Lekarze Internista Katowice

lekarz Paweł Wieja

Topolowa 5/4
40-167 Katowice

Nic więcej. Tylko DZIĘKUJĘ za uratowanie mi życia. Mając 60 lat po raz pierwszy spotkałem takiego młodego specjalistę z takim podejściem do pacjenta. Błyskawiczna reakcja,diagnoza i zabieg. Profesjonalizm. Dziękuję. Andrzej Frączkowski.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Andrzej Hoffmann

ulica Koszarowa 5/5
40-068 Katowice

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

lekarz Anna Psurek-Gogol

LUX-MED Sp.z o.o.
ul. Mieczysława Karłowicza 11
40-145 Katowice

Próbuję się zdiagnozować od pół roku. Na razie bezskutecznie. Pani Doktor zaskoczyła mnie swoim podejściem i uwagą. Dawno nie miałam do czynienia z takim lekarzem, który faktycznie słucha pacjenta i widać, że chce pomóc. Analizowała wszystkie fakty, przeprowadziła obszerny wywiad, przebadała. Wizyta trwała prawie godzinę. Wyszłam z gabinetu pełna nadziei bo wreszcie zostałam faktycznie przebadana a mój "przypadek" został przeanalizowany. Wiedza, którą posiada pani doktor z różnych dziedzin również budzi ...
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Ewa Podolecka

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Pani doktor bardzo przyjemna, cierpliwa, uśmiechnięta i rzetelna. Wizyty u niej zawsze należały do przyjemnych. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Mariusz Nowak

Reumatolog, Internista

ulica Barlickiego 8C
40-820 Katowice

mily i sympatyczny lekarz moga sie schylac nawet sznurowac buty i mniej boli gratulacje panie doktorze
Opinia dodana przez: agnieszks

Aleksandra Kierat-Pająk

Internista, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Kierat-Pająk
Katowice

Moja mama jest pacjentką Pani Doktor od lipca 2013r. Od czasu postawienia rozpoznania jest prowadzona bardzo rzetelnie i sumiennie. Pani Doktor ma zawsze dla nas czas, spokojnie i cierpliwie odpowiada na pytania, okazuje zainteresowanie, ma wyjątkowe podejście do osoby starszej. Zawsze możemy na Nią liczyć.Wysoko oceniamy Jej kompetencje zawodowe. Polcamy jako wysokiej klasy specjalistę wszystkim, którzy poszukują bardzo dobrego endokrynologa. Jest wspaniałym lekarzem. :):):)
Opinia dodana przez: córka pacjentki

lekarz Agata Gruszka

ulica Powstańców 36B/9
40-083 Katowice

Pani doktor to chodząca dobroć. Kompetentna, miła, doskonały diagnosta. Nigdy się nie spieszy, poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu. Polecam z całą odpowiedzialnością. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Maciejewska

Internista, Diabetolog

Zespół Nr 2 "S" Katowice, ul. Józefowska 119
Józefowska 119
40-145 Katowice

Leczę się u p. Doktor od 8 lat wspaniały lekarz zawsze mi doradzi gdy coś potrzebuje zapytać odpowie na każde moje pytanie nigdy mi nie odmawia. Jako pacjent polecam p. Doktor i jak sobie i innym życzę dużo zdrowia i zapraszam na wizyty do pani doktor chodzę w Chorzowie na ryszki57

lekarz Tomasz Krużel

Internista, Transplantolog

Sowińskiego 37/16
40-018 Katowice

Świetny specjalista, a przede wszystkim cudowny człowiek. Z cierpliwością tłumaczy plan leczenia, empatyczny i bardzo uprzejmy. Oby więcej takich lekarzy.

lekarz Mariusz Bałys

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

BARDZO KOMPETENTNY FACHOWIEC .RZETELNE PODEJSCIE DO PACJENTA. POLECAM. BARDZO DOBRY W ZDIAGNOZOWANIU CHOROBY.
Opinia dodana przez: ZBIGNIEW

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

NZOZ Przychodnia Pediatryczna
ulica Bieszczadzka
40-738 Katowice

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Beata Czeszejko-Sochacka

Diabetolog, Internista

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem. Traktuje innych z godnością. Pomaga i wspiera. Wyjaśnia. Dla kogoś, kto czyta tą opinie a nie ma bagażu doświadczeń związanego ze służbą zdrowia mogą to być banały, rzeczy oczywiste, ale ja doskonale wiem, że bywa bardzo różnie. Bardzo dziękujemy za profesjonalne i życzliwe podejście.

dr Rafał Sołtysek

mekmed
panewnicka 5
Katowice

Tylu lekarzy szukało przyczyny mojej choroby, dopiero dr. Sołtysek poprawnie ją zdiagnozował. NAPRAWDĘ POLECAM I DZIĘKUJE.

dr n. med. Tomasz Powroźniak

Internista, Reumatolog

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Dr Tomasz Powrozniak najlepszy lekarz jakiego spotkalam a mam 72 lata. Fachowiec, specjalista, bardzo madry,inteligentny czlowiek. Zawsze uprzejmy i uśmiechnięty, pomaga każdemu. Dziękuje dr cała moja rodzina. Irena
Opinia dodana przez: Irena Widera

dr n. med. Bogusław Grzegorzewski

Zabrska 5 lok. 1
40-083 Katowice

Dawno nie byłam u lekarza z takim podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta, czas i dokładność przeprowadzonych badań - wszystko na piątkę. Pan dr przeprowadza dokładny wywiad i analizuje nawet najdrobniejsze szczegóły. Do tego mega sympatyczny, z poczuciem humoru. Zdecydowanie mogę polecić wizytę u tego specjalisty.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Elżbieta Pietrus-Dunaszewska

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Pani Doktor Elżbieta jest osobą niezwykłą. Jej podejście do pacjenta, charyzma oraz wiedza są na najwyższym poziomie. Jak zostało już wspomniane, pani doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania - jest to niezaprzeczalne. Z serca polecam wszystkim wizyty u tej specjalistki, gdyż nigdy nie odejdziemy z gabinetu pozostawieni sami sobie i bez dalszych wskazówek.
Opinia dodana przez: Hiob

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Internista, Alergolog

Poradnia Specjalistyczna DiLMed
ul. Bohaterów Monte Cassino 3
Katowice

Zdarzało mi się być z ciężkim przeziębieniem (a może grypą?) u internisty, który nawet nie sięgnął po stetoskop, a wizyta trwała 3 minuty. U pani dr Rymarczyk leczę się alergologicznie już kilka lat i za każdym razem jestem dokładnie zbadana, osłuchana, zawsze jest wnikliwy wywiad. I pytania dotyczą różnych aspektów zdrowia, nie tylko związanych bezpośrednio z alergią. Bardzo sympatyczna, z "ludzkim" podejściem, cierpliwie tłumaczy. Jednocześnie bardzo konkretna! Z punktu widzenia ...

lekarz Artur Marcinkiewicz

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Pana doktora cechuje wysoka kultura osobista i ogromna cierpliwość. Lekarz konkretny i bardzo miły. Wizyta przebiega bez pośpiechu, lekarz przeprowadza dokładny wywiad i w zrozumiały dla pacjenta sposób odpowiada na zadane pytania. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Michał Żerdziński

ulica Grześki 4/1
40-231 Katowice

Nie wszystkim musi odpowiadać styl Pana Doktora, ale jest bardzo dobrym fachowcem, ma umiejętność komunikowania się z pacjentem i jest przy tym bardzo życiową osobą. Na pierwszej wizycie wykonane i szczegółowo omówione echo serca, zalecone nowe leki i zlecona dalsza diagnostyka oraz nakreślony plan leczenia. Wzbudza zaufanie właśnie nie wywyższaniem się i używaniem mądrych słów, ale przystępnością i życzliwością. Sprawia czasami wrażenie troszkę chaotycznego, ale jest to tylko wrażenie. Polecam ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Katarzyna Bańska

ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Pani Dr jest już również kardiologiem (czego tu nie uwzględniono). Duża wiedza Pani Dr daje się łatwo zauważyć a pozytywne nastawienie do pacjenta pozwala na dobry kontakt. Polecam.
Opinia dodana przez: Michał