Internista Żory

EKG, Kardiolog

Med-Kom
Jarzębinowa 141
Żory

Bardzo dobry specjalista.Na początku moźna odebrać szorstkość ale to w słusznej ocenie zdrowia pacjenta.Leczę się od 4 lat,co 2 miesiące mam ustalaną wizytę przez lekarza,przyjeźdźam na godzinę i nie muszę spędzać czasu w długich kolejkach.Kompetentny miły lekarz kardiolog z prawdziwego zdarzenia ceniący swoją pracę i wiedzę.Bardzo dobry kardiolog.Polecam

lekarz Wiesław Słapek

Internista, Hematolog

ulica Wodzisławska 128
44-240 Żory

Witam, leczę się u dr Słapka z powodów hematologicznych od pół roku. Do doktora trafiłam po bezsensownym leczeniu u innego lekarza. Jest rzeczowy, konkretny i sumiennie podchodzi do wykonywanej pracy. Po pierwszym fachowo przeprowadzonym wywiadzie zmienił mi profil leczenia dzięki czemu powracam do zdrowia. Zadaje pytania i rzetelnie przedstawia plan leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jerzy Pasierbek

Śląskie Centrum Leczenia Oczu
Okrężna 11
44-240 Żory

polecam doktora Pasierbka miły wysłucha spokojnie tłumaczy i co wżne trafia z diagnozą znam go ok 20lat i ufam jego wiedzy lekarskiej.
Opinia dodana przez: H

lekarz Anna Komarnicka

Internista

Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych "Hospicjum im. Jana Pawła II" Oddział Opieki Paliatywnej
Promienna 4
44-244 Żory

Będę szczery. Nie obchodzi mnie czy lekarz jest uprzejmy czy nieuprzejmy dla pacjenta. Głównym zadaniem lekarza jest wyleczyć chorą osobę. Z założenia, kiedy idę do lekarza to oczekuję, że dostanę lekarstwa, które mi pomogą. Tymczasem okazuje się, że Pani doktor uwielbia przepisywać pierdoły, które można kupić w aptece bez recepty (w praktyce dużo się płaci, bo odpłatność jest 100 procentowa,a wynik leczenia bywa bardzo różny). Skoro zadałem sobie trud pójścia ...

lekarz Adam Kula

ulica Leśna 6
44-240 Żory

Brak zainteresowania pacjentem, byłem potraktowany jak przedmiot, którego trzeba usunąć jak najszybciej z gabinetu. Zero zainteresowania, lekarz widzi tylko czubek własnego nosa. Nie wytłumaczył mi nawet na co dostaje leki, pomimo zadawanego trzykrotnie pytania. Nie daje skierowań.
Pokazuje swoją wyższość nie mając pojęcia kto siedzi po drugiej stronie ie biurka. Nigdy więcej, nawet jakby był ostatnim lekarzem na tej planecie, ponieważ i tak nie pomoże.
Opinia dodana przez: Miros

lekarz Sławomir Rychlik

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.c. "SZKOL-MED"
os. Księcia Władysława 27
44-240 Żory

Lekarz który może być wzorem jak postępować z pacjentem. Wysoka kultura osobista. Znakomity fachowiec w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Bernard

lekarz Michał Jamrozik

ulica Herlinga-Grudzińskiego 5
44-240 Żory

Bardzo dobry lekarz , miły sympatyczny pomoże w kazdej chorobie zawsze dobrze doradzi takich lekarzy jak pan doktor Jamrozik trzeba więcej serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Oskar sikora

lekarz Michał Holecki

Główna 64 A
44-240 Żory

Pan profesor to specjalista z najwyższej półki. Ma szeroką wiedzę nawet przy rzadkich genetycznych przypadłościach, a przy tym zachowuje wszystkie cechy człowieka poczciwego. Ewenement. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Maciej Kohut

Gastrolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Władysława 27
44-240 Żory

Polecam, dobry lekarz, kontaktowy dla pacjenta, miałam robione badanie kolonoskopii -Pan doktor podszedł naprawdę do tego z sercem . Małgorzata.

lekarz Katarzyna Smolik

Reumatolog, Internista

ulica Bankowa 4
44-240 Żory

Bardzo dobry specjalista, Pani doktor pomogła bardzo wielu pacjentom i jest człowiekiem szalenie cierpliwym i konsekwentnym w leczeniu.
Bardzo dziękuje za Pomoc !!
Opinia dodana przez: Łukasz

Interniści w Żorach