Internista Żory

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.c. "SZKOL-MED"
os. Księcia Władysława 27
44-240 Żory

Lekarz który może być wzorem jak postępować z pacjentem. Wysoka kultura osobista. Znakomity fachowiec w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Bernard

Główna 64 A
44-240 Żory

Pan profesor to specjalista z najwyższej półki. Ma szeroką wiedzę nawet przy rzadkich genetycznych przypadłościach, a przy tym zachowuje wszystkie cechy człowieka poczciwego. Ewenement. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Michał

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Władysława 27
44-240 Żory

Polecam, dobry lekarz, kontaktowy dla pacjenta, miałam robione badanie kolonoskopii -Pan doktor podszedł naprawdę do tego z sercem . Małgorzata.

ulica Bankowa 4
44-240 Żory

Bardzo dobry specjalista, Pani doktor pomogła bardzo wielu pacjentom i jest człowiekiem szalenie cierpliwym i konsekwentnym w leczeniu.
Bardzo dziękuje za Pomoc !!
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Jacek Chlebowczyk

EKG, Kardiolog

Med-Kom
Jarzębinowa 141
Żory

Bardzo dobry specjalista.Na początku moźna odebrać szorstkość ale to w słusznej ocenie zdrowia pacjenta.Leczę się od 4 lat,co 2 miesiące mam ustalaną wizytę przez lekarza,przyjeźdźam na godzinę i nie muszę spędzać czasu w długich kolejkach.Kompetentny miły lekarz kardiolog z prawdziwego zdarzenia ceniący swoją pracę i wiedzę.Bardzo dobry kardiolog.Polecam

Przychodnia "Elmed" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Powstańców Śląskich
44-240 Żory

Lekarz wywarł na mnie pozytywne wrażenie.Zlecił szereg kompleksowych badań.Jest miły i konkretny, ma podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Ksana

ulica Wodzisławska 128
44-240 Żory

Witam, leczę się u dr Słapka z powodów hematologicznych od pół roku. Do doktora trafiłam po bezsensownym leczeniu u innego lekarza. Jest rzeczowy, konkretny i sumiennie podchodzi do wykonywanej pracy. Po pierwszym fachowo przeprowadzonym wywiadzie zmienił mi profil leczenia dzięki czemu powracam do zdrowia. Zadaje pytania i rzetelnie przedstawia plan leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Ania

Śląski Ośrodek Leczenia Chorób Oczu
ulica Dworcowa 8
44-240 Żory

polecam doktora Pasierbka miły wysłucha spokojnie tłumaczy i co wżne trafia z diagnozą znam go ok 20lat i ufam jego wiedzy lekarskiej.
Opinia dodana przez: H

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.c. "SZKOL-MED"
os. Księcia Władysława 27
44-240 Żory

Szanowny Pan Profesor, mimo swych niezwykle wysokich kwalifikacji, potwierdzonych licznymi publikacjami naukowymi, powielającymi opinie i badania kolegów z zagranicy, jest specjalistą od przypadków łatwych. Niestety pacjenci chorujący na AML nie mają co liczyć na pomoc, gdyż z góry zapada na nich wyrok skazujący na śmierć. Tym samym po stronie "profesora" brak zaangażowania w dalsze leczenie, nie wspominając o psychologicznym podejściu do pacjenta, który ledwo co dowiedział się o swojej chorobie. ...
Opinia dodana przez: nikoliii

lekarz Roman Strzeżyk

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

NZOZ "Na Rondzie"

44-240 Żory

Lekarz jest nie ogarnięty, interesuje go wszystko w około tylko nie pacjent, trzeba by się było zdiagnozować według internetu a potem dopiero iść do niego po recepty, mojej mamie odmówił zrobienia zdjęcia rtg, ani nie zalecił żadnych badań widząc że kobieta jest niewydolna oddechowo, poczym po wizycie u innego lekarza który skierował do pulmonologa a ten na badania do szpitala specjalistycznego okazało się że ma guzek w tchawicy...człowiek poświęca wszystko, ...

Interniści w Żorach