dr n. med. Lucyna Góras-Hetmańczyk

Internista, Kardiolog

Pani dr została naszym ANIOŁEM Bardxo Nam pomogla Dzieki jej zaangażowaniu Nasz Tata moze odchodzić w godnych warunkach z zachowaniem godnosci i intymnosci . Otwartość i delikatnosc Pani Doktor , jak tez calego jej personelu sprawiają, ze tak trudne chwile są mozliwe do przetrwania BARDZO ALE TO BARDXO DZIĘKUJEMY

Jestem pacjentem Pani Doktor od kilku lat. Jej dobre diagnozy i szybkie działanie spowodowało że jeszcze chodzę po tym świecie. Polecam wszystkim znajomym

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!Żaden lekarz, nawet mnie nie zbadała podczas wizyty!(jestem po ciężkiej operacji serca) Swoją niewiedzę nadrabia wredną uprzejmością. Żaden diagnosta. Dzięki jej lekom by mnie już nie było. Polecam samobójcom w/w panią!

Byłam u kilku lekarzy,którzy byli pewni że cierpię na nerwicę,dopiero pani doktor,po badaniu stwierdziła że mam arytmię ,dobrała odpowiednie leki dzięki którym czuję się lepiej polecam panią doktor

polecam panią doktor

Uprzejma, kompetentna posiadająca dużą wiedzę i doświadeczenie. Zaordynowany przez Panią dr sposób leczenia uchronił mnie od wszczepienia rozrusznika serca

Jestem pacjentem Pani Doktor od ładnych kilku lat i z czystym sumieniem mogę postawić "5".

Zdecydowanie polecam. Poświęcony czas i szczera rozmowa z pacjentem.

Zdecydowanie polecam. Poświęcony czas i szczera rozmowa z pacjentem.