dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

Powtarzam za innymi - wspaniały lekarz, a przede wszystkim Człowiek. Cierpliwie wyjaśnia, przekonuje do sposobu leczenia. Przed zabiegiem rozmawia i uspokaja. Nie tylko daje swój numer telefonu, ale i odbiera połączenia - co nieczęsto zdarza się lekarzom. Naprawdę, jeśli już ktoś musi, warto oddać się w ręce tego lekarza. Jestem po operacji zmniejszenia żołądka i nie sądziłem , że przebiegnie wszystko tak sprawnie. Warto jeszcze dodać, że technicznie, a raczej estetycznie operacja wykonana po mistrzowsku. Cóż, Pan Doktor to lekarz najwyższej klasy. Wdzięczny pacjent.

Oddział Chirurgii Ogólnej Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach gdzie byłem niedawno operowany jest świetnie zarządzany przez Pana Ordynatora dr Grzegorza Kowalskiego. Jest czysto, porządek , bardzo dobrze zorganizowany personel , uprzejmość i fachowość obsługi , znakomicie wyposażona sala operacyjna.Polecam zarówno Pana Dr Grzegorza Kowalskiego , jak i Oddział Chirurgii Ogólnej Szpitala Kolejowego w Katowicach. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej operacji

Jestem po operacji tarczycy u Pana Ordynatora. Super obsługa. Życzę sobie i wszystkim innym pacjentom, by trafiali ze swoimi kłopotami zdrowotnymi właśnie do takich lekarzy! Kompetencja, chęć niesienia pomocy i wysoka kultura osobista w połączeniu z taktem w najczystszej postaci. Pozdrawiam Panie Doktorze.

Chciałbym poinformować, że dr. Kowalski nie przyjmuje już w poradni Lancet w Katowicach oraz Promed w Bytomiu. Pacjenci kwalifikowani do leczenia operacyjnego otyłości oraz zespołu metabolicznego, jak i do operacji małoinawzyjnych , jednoportowych oraz laparoskopowych są konsultowani w Poradni Energomontaż w Chorzowie, ul.Szczecińska - wtorek od 16.00

Dla mnie podstawa u lekarza to wiedza i umiejętności..to właśnie charakteryzuje dr. Kowalskiego. Dokładnie wyjaśnił mi wszystko związane z moją chorobą, przedstawił możliwości leczenia..nie namawiał do operacji tylko przedstawił co za nią przemawia... :)..jestem po resekcji jelita metodą laparoskopową...krótko Świetny Chirurg !!!!!

Bardzo pozytywne odczucia. Była u dr. Kowalskiego w por. Energomontaż w Chorzowie na ul. Szczecińskiej. USG na miejscu w gabinecie, dr. dokładnie wyjaśnił co i jak, nie nalegał na oper. jak jego poprzednicy...godny polecenia

DUŻA WIEDZA I ENTUZJAZM. SPECJALISTA GODNY POLECENIA. BYŁAM OPEROWANA W WEJHEROWIE...ALE O KOLEJOWYM W KATOWICACH MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE DR. KOWALSKI USTAWIŁ ZAB. BARIATRYCZNE NA PROFESJONALNYM POZIOMIE. GODNY POLECENIA SPECJALISTA I OŚRODEK. :)

Świetny specjalista, mily człowiek dokładnie tłumaczy wszystko związane z operacja. Wielka szkoda, ze już nie operuje w Swietochlowicach...strata olbrzymia dla naszego miasta. Byłam przed operacja tarczycy u Pana Dr. w Chorzowie na ul. Szczecińskiej-usg, na miejscu , kwalifikacja do operacji. Dr. Kowalski przeniósł się do Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach..świetny szpital, polecam.

Wielu lekarzy tłumaczyło mi moją chorobę tarczycy, jedni mówili ta inni zupełnie inaczej...a Pan Dr wytłumaczył mi wszystko w prostych słowach i argumentach. Nie nalegał na operację, ale cieszę się , że oddałam się w jego ręce. Jestem po operacji i polecam serdecznie "mojego specjalistę".

Jestem po operacji tarczycy u Pana Doktora w Szpitalu Kolejowym w Katowicach. Oddział godny polecenia. Doktor Kowalski prowadził mnie przed operacja w Poradni Energomontaż w Chorzowie przy ul. Szczecińskiej. Kwalifikacja, USG, ustalenie terminu w ramach wizyty. Wszystko bez zarzutu i profesjonalnie. Ogólnie...jestem bardzo zadowolona.