Lekarze Internista Katowice

dr n. med. Agnieszka Witkowska

Kotlarza 6
40-161 Katowice

Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia Pani doktor. Wiem że nie zawsze efekt zabiegu jest do przewidzenia, ale w moim przypadku wszystko zostało wykonane jak powinno. Dlatego polecam tę osobę, warto! :)

lekarz Joanna Ciosek

Internista, Kardiolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Ciosek... Fachowa, uprzejma, chce i umie wytłumaczyć na czym polega problem i jego leczenie (co dodatkowo świadczy o kompetencji). Uprzejma i miła. Potrafi też powiedzieć "to nie ja, z tym proszę do specjalisty xy"..
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Krystian Wita

Przychodnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 82 A
40-671 Katowice

Polecam. Jestem i będę wdzięczna. Nikt wcześniej nie tłumaczył mi z taką precyzją tego co się dzieje i co może się wydarzyć.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Beata Stella-Hołowiecka

Internista, Hematolog

Gallusa 5
Katowice

bylam u pani dr pare lat temu w innym gabinecie.zaskoczyla mnie jej zyczliwosc i autentyczna chec pomocy.poswiecila miduzo czasu mimo faktycznego braku czasu.jestem jej za to wdzieczna do dzisiaj,bo wielu lekarzy traktuje pacjenta byle zbyc

lekarz Michał Holecki

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Pan profesor to specjalista z najwyższej półki. Ma szeroką wiedzę nawet przy rzadkich genetycznych przypadłościach, a przy tym zachowuje wszystkie cechy człowieka poczciwego. Ewenement. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Joanna Nalewajka-Kołodziejczak

Kolista 33/47
40-486 Katowice

Cały perdone Dąbrowskiego centrum onkologii jest uśmiechnięty i pomocny a Pani doktor nad wyraz empatyczns
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Jarosław Pędras

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

lekarz Wojciech Ficek

Krzyżowa 8 D/67
40-111 Katowice

Wspaniały lekarz, miły, taktowny, niezwykle uprzejmy. Bardzo kompetentny i godny polecenia. Tłumaczy i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania.

lekarz Krzysztof Fuchs

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Przypadkiem trafiłam na pana doktora na izbie przyjęć.Byłam tam że swoją 90-letnią mamą,która była wycieńczona wielodniową jelitówką. Byłam mile zaskoczona podejściem.Pan doktor jest osobą wysoce empatyczną,dociekliwą,profesjonalną i przede wszystkim zdrowo myślącą.Życzyłabym sobie i innym pacjentom więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Ignasiak

ulica Szeptyckiego 1
40-281 Katowice

super lekarz, super lekarz, super lekarz,super lekarz,super lekarz super lekarz,super lekarz,super lekarz. I człowiek
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Alina Suberlak

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ NOWMED Zbigniew Nowak, Michał Nowak Sp. J.
ulica Legnicka 7
40-628 Katowice

Pani Doktor jest osobą naprawdę godną polecenia. Rzeczowa i fachowa a jednocześnie bardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Bogusława Sarna-Biedak

Internista, Diabetolog

SP ZLA Moja Przychodnia
ul. PCK 1
40-053 Katowice

Mila , uprzejma,dobry fachowiec i dobry czlowiek. Bardzo pomogla mnie po zabiegu w dniu wczorajszym i dzisiejszym w klinice jednego dnia w Katowicach ul.A. Mickiewicza9. Dziekuje. Sosnowiec 25 listopad 2017

lekarz Maciej Kohut

Internista, Gastrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Polecam, dobry lekarz, kontaktowy dla pacjenta, miałam robione badanie kolonoskopii -Pan doktor podszedł naprawdę do tego z sercem . Małgorzata.

lekarz Leszek Stachaczyk

ulica Radockiego Marcina 292/6
40-645 Katowice

Wspaniały lekarz! Bardzo polecam pacjentom po zawałach i udarach serca. Gdy zachorowałem na zapalenie płuc i w płucach pozostał płyn on farmakologicznie go usunął.

lekarz Artur Chwalba

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach
ulica Powstańców 52
40-038 Katowice

Bardzo uprzejmy, kompetentny, posiadający intuicję co do diagnozy. Potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć postawioną diagnozę, zastosowane leczenie. Gorąco polecam...
Opinia dodana przez: Ignacy

lekarz Bożena Kozubowska

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - Zespół Nr 1
ulica Raciborska 27, 28
40-074 Katowice

Bardzo sympatyczny lekarz. Tłumaczy wszystko wyczerpująco, zleca bez zwłoki niezbędne badania, a przy tym jest bardzo uprzejma i kulturalna. Mocno polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Aleksandra Michalewska-Włudarczyk

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna ComfortDent
ulica Zabrska 14/1-2
40-083 Katowice

Pani doktor jest nie tylko wspaniałym specjalistą w swojej dziedzinie, ale również wspaniałym człowiekiem. Ma niesamowite podejście do pacjenta i ogromną wiedzę. Po prostu lekarz anioł - pod jej skrzydłami pacjent czuje się bezpiecznie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Basia z Oświęcimia

lekarz Mariola Ograbek-Król

Pulmonolog, Internista

ulica Wczasowa 5
40-694 Katowice

Wszystko co oznaczyłem powyżej jest godne polecenia. Rzadko spotykane zajęcie się pacjentem. Dziękuję.
Opinia dodana przez: zenon

Grzegorz Karczmarczyk

indywidualna praktyka lekarska
40-555 Katowice

Bardzo dobry,mądry. Kilku lekarzy mnie leczyło bez efektów, a Pan doktor zdiagnozował moją chorobę bardzo szybko.

lekarz Marta Biedroń-Machura

Pulmonolog, Internista

Al. Roździeńskiego 90
Katowice

Pani doktor była bardzo uprzejma. Wizyta przeprowadzona szybko i bezproblemowo. Polecam tego lekarza.