Lekarze Lekarz rodzinny Katowice

lekarz Katarzyna Kściuk-Szojda

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Pani doktor prowadzila mnie od zawsze i uważam ze jest najlepsza w Katowicach wiele osób sobie chwali wizyty u Pani i będę jej wierna dlatego swoje dzieci równiezzapiszę do doktor Szojdy będą miały należytą opieke i bardzo skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Nicole

lekarz Jarosław Lenart

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

LEKARZ z powołania. Konkretny, bardzo uprzejmy, trafne leczenie, dobrze pamięta swojego pacjenta i jego schorzenie, a przychodząc na wizytę do tego doktora stres znika, a człowiek ma wrażenie, że jest u dobrego znajomego. Polecam
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Maria Lipczyk

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Pani doktor to skarb jeśli chodzi o lekarza rodzinnego. Prawidłowa i trafna diagnoza (chłoniak) - spowodowała, że odrazu trafiłem w dobre ręce z rekomendacja Pani doktor jaki szpital najlepiej wybrać (być może dzięki Pani doktor nadal żyje) , nie patyczkuje się jeśli chodzi o skierowania, jeśli potrzeba. Polecam
Opinia dodana przez: S

lekarz Alicja Jabłońska

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Świetna lekarka podchodząca do każdego pacjenta indywdualnie, z sercem i ogromnymi kompetencjami. Nigdy nie zbywa problemu, zawsze przeprowadza wywiad lekarski bardzo szczegółowo i fachowo. Pod opieką Pani Doktor jest cała moja rodzina i nie wyobrażam sobie innego lekarza pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Ewa Rysiakiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

wybitny specjalista medycyny rodzinnej - bardzo miła i uprzejma poza tym prowadzi dokładny wywiad z pacjentem co dziś rzadko się zdarza
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Beata Czeszejko-Sochacka

Diabetolog, Internista

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem. Traktuje innych z godnością. Pomaga i wspiera. Wyjaśnia. Dla kogoś, kto czyta tą opinie a nie ma bagażu doświadczeń związanego ze służbą zdrowia mogą to być banały, rzeczy oczywiste, ale ja doskonale wiem, że bywa bardzo różnie. Bardzo dziękujemy za profesjonalne i życzliwe podejście.

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Internista, Alergolog

Poradnia Specjalistyczna DiLMed
ul. Bohaterów Monte Cassino 3
Katowice

Zdarzało mi się być z ciężkim przeziębieniem (a może grypą?) u internisty, który nawet nie sięgnął po stetoskop, a wizyta trwała 3 minuty. U pani dr Rymarczyk leczę się alergologicznie już kilka lat i za każdym razem jestem dokładnie zbadana, osłuchana, zawsze jest wnikliwy wywiad. I pytania dotyczą różnych aspektów zdrowia, nie tylko związanych bezpośrednio z alergią. Bardzo sympatyczna, z "ludzkim" podejściem, cierpliwie tłumaczy. Jednocześnie bardzo konkretna! Z punktu widzenia ...

lekarz Marcin Huwer

Lekarz rodzinny, USG

Przychodnia Lekarska nr 4
Wyspiańskiego 19
41-400 Katowice

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: sylwia84

Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Nowa Linia
40-520 Katowice

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam. Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

NZOZ Centrum Medyczne Femina- Poradnia endykrynologiczna osteoporozy
ulica Fliegera 18
40-060 Katowice

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.
Opinia dodana przez: Małgorzata W.

lekarz Tadeusz Doros

MAWO MED Zespół Reanimacyjny
ul. ks. Siwka3
40-306 Katowice

Pana doktora wcześniej zupełnie nie znałam. Koleżanka podpowiedziala mi, ze kiedyś u niego była i .bardzo jej pomógł. Mam poważne schorzenia dotyczące płuc i serca. Wszędzie się zgłaszalam oględnie piszac, każdy z lekarzy - olewał mnie mówiąc głupoty. Postanowilam zadzwonić do dr Dorosa. Sama rozmowa polegała na tym, ze doktor mnie przeprosił, ze w obecnej chwili nie może rozmawiać, bo jedzie karetka z trudnym pacjentem, ale powiedział mi, ze jak ...

lekarz Ewa Cieślik-Piernik

Centrum medyczne Signum w Katowicach
Bażantów 6c
40-668 Katowice

Pani Doktor ma serce na dłoni, jest bardzo dokładna i wszystko jasno tłumaczy. Bardzo polecam i dziękuję za opiekę nad moimi dziećmi.

lekarz Małgorzata Konior

Lekarz medycyny pracy, Internista

Sandomierska 15/62
40-216 Katowice

Pani doktor należy do niewielkiej garstki lekarzy z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalistka. Jest przykładem jaki powinien być lekarz pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

dr n. med. Danuta Syrkiewicz-Trepiak

nieatualne
Zawiszy Czarnego 6
40-871 Katowice

Pani doktor to wspaniały lekarz rodzinny. Cierpliwie słucha, zleca badania i skutecznie leczy swoich pacjentów. Życzę Pani Doktor zdrowia i mniej papierkowej roboty. Pozdrawiam również cały personel przychodni.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Krystyna Skoczynska

"INTER-MED" s. c. NZOZ
Grabowa 32
40-172 Katowice

Wspaniała, sympatyczna i rzeczowa osoba. Empatyczna i bardzo zaangażowana w podejściu do pacjenta. W sposób rzetelny i kompetentny weryfikuje problem i potrzeby danej osoby i dobiera optymalne rozwiązanie. Przy okazji przypomina i zachęca do badań profilaktycznych i okresowych:)
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Maria Meyze-Bar

Lekarz rodzinny, Pediatra

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Zgadzam się w peni z ostatnią z opinii - również w mojej ocenie Pani doktor była na samym początku bardzo mila... do momentu aż nie pojawily się problemy - w naszym wypadku kilka infekcji pod rząd . To jedyny lekarz ,od którego wyszam bez jakiejkolwiek recepty i zaordynowania leczenia z dzieckiem od kilku - kulkunastu dni chorym, wymiotującym, z ostra infekcją dróg oddechowych co uważam za skandal. . Pani doktor ...

lekarz Anna Kostrzewska

MEKMED s.c. Przychodnia Lekarska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Panewnicka 5
40-709 Katowice

Mogę śmiało powiedzieć, że dr Anna Kostrzewska uratowała mi życie. Trafiłam do niej z zadyszką i wysokim tętnem. Po wstępnym wywiadzie i badaniu zostałam niezwłocznie skierowana na izbę przyjęć w szpitalu Kolejowym. Stwierdzono u mnie zatorowość płucną i zlecono natychmiastową hospitalizację na kardiologii w szpitalu w Ochojcu. Jestem przekonana, że inny lekarz rodzinny wysłałby mnie do domu z zaleceniem odpoczynku i tabletkami uspokajającymi, gdyż objawy wskazywały na atak paniki. Dr ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Agata Caruk

Internista, Lekarz medycyny pracy

Katowice

rewelacja, polecam bardzo mi pomogła oraz mojej starszej mamie i tacie

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała

Lekarz medycyny pracy

ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Ten człowiek ma wielkie serce i jeszcze większą wiedzę.Po wielu wizytach u różnych " wywołanych " lekarzy z setkami certyfikatów na ścianach , którzy wpędzali mnie coraz głębiej w moją chorobę i eksperymentujących na mnie z nowymi lekami , wreszcie trafiłam do prof.Pierzchały :) Nie wiem co on ma w sobie , jaką dobrą energią On innych zaraża , ale już po pierwszej wizycie czułam się o wiele lepiej.Teraz mogę ...

lekarz Olga Szotowska

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Katowice
Dąbrówki 10
40-081 Katowice

Profesjonalna pomoc w połączeniu z wielkim sercem dla drugiego człowieka. Cudowna lekarka, która od lat leczy całą naszą rodzinkę. Zaangażowanie, skuteczność i genialne podejście zarówno do najmłodszych, jak i tych starszych 😉 Szczerze polecamy, u nas to był najlepszy wybór !!!
Opinia dodana przez: Patrycja