dr n. med. Jacek Chlebowczyk

Internista, Kardiolog, EKG

POLECAM!! Lekarz kompetentny i dbający o pacjenta. jest przepracowany ale to tylko świadczy o jego oddaniu pracy i pacjentom.

bardzo dobry lekarz, może rzeczywiscie wydaje się szorstki ale wiadomo, jak ktos jest otyły i dlatego choruje to sie nie dziwie ze stara sie przemówić stanowczo dla rozsądku. To dla dobra pacjęta! Rzeczywiscie da sie zauważyc ze bywa przemęczony ale zawsze odpowie na wszystkie pytania i zachowuje profesjonalizm. Pan doktor został mi polecony przez kolezanke, której uratował życie, kiedy podczas wyzyty okazało się że kwalifikuje się do natychmiastowej pomocy w szpitalu, nie oczekiwał nic w zamian. Szczerze polecam!

Kompetentny ,rzeczowy o specyficznym poczuciu humoru, mocno przepracowany, ale prawdziwy lekarz, na pewno nie zawiedzie w leczeniu i zawsze mozna na niego liczyc.Nie jest skupiony tylko na kasie co jest rzadkoscia. Polecam! Lech

Lech

Rzeczowy, wytłumaczy na chłopski rozum, szorstkości nie zauważyłam, :)

Rzeczowy, wytłumaczy na chłopski rozum, szorstkości nie zauważyłam, :)

Lekarz tzw."starej szkoły". Kompetentny, staranny, zadaje szczegółowe pytania, co może u niektórych pacjentów sprawiać wrażenie braku uprzejmości. Stara się wytłumaczyć przyczyny choroby,przebieg i leczenie. W kardiologii niestety prawda o przyczynach niestety tkwi często w trybie życia, co niestety jest przyjmowane przez pacjenta jako grubiaństwo lub brak wychowania. Lekarz musi niestety informować wprost, taka jest jego rola. Niektórzy lekarze, aby nie zrazić pacjentów nie informują o tym (nie stracić klienta).Ja nie uświadamiałam sobie o swoich błędach i po niewielkim zmianie trybu życia i lekach czuję się bardzo dobrze.

Lekarz kompetentny, jedyne co odstrasza to jego wybitna wręcz szorstkość.

Lekarz kompetentny, jedyne co odstrasza to jego wybitna wręcz szorstkość.

Anonim 77.253.228.131 najpewniej boi się przedstawić, natomiast w internecie źle komentuje co sie da

Nie mam zaufania do Pana doktora...zdecydowanie nie polecam...

Nie mam zaufania do Pana doktora...zdecydowanie nie polecam...

Nie wystraszci się jego szorstkości. W gruncie rzeczy to wspaniały lekarz i bardzo mąry specjalista.

Super diagnostyk.Wspaniały specjalista kardiolog.Nie odpuści, dopóki nie znajdzie przyczyny dolegliwości. Doświadczyłam na własnej skórze ( raczej sercu ).Niejednemu znajomemu już poleciłam i będę polecała .Hanka z Żor