Lekarze Internista Katowice

lekarz Jerzy Paprocki

Graniczna 63A/12
40-018 Katowice

Bardzo dziękuję za kompleksowe podejście do pacjentów. Szuka przyczyny choroby. Poświęca czas dla pacjenta. Bardzo uprzejmy i kompetenty. Dzięki jego staraniom i dociekliwosc mogę powiedzieć że uratował mi życie. Oby jak najwięcej takich lekarzy z powołania.

lekarz Agnieszka Pabijan

Zespół Wojewódzkich Poradni Specjalistycznych
ul. Powstańców
40-090 Katowice

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Nie wyobrażam sobie innego lekarza rodzinnego.Bardzo dużo mi pomogła tak w leczeniu jak i w znalezieniu lekarzy specjalistów

lekarz Krystyna Saturna

Reumatolog, Internista

Kaszubska 3 lok. 1
40-731 Katowice

Bardzo kompetentna, konkretna, szczegółowo tłumaczy, w dwóch słowach: SUPER LEKARZ, polecam!!!

lekarz Magdalena Londzin-Olesik

Klinika Endokrynologii Dorosłych
Ceglana 35
40-514 Katowice

Jestem pacjętką Pani doktor od pięciu lat zawsze jest miła (ma się wrażenie że jest się jedynym pacjentem). Tłumaczy wszystko zrozumiałym językiem. Zawsze wysłucha pacięta . Zaangarzowana, przyjazna, serdeczna. Wspaniały człowiek i lekarz
Opinia dodana przez: Jolanta
Bardzo dziękuję Panie Profesorze, Anna M

lekarz Anna Piekarz

Internista, Ginekolog

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Godny polecenia lekarz. Cierpliwa, wnikliwa, widać że zna się na tym co robi. Wszystko tłumaczy za każdym razem czasami aż za bardzo :) ale widać, że zależy jej aby pacjentka rozumiała co się dzieje. Przede wszystkim liczy się ze zdaniem pacjentki co raczej jest rzadko spotykane. Uprzejma i profesjonalna

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

Internista, Kardiolog

gen. Sowińskiego 50
40-018 Katowice

wspanialy czlowiek specjalista z najwyzszej polki ,serdeczny usmiechniety ,stawiajacy trafne diagnozy ,godny polecenia

lekarz Helena Magiera-Molendowska

Pulmonolog, Internista

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - Zespół Nr 1
ulica Raciborska 27, 28
40-074 Katowice

Wspaniała Pani doktor. Kompleksowe podejście do pacjenta, uprzejmy i godny polecenia lekarz. Dziękuję za porady, leczenie i poświęcony czas
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Ewa Kozicka

ZOZ "EPIONE" ZOD Szopienicka
Szopienicka 59
40-431 Katowice

Najlepsza Pani doktor. :) Juz prowadzi mnie kilka lat w mojej trudnej i niezrozumiales chorobie. :)
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Maria Izbicka

Uniwersytecka 25 lok. 65
40-007 Katowice

Fantastyczna osoba i lekarz,aczkolwiek ostatnio chyba juz troche zmeczona iloscia pacjentow,ktorzy sie do Niej garna. Jestem pod opieka dr Izbickiej od prawie 20-tu lat;mam do Niej ogromne zaufanie i duzo szacunku dla wiedzy, kompetencji i podejscia do pacjenta.
prof. Brodziak wyciągnął mnie z depresji-przez 2 lata inni lekarze nie mogli! To było 16 lat temu.

lekarz Marcin Mróz

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

P. Doktora pamiętam jak przyjmował pacjentów w Bieruniu , były do niego niekończące sie kolejki. Jest to lekarz z tzw. powołaniem.Teraz leczę się u P. Doktora kardiologicznie i jestem pod wrażeniem jego kompetencji oraz wiedzy .Poza tym podejście do pacjenta na 5+.
Opinia dodana przez: Jacek
Uprzejmość-Rutyna. Przychylność dla pocjenta tłumaczy chorobę i metodę leczenia

Grażyna Podgórska-Nowak

Szpital
40-074 Katowice

dobry i rzeczowy lekarz zawsze służy pomocą i radą choć czasami trudno się do niej dostać to warto poczekać

lekarz Joanna Mykała-Cieśla

Internista, Onkolog

Prywatne Centrum Medyczne NZOZ
ulica Kotlarza 6
40-139 Katowice

Kompetencja, uważne i ludzkie podejście do pacjenta. Zawsze uśmiech na twarzy, cierpliwość i życzliwość. Gorąco polecam.

lekarz Grazyna Walkowicz

Internista, Medycyna estetyczna

ul. Boh.Monte Cassino 5/79
40-231 Katowice

Bardzo kompetentna,cierpliwa.Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze.Efekty przerosły moje oczekiwania

lekarz Katarzyna Smolik

Internista, Reumatolog

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Bardzo dobry specjalista, Pani doktor pomogła bardzo wielu pacjentom i jest człowiekiem szalenie cierpliwym i konsekwentnym w leczeniu. Bardzo dziękuje za Pomoc !!
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Jarosław Pawłowski

Internista, Kardiolog

euromedic
kościuszki 92
Katowice

bardzo dobry internista i fantastyczny kardiolog. Do tego przesympatyczny człowiek. praqcuje w renomowanej Klinice Euromedic, jeździ na staże do Włoch, przyjaźni sie z Profesorami z USA i Włoch, czego trzeba więcej. Do tego podoba mi się. Anna

lekarz Mirosława Widełka-Skibińska

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Katowice
Dąbrówki 10
40-081 Katowice

Nie wiem dlaczego moja opinia wyświetliła się dwa razy. W dodatku z błędem w kompleksowości podejścia. W tym punkcie też zostało zaznaczonych pięć gwiazdek.

lekarz Małgorzata Konior

Lekarz medycyny pracy, Internista

Sandomierska 15/62
40-216 Katowice

Pani doktor należy do niewielkiej garstki lekarzy z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalistka. Jest przykładem jaki powinien być lekarz pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: Eugeniusz