Internista Żory

- 45 lekarzy

dr n. med. Jacek Chlebowczyk

Internista, Kardiolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 19

Med-Kom
Jarzębinowa 141
Żory

Średnia ocen: 3,9/5
Bardzo dobry specjalista.Na początku moźna odebrać szorstkość ale to w słusznej ocenie zdrowia pacjenta.Leczę się od 4 lat,co 2 miesiące mam ustalaną wizytę przez lekarza,przyjeźdźam na godzinę i nie muszę spędzać czasu w długich kolejkach.Kompetentny miły lekarz kardiolog z prawdziwego zdarzenia ceniący swoją pracę i wiedzę.Bardzo dobry kardiolog.Polecam
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Wiesław Słapek

Hematolog, Internista

liczba opinii: 14

Gabinet
ulica Wodzisławska 128
44-240 Żory

Średnia ocen: 3,5/5
Witam, leczę się u dr Słapka z powodów hematologicznych od pół roku. Do doktora trafiłam po bezsensownym leczeniu u innego lekarza. Jest rzeczowy, konkretny i sumiennie podchodzi do wykonywanej pracy. Po pierwszym fachowo przeprowadzonym wywiadzie zmienił mi profil leczenia dzięki czemu powracam do zdrowia. Zadaje pytania i rzetelnie przedstawia plan leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jerzy Pasierbek

Internista

liczba opinii: 13

Śląskie Centrum Leczenia Oczu
Okrężna 11
44-240 Żory

Średnia ocen: 3,4/5
polecam doktora Pasierbka miły wysłucha spokojnie tłumaczy i co wżne trafia z diagnozą znam go ok 20lat i ufam jego wiedzy lekarskiej.
Opinia dodana przez: H

lekarz Anna Komarnicka

Internista

liczba opinii: 7

Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych "Hospicjum im. Jana Pawła II" Oddział Opieki Paliatywnej
Promienna 4
44-244 Żory

Średnia ocen: 1,1/5
Będę szczery. Nie obchodzi mnie czy lekarz jest uprzejmy czy nieuprzejmy dla pacjenta. Głównym zadaniem lekarza jest wyleczyć chorą osobę. Z założenia, kiedy idę do lekarza to oczekuję, że dostanę lekarstwa, które mi pomogą. Tymczasem okazuje się, że Pani doktor uwielbia przepisywać pierdoły, które można kupić w aptece bez recepty (w praktyce dużo się płaci, bo odpłatność jest 100 procentowa,a wynik leczenia bywa bardzo różny). Skoro zadałem sobie trud pójścia ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Adam Kula

Internista

liczba opinii: 5

Gabinet
ulica Leśna 6
44-240 Żory

Średnia ocen: 1,0/5
Brak zainteresowania pacjentem, byłem potraktowany jak przedmiot, którego trzeba usunąć jak najszybciej z gabinetu. Zero zainteresowania, lekarz widzi tylko czubek własnego nosa. Nie wytłumaczył mi nawet na co dostaje leki, pomimo zadawanego trzykrotnie pytania. Nie daje skierowań.
Pokazuje swoją wyższość nie mając pojęcia kto siedzi po drugiej stronie ie biurka. Nigdy więcej, nawet jakby był ostatnim lekarzem na tej planecie, ponieważ i tak nie pomoże.
Opinia dodana przez: Miros

lekarz Witold Nowak

Internista

liczba opinii: 2

Przychodnia "Elmed" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Powstańców Śląskich
44-240 Żory

Średnia ocen: 4,3/5
U Pana doktora Nowaka leczę się gdzieś od dwóch lat, są to raczej okazjonalne wizyty jak to najczęściej bywa z internistami. Pan doktor potrafi poświęcić pacjentowi więcej uwagi niż "statystyczny lekarz" w tym kraju i to już niech będzie na plus - co samo w sobie jest dość smutne, że polskiego pacjenta cieszy, iż jakiś lekarz w końcu ma czelność poświęcić mu wystarczająco dużo uwagi. Oprócz tego Pan doktor to ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Grzegorz Helbig

Internista, Hematolog

liczba opinii: 2

Gabinet

Żory

Średnia ocen: 3,4/5
Złoty człowiek z ogromną wiedzą. Odpowie na każde pytanie i wytłumaczy etapy leczenia. Realista, jest choroba, trzeba leczyć. Dziękuję za ocalenie życia!
Opinia dodana przez: Dorota
Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz który może być wzorem jak postępować z pacjentem. Wysoka kultura osobista. Znakomity fachowiec w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Bernard

lekarz Michał Jamrozik

Internista

liczba opinii: 1

Gabinet
ulica Herlinga-Grudzińskiego 5
44-240 Żory

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz , miły sympatyczny pomoże w kazdej chorobie zawsze dobrze doradzi takich lekarzy jak pan doktor Jamrozik trzeba więcej serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Oskar sikora

lekarz Michał Holecki

Internista

liczba opinii: 1

Gabinet
Główna 64 A
44-240 Żory

Średnia ocen: 5,0/5
Pan profesor to specjalista z najwyższej półki. Ma szeroką wiedzę nawet przy rzadkich genetycznych przypadłościach, a przy tym zachowuje wszystkie cechy człowieka poczciwego. Ewenement. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Michał

Interniści w ŻorachStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat