Lekarze Lekarz rodzinny Katowice

dr n. med. Violetta Socholik

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

gen. Jankego 13
40-615 Katowice

Pełne empatii podejście, dokładne badanie, wyjaśnienie przyczyn choroby i przebiegu leczenia. Po kilku nieudanych próbach wyleczenia u innych lekarzy, dzięki niej jestem zdrowy. Świetnie, że jest taka lekarka w Katowicach. Zdecydowanie polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Katarzyna Matusz

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

Należę do niej od lat,ze zwykłym przeziębieniem może sobie radzi, ale jeśli jest to coś więcej to nie ma szans, poszłam do niej z gorączką, dusznościami,zapaleniem krtani,dostałam fiorde na gardlo i słaby antybiotyk, stan się nie poprawiał więc poszłam na kontrolę i usłyszałam że dalej mam brać te leki.Na szczęście już kolejnym razem poszłam do innego lekarza i się okazało,że to ostre zapalenie płuc,które już zagrazalo , zostałam momentalnie skierowana ...
Opinia dodana przez: Ines

lekarz Andrzej Maczek

Kopalnia Wieczorek
Katowice

Pan Doktor Andrzej Maczek, to nie tylko znakomity lekarz, pełen wiedzy, cudownego kontaktu z pacjentem, zawsze potrafi porozmawiać, pocieszyć, a zwłaszcza postawić właściwa diagnozę i podjąć stosowne leczenie. Takich dobrych lekarzy już praktycznie nie ma ... Doktorze! Sama wiem, ze Panu jest potrzebna pomoc... Dowiedziałam się, ze jest Pan poważnie chory... Niech Pan wraca do zdrowia i swoich wdziecznych pacjentów! Stanisława B. z Bedzina.

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Bardzo dobry specjalista! Przez wiele lat nie potrafiłam sobie poradzić z bólami kręgosłupa oraz migrenami choć korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów, a dzięki zabiegom akupunktury jestem jak nowonarodzona!
Opinia dodana przez: M

Maciej Steuer

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PULS-MED" Sp. z o.o.
pl. Sejmu Śląskiego 2
40-032 Katowice

Niestety nie mogę potwierdzić peanów na część tego doktora, mój mąż ma szczęście że żyje, bo w końcu trafił do specjalisty. Steuer nie wie nawet że istnieje coś takiego jak cukrzyca wtórna (a jest ponoć internistą).Co z tego że jest uprzejmy, skoro nie wie z czym wiążą się choroby trzustki, jak je diagnozować i leczyć. Koszmar.
Opinia dodana przez: Rex

lekarz Alina Janczyk-Kaffanke

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

Nie polecam konfrontacji z pania doktor. Miła i sympatyczna - w rzeczywistości - nie wiadomo czego oczekuje od pacjenta. Podpisanie badań okresowych wymagało ode mnie zaświadczenia od lekarza rodzinnego, że jestem pod kontrolą rekalską dotyczącą tzw. cukrzycy - maksymalny wynik dla kierowców 120 - w przeprowadzonych badaniach było 123, otrzymałam badania na 3 miesiące z warunkiem dostarczenia badań od lekarza rodzinnego. Przeprowadzone badania od lekarza rodzinnego nie wykazały żadnej cukrzycy ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Mariusz Kopeć

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

jest lekarzem godnym polecenia - posiada dużą wiedzę i jest bardzo kreatywny. Rozmowa z nim wyjaśnia wiele rzeczy o których wcześniej nie wiedziałem.

lekarz Jacek Kałamarz

MEKMED s.c. Przychodnia Lekarska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Panewnicka 5
40-709 Katowice

Byłem u niego w godzinach rannych z gorączką 39-39,5 stopnia, bardzo mocnymi napadami kaszlu, co za tym idzie niesamowicie bolało mnie gardło i klatka piersiowa z kaszlu no i miałem zawroty głowy. Ledwo doszedłem do przychodni, ledwo kontaktowałem. Typowe mocne przeziębienie czy inny wirus który miewam co sezon, może ciut zmutowany. Badanie: 2 minuty, osłuchał klatkę, zajrzał do gardła, stwierdził że jestem zdrowy (!), nic nie stwierdza i nic nie ...
Opinia dodana przez: D.Murkowski

lekarz Michał Smołczyk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Jaworowa 32/2
40-650 Katowice

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pierwszy raz miałam tak wnikliwie przeprowadzone badanie okresowe, a poza badaniem Pan doktor poświecił jeszcze chwilę na konsultacje medyczne. Wszystko w bardzo miłej atmosferze. Po takich badaniach mogę mogę mieć pewność, że jestem faktycznie zdolna do pracy. Polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Aneta Korczak

"Centrum Dializa" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Medyków 17
40-751 Katowice

Mega sympatyczna pani doktor, wszystko dokładnie opowiedziała , doradziła co dalej. Na każde zadane pytanie dostałam wyczerpujaca odpowiedz.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Beata Werner

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnie Lekarskie "MARK - MED" Sp. z o. o.
Stara Kłodnicka 43
40-703 Katowice

Lekarka z pełnym zaangażowaniem, szczegółowa, informuje dokładnie o zapisywanych lekach. Polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Katarzyna Korczak sołtys

CSK LIGOTA
Katowice ul. Witosa 21
Katowice

Witam! Niestety nie polecam NIKOMU pani doktor Katarzyny Korczak. Mam wrażenie że ta Pani już dawno nie powinna pracować w swoim zawodzie! Znudzona, opryskliwa. Zero podejścia do pacjenta. Zwierząt nie powinna leczyć, a co dopiero ludzi!!!! Lekarz powinien być z powołania a ta kobieta siedzi w przychodni za karę!
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Małgorzata Iwaniuk

ulica Tysiąclecia 92/87
40-871 Katowice

Pani Doktor rzeczowa wytłumaczy wszystkie objawy które nas niepokoją.Robi badania by dojść do przyczyny powstania choroby ,nie tylko usnieża objawy .Serdecznie ją pozdrawiam i szkoda że nie pracuje już na Żelaznej 1. Ewa P

lekarz Wiesław Smolicha

Internista, Lekarz medycyny pracy

Katowice

Pan doktor z pełnym zaangażowaniem wykonał badanie następnie idealnie dobrał leki po tygodniu mojej męczarni minęły dwa dni i jestem zdrowy. Dziękuję za pomoc doktorze
Opinia dodana przez: Milosz

lekarz Hanna Ulfik-Tatarska

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Katowicach "MOJA PRZYCHODNIA"
ul. PCK 1
40-057 Katowice

POLECAM PANIĄ DOKTOR PROWADZIŁA SUPER LEKI ZAWSZE DOBRANE ZDIAGNOZOWANY CZŁOWIEK WSZYSTKO TAK JAK POWINNO BYC POZDRAWIAM
Opinia dodana przez: ŁUKASZ

lekarz Małgorzata Kasperek

NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice

Nie polecam. Niezbyt miłe podejście. Mimo, że wykonała badanie i przepisała leki ( ibuprofen, amotaks, pulnozin), to oznajmiła, że covid nie istnieje i nie istniał. Wg niej to grypa. Nie uznaje testów i szczepień. W takim razie czym jest "covidowe zapalenie płuc" i "zespół pocovidowy" ?
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Agnieszka Jarosz

Avimed
Piastów 16 lok. 31
40-868 Katowice

Lekarz godny pozalowania. Miałem umówione wizytę w siedzibie Medicover w Katowicach na godzinę 11:45. Ze względu na obostrzenia pandemii musiałem czekać w kolejce do windy. O godzinie 11:49 pukalem kilkukrotnie bardzo głośno do drzwi Pani doktor ale nikt nie otworzyl. Po 3 minutach wyszła z nich Pani "doktor" w kurtce i na moja uwagę że mam u niej wizytę powiedziała że czekała 7 minut więc do widzenia. Przyszedłem z ogromnym ...
Opinia dodana przez: Michal

lekarz Sławomir Latkowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Katowice
Dąbrówki 10
40-081 Katowice

Pan doktor jest swietnym specjalistą z ogromem wiedzy, analizuje każdy problem i profesjonalnie podchodzi do pracy. Lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: B.

dr n. med. Jerzy Jaworski

Ortopeda, Rehabilitant

Ossowskiego 42 lok.9
Katowice

wspaniałyyyyy nie ma takiego drugiego szanuje pacjęta zawsze ma dla niego usmiech i dobre słowo poda rękę umie pomuc choremu kompetentny posiada fachowa wiedzę cudowny lekarz poleciłam go juz nie jednej osobie i wszyscy sa mi wdzieczni za takiego lekarza pacjentka z jaworzna

lekarz Mirosław Pierzchała

Internista, Lekarz medycyny pracy

ulica Szeptyckiego 1
40-281 Katowice

Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem z bardzo dużą wiedzą medyczną, czasami wychodzącą poza zakres jego obowiązków. Gdyby nie jego wiedza i troska, nie wiedziałabym, w którą stronę pokierować swoim leczeniem specjalistycznym i nadal bym się męczyła. Doktor Pierzchała z uporem pomaga mi wyjść z komplikacji zdrowotnych, aż całkiem się ich nie pozbędziemy. Przykro mi czytać takie opinie, bo czuję się pod profesjonalną opieką i w dobrych rękach. Więcej takich lekarzy, ...
Opinia dodana przez: Maria