dr n. med. Jacek Chlebowczyk

Internista, Kardiolog, EKG

3,7
3,2

Bardzo dobry specjalista.Na początku moźna odebrać szorstkość ale to w słusznej ocenie zdrowia pacjenta.Leczę się od 4 lat,co 2 miesiące mam ustalaną wizytę przez lekarza,przyjeźdźam na godzinę i nie muszę spędzać czasu w długich kolejkach.Kompetentny miły lekarz kardiolog z prawdziwego zdarzenia ceniący swoją pracę i wiedzę.Bardzo dobry kardiolog.Polecam

WSPANIAŁY , KOMPETENTNY, ŻYCZLIWY, RZECZOWY Z DUŻĄ WIEDZĄ LEKARZ . Jestem bardzo zadowolona z wizyty

WSPANIAŁY , KOMPETENTNY, ŻYCZLIWY, RZECZOWY Z DUŻĄ WIEDZĄ LEKARZ .
Jestem bardzo zadowolona z wizyty

Lekarz tzw."starej szkoły". Kompetentny, staranny, zadaje szczegółowe pytania, co może u niektórych pacjentów sprawiać wrażenie braku uprzejmości. Stara się wytłumaczyć przyczyny choroby,przebieg i leczenie. W kardiologii niestety prawda o przyczynach niestety tkwi często w trybie życia, co niestety jest przyjmowane przez pacjenta jako grubiaństwo lub brak wychowania. Lekarz musi niestety informować wprost, taka jest jego rola. Niektórzy lekarze, aby nie zrazić pacjentów nie informują o tym (nie stracić klienta).Ja nie uświadamiałam sobie o swoich błędach i po niewielkim zmianie trybu życia i lekach czuję się bardzo dobrze.

Jestem bardzo zadowolona. Odwiedzam Pana doktora od pół roku i czuje się świetnie. Bardzo dobry kontakt, szybka i trafna diagnoza, punktualność. POLECAM

Świetny specjalista!!!!! chodze na wizyty raz na dwa miesiące, od mojego pierwszego zawału, od tamtego momentu wróciłęm do formy i serce nie sprawia mi problemów, żyje normalnie, dzieki Panu doktorowi czuje że jestem pod stałą profesjonalną opieką. Dla mnie jest miły.

bardzo dobry lekarz, może rzeczywiscie wydaje się szorstki ale wiadomo, jak ktos jest otyły i dlatego choruje to sie nie dziwie ze stara sie przemówić stanowczo dla rozsądku. To dla dobra pacjęta! Rzeczywiscie da sie zauważyc ze bywa przemęczony ale zawsze odpowie na wszystkie pytania i zachowuje profesjonalizm. Pan doktor został mi polecony przez kolezanke, której uratował życie, kiedy podczas wyzyty okazało się że kwalifikuje się do natychmiastowej pomocy w szpitalu, nie oczekiwał nic w zamian. Szczerze polecam!

Po prostu świetny specjalista. Może czasem nie jest najmilszy na świecie ale dzięki niemu jestem szczęśliwa każdego dnia.

Lekarz starej daty. Doskonały wywiad ,z którego on wie wiele i nie zamierza się z wiedzą z nikim dzielić. Zupełny brak informacji zwrotnej o stanie zdrowia ,rokowaniach i dalszym trybie leczenia. Nie polecam -być może jest specjalistą,ale ta metoda współpracy z pacjentem jest z minionej epoki.

Kompetentny ,rzeczowy o specyficznym poczuciu humoru, mocno przepracowany, ale prawdziwy lekarz, na pewno nie zawiedzie w leczeniu i zawsze mozna na niego liczyc.Nie jest skupiony tylko na kasie co jest rzadkoscia. Polecam! Lech

Lech

POLECAM!! Lekarz kompetentny i dbający o pacjenta. jest przepracowany ale to tylko świadczy o jego oddaniu pracy i pacjentom.