dr n. med. Barbara Rymarczyk

Internista, Alergolog, Lekarz rodzinny

Zdarzało mi się być z ciężkim przeziębieniem (a może grypą?) u internisty, który nawet nie sięgnął po stetoskop, a wizyta trwała 3 minuty. U pani dr Rymarczyk leczę się alergologicznie już kilka lat i za każdym razem jestem dokładnie zbadana, osłuchana, zawsze jest wnikliwy wywiad. I pytania dotyczą różnych aspektów zdrowia, nie tylko związanych bezpośrednio z alergią. Bardzo sympatyczna, z "ludzkim" podejściem, cierpliwie tłumaczy. Jednocześnie bardzo konkretna! Z punktu widzenia pacjenta sądzę, że leki dobrane są bardzo dobrze, bo mogę normalnie funkcjonować. Daj Boże więcej takich lekarzy w publicznych przychodniach!

Byłam pierwszy raz w przychodni na Ceglanej w Katowicach. Aż trudno uwierzyć, że lekarz potrafi być tak profesjonalnym, wyrozumiałym i wrażliwym dla pacjenta. Każdemu polecam i dziękuję:-)

Po 2 latach leczenia alergologicznego i częstych kontaktach wyłącznie w przychodni publicznej powiem krótko - chciałabym, żeby wszyscy lekarze byli tacy! Kompetencja, ale przede wszystkim kapitalne podejście do pacjenta (cierpliwość, uprzejmość), który przecież nie musi się znać na medycynie, więc czasem zadaje naiwne pytania ;)

Bardzo dobry lekarz,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego kazdego pacjenta,jest godna zaufania,tlumaczy chorobe oraz metody leczenia.Jest godna polecenia.

Pani Dr . Barbara Rymarczyk to bardzo dobra i wyrozumiała lekarka , konkretna w leczeniu i niestety kolejki do niej ogromne w poradni ale to swiadczy że jest dobrym lekarzem .

Leczę się u pani B.Rymarczyk od kilku dobrych lat w poradni publicznej. Jest lekarzem bardzo kompetentnym i wzbudzającym niesamowite zaufanie. Rzadko zdarza się w dzisiejszych czasach, by lekarz w publicznej przychodni był tak miły, sympatyczny i kompetentny.Gorąco polecam wszystkim!!!

Bardzo dobra specjalistka , bardzo zyczliwa dla pacjentów jest dobrym specjalistą zarówno z allergologii jak i chorób wewnętrznych , pracuje w Klinice Alergologicznej w Katowicach , zawsze dokładnie bada pacjenta na wizycie . Szczerze POLECAM .

Bardzo dobry specjalista alergolog.Umiejętnie dobiera leki,co pozwala normalnie funkcjonować.Przy każdej wizycie kontrolnej dokładnie bada.POLECAM.

Leczę się u Pani Dr . Barbary Rymarczyk parę lat i mam do niej zaufanie , zawsze miła i ma podejscie do pacjenta . Dużo mi pomogła w walce z moją chorobą i zawsze mogę na nią liczyć . Polecam .

Dużo mi pomogła w walce z moją chorobą i zawsze mogę na nią liczyć .
Polecam .