyta u pani doktor była dla mnie ogromną nieprzyjemnością - pani doktor była oceniająca i lekceważąca, zadawane pytania w sposób: „pewnie pani nie wpadła na to żeby…” nie przedstawiają lekarza jako uprzejmego i empatycznego. Połowę wizyty pani doktor poświęciła na spisanie zaleceń na objawy, które udało mi się już samodzielnie zwalczyć „będzie pani miała na przyszłość”, oczywiście diagnoza na podstawie bardzo skąpego wywiadu, bez badania lub zleconych badań. Uważam, że ...
Fantastyczny człowiek i znakomity lekarz nefrolog , Niestety wyjechał jakiś czas temu z kraju i muszę szukać innego nefrologa .mam nadzieje że kiedyś wróci i otworzy praktykę. Wieloletni pacjent.

lekarz Małgorzata Widuchowska

Internista, Reumatolog

Sport & Med. s.c. Ośrodek Medycyny Sportowej Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Topolowa 35/1
40-167 Katowice

Godny polecenia lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta.Bardzo miła i uprzejma lekarka. Nikt z lekarzy nie poświęcił mi tyle czasu na wizycie a co najważniejsze efekt leczenia,dobra diagnoza to najważniejsze
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Mariusz Łebek

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Jestem pod opieka pana doktora juz pare lat.Pan doktor wyprowadzil mnie z powaznej krytycznej sytuacji kardiologicznej.Zdania innych lekarzy byly podzielone.Pan doktor jednak postawil szybko trafna diagnoze i przeprowadzil trudny zabieg kardiologiczny w sposob profesjonalny,bez pozniejszych komplikacji. Dlatego tez wyrazam sredeczne podziekowania panu doktorowi za jego troske i opieke medyczna.Polecam w stu procentach pana doktora i jego profesjonalne podejscie i umiejetnosci kardiologiczne! wdzieczny pacjent-Andrzej P. z Jaworzna
Opinia dodana przez: Andrzej-Jaworzno

lekarz Elżbieta Kelm

Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice

Pani Elżbieta Kelm jest wspaniałym lekarzem. Zna swoich pacjentów.

lekarz Tomasz Macura

Małachowskiego 35 lok. 1
40-689 Katowice

Niesamowity lekarz, bardzo nakierowany na pacjenta. Uprzejmy, cierpliwy. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad z pacjentem , wielowątkowo. Tłumaczy dokładnie i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Wydaje mi się, że ma szeroką wiedzę w temacie. Polecamz całeo serca!
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Jacek Chlebowczyk

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

Bardzo dobry specjalista. Widać, że ma duże doświadczenie i że zależy mu na pacjencie. Szorstkości nie zauważyłam ale też nadmiernej sympatii u lekarzy nie oczekuję. Dla mnie najważniejsze jest zdrowie i tutaj nie zawiodłam się.

dr hab. n. med. Teresa Nieszporek

Nefrolog, Internista

Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
40-955 Katowice

Trafiłam do Pani doktor z kreatyniną 7,1 co jak wielu leczących się powinno wiedzieć że tu wymagany jest tylko przeszczep P doc Nieszporek zastosowała jednak jeszcze leczenie ,gdzie inni pukali się w czoło że tu pomoże jedynie przetoka i przeszczep na ta chwile jestem zdrową osobą z kreatynina 0,8-0,9 .Zaufalam Pani doktor i Bóg jeden wie że bedę jej wdzięczna do końca życia dzieki jej kompetencją i zdrowego podejścia do ...
Opinia dodana przez: pacjentka