Lekarz Rodzinny Katowice

Wojewódzka 7 (Euromed)
40-026 Katowice

Nie znam lepszego lekarza .sympatyczny,potrafi wysłuchać i zawsze trafnie postawi diagnozę. Człowiek o dużym serduszku dla ludzi

Specjalistyczna Opieka Domowa - Oddział Śląski
Karliczka 2
40-486 Katowice

Jestem emerytem i powiem Wam, że dr Jacek Przybyła jest doskonałym lekarzem i CZŁOWIEKIEM. Życzę każdemu spotkać na swej
życiowej drodze tak sympatycznego profesjonalistę. Łączę wyrazy
szacunku.
Opinia dodana przez: zbmaz

Medyczne Centrum Specjalistyczne "Polimed" sp. z o.o.
Sandomierska 4/3
41-216 Katowice

Pani Doktor super człowiek , wspaniały lekarz prowadzi całą moją rodzinę. Faktycznie prawdziwy rodzinny lekarz, tłumaczy wspaniale dobiera leki.
Jest tylko problem to z dostaniem się do P.Doktor bo ma b. dużo pacjentów (emerytów)którzy blokują dostęp ludziom pracującym
Opinia dodana przez: Iwona

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"

40-129 Katowice

Z żalem i zaskoczeniem przyjęłam informację o tym, iż Pani dr Makiełło nie będzie już w naszej przychodni na Ligockiej 3A. Nie dość, że ze świecą szukać teraz tak świetnego lekarza i Człowieka, to jeszcze w naszej przychodni to nieodżałowana strata.Jestem pełna uznania, wdzięczności i za wszystko, co było dotychczas szczerze dziękuję. Życzę powodzenia w nowych placówkach. Katarzyna Pyrek z dziećmi
Opinia dodana przez: Katarzyna Pyrek

NZOZ "Polmed Zdrowie" Oddział Katowice
Dąbrówki 10
40-050 Katowice

Szeregowy O***sik melduje! Pani Renata to najlepszy lekarz jakiego znam! Profesjonalista i widać golym okiem że hobbista medycyny, takich lekarzy nam trzeba!
Opinia dodana przez: Benjamin

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Świetna lekarka podchodząca do każdego pacjenta indywdualnie, z sercem i ogromnymi kompetencjami. Nigdy nie zbywa problemu, zawsze przeprowadza wywiad lekarski bardzo szczegółowo i fachowo. Pod opieką Pani Doktor jest cała moja rodzina i nie wyobrażam sobie innego lekarza pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Zbigniew Okoń

Lekarz rodzinny, Internista

Ks. Bp. Adamskiego Stanis 14/9
40-069 Katowice

Miły, cierpliwy lekarz z dużą wiedzą medyczną, słuchający pacjenta i przeprowadzający dokładny wywiad, spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Polecam.

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

LEKARZ z powołania. Konkretny, bardzo uprzejmy, trafne leczenie, dobrze pamięta swojego pacjenta i jego schorzenie, a przychodząc na wizytę do tego doktora stres znika, a człowiek ma wrażenie, że jest u dobrego znajomego. Polecam
Opinia dodana przez: Daniel

Salus Aegroti s.c.
Żelazna 1 III p.
40-952 Katowice

Dziwię się, że nie ma jeszcze żadnej opinii. Takich lekarzy to ze świecą szukać. Kompetentny, z poczuciem humoru, ludzki. Bardzo serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: xxx

Poradnia Pediatryczna
Z. Kossak-Szczuckiej 36
40-555 Katowice

Bardzo dobra Pani Doktor, miła i grzeczna jak dla dziecka tak i dla rodzica. Diagnozy są zawsze trafione, a leki odpowiednio dobrane. Trochę trzeba naczekać się w kolejce. Ale przynajmniej wiem, że warto, bo jak do tej pory Pani Doktor zawsze pomogła moim dzieciom. Dziękuję Aneta K.
Opinia dodana przez: Aneta

Lekarze rodzinni w Katowicach