Chirurg Ogólny Świętochłowice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatne Centrum Medyczne "BIOZON"
ulica Findera 7
41-600 Świętochłowice

Z początku nie miałem zaufania lecz po rozmowie wstępnej ,przyjęciu na odział ,zainteresowanie ,angażowanie się w sytuację chorego ,przeprowadzenie operacji i dalsze leczenie mam duży szacunek do Pana Doktora ,wszystko goiło się super dzięki wiedzy jaką Pan Doktor posiada z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto ma problem chirurgiczny i nie tylko.

Opinia dodana przez: stanisław

ulica Dworcowa 13
41-600 Świętochłowice

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

Jodłowa 35/27
41-608 Świętochłowice

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!

Opinia dodana przez: Katarzyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska Rejon Numer 1" Sp. z o.o.
ulica Katowicka 34
41-600 Świętochłowice

Pan dr Michał Wagner jest Człowiekiem przez duże C. Wspaniały, kompetentny, uprzejmy, miły...wiele jeszcze pozytywnych cech jego charakteru by można dodać. Najważniejsze jednak jest podejście Pana doktora do pacjenta. Mimo mojej histerii przed badaniem nie był zdenerwowany ani zniecierpliwiony. W spokojny sposób wytłumaczył na czym będzie polegało badanie, jak mam się zachowywać i cały czas uspakajał "że wszystko jest pod kontrolą", że nic się nie dzieje złego, że wszystko jest w porządku, że już kończymy itd.
Nie każdy lekarz wykazuje tyle cierpliwości i empatii do rozhisteryzowanych pacjentek jaką jestem ja. Badanie przeszło w bezstresowej atmosferze tylko dzięki wyjątkowemu podejściu Pana doktora. Potrafił tak pokierować pacjentem żeby jak najmniej się bał. A mnie wybaczył nawet szarpanie go za fartuch :) Po zabiegu powiedział że byłam bardzo dzielna :) Wszystkim polecam gastroskopię u Pana doktora Michała Wagnera, mimo terminów warto poczekać żeby to badanie zrobić właśnie u niego. Pan doktor po badaniu sam wręczył mi wynik i wszystko objaśnił. Dziękuję serdecznie Panie doktorze. /gastroskopia 20.04.2018 r. godz. 8.00/.

Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

41-605 Świętochłowice

Jestem po operacji tarczycy u Pana Ordynatora. Super obsługa. Życzę sobie i wszystkim innym pacjentom, by trafiali ze swoimi kłopotami zdrowotnymi właśnie do takich lekarzy! Kompetencja, chęć niesienia pomocy i wysoka kultura osobista w połączeniu z taktem w najczystszej postaci. Pozdrawiam Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: Michał

ulica Katowicka 34
41-600 Świętochłowice

To lekarz, który ma odpowiednie podejście do pacjenta i do jego stanu zdrowia. Stawia trafne diagnozy i jako kompetentny chirurg wie jak postępować z danym urazem i jakie podjąć kroki w leczeniu. Rzetelnie tłumaczy jakie pacjent ma zadania związane z leczeniem i naprawdę potrafi człowiekowi pomóc. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Katarzyna

41-605 Świętochłowice

Pan doktor jest lekarzem orzecznikiem w Chorzowskim ZUS, przyznał mi rentę na trzy lata, to raczej jest fajnym lekarzem :)

Opinia dodana przez: Adam

Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach
ulica Chorzowska 38
41-608 Świętochłowice

Wspaniały lekarz,godny polecenia.W ubiegłym roku przeszłam ciężką operację przeprowadzona przez dr.Dróżdża, dzięki czemu żyję i czuję się dobrze.Pozdrawiam tą drogą Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Janusz Maczuch

Anestezjolog, Chirurg ogólny

41-605 Świętochłowice

"Lekarz" odmówił przyjęcia osoby na wózku z ciężkim stanie, tłumacząc się rejonizacją. Nie zbadał chorego i od razu założył, że przyjechał z wrzodami na nodze. Chory wymagał natychmiastowej pomocy ze względu na postępującą miażdżycę nogi. Unikać tego Pana biurokraty, nie polecam! Nadmienię iż,chory po wypadku był leczony w Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. św. Barbary od wielu lat, dlatego skierowanie z ww schorzeniem zostało analogicznie skierowane do tegoż szpitala. Pan jednak zasłonił się tym, że nie to województwo i chorego nie przyjmie . Mam nadzieje, że przeczyta to Pan i się zastanowi poważnie nad sobą i czy się Pan nadaje na to stanowisko, na którym należy pomagać chorym. Mamy Pana podpis o odmowie przyjęcia, nic tylko do telewizji wysłać.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Szczechowski