lekarz Jerzy Paprocki

Internista

Pan doktor jest lekarzem z powołania.Zajmuje się kazdym pacjentem,szuka przyczyn choroby,kierujac na kolejne badania i kierujac do specjalistów.Jest bardzo wyrozumiały dla swoich chorych pacjentów,ze spokojem i pełnym zrozumieniem dla pacjenta,tlumaczy na czym polega leczenie i przyczyny danej choroby.Wspaniały człowiek

Najwyższy szacunek dla wiedzy,cierpliwości i podejścia pana doktora do cierpiącego czasem pacjenta. Takich specjalistów jak pan doktor ze świecą by długo by szukać. W razie potrzeby polecam! Wiem co piszę bo byłam upaja doktora.