Lekarze Internista Żory

lekarz Michał Holecki

Główna 64 A
44-240 Żory

Pan profesor to specjalista z najwyższej półki. Ma szeroką wiedzę nawet przy rzadkich genetycznych przypadłościach, a przy tym zachowuje wszystkie cechy człowieka poczciwego. Ewenement. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Dariusz Karasek

Diabetolog, Internista

Med-Art
44-240 Żory

Fantastyczny, kompetentny, cierpliwy lekarz. Tylko on! Polecam! Ludzkie podejście do pacjenta. Od dłuższego czasu korzystam z porad pana doktora.
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Maciej Kohut

Internista, Gastrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Władysława 27
44-240 Żory

Polecam, dobry lekarz, kontaktowy dla pacjenta, miałam robione badanie kolonoskopii -Pan doktor podszedł naprawdę do tego z sercem . Małgorzata.
Lekarz który może być wzorem jak postępować z pacjentem. Wysoka kultura osobista. Znakomity fachowiec w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Bernard

lekarz Jarosław Skulski

Szpital Miejski w Żorach
Dąbrowskiego 20
44-240 Żory

Polecam dr. Jarosława Skulskiego . Konkretny lekarz o szerokiej wiedzy , kompetentny, zaangażowany no i przede wszystkim skuteczny . Wie jak podejść do tematu . Naprawdę polecam , właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Michał Jamrozik

ulica Herlinga-Grudzińskiego 5
44-240 Żory

Bardzo dobry lekarz , miły sympatyczny pomoże w kazdej chorobie zawsze dobrze doradzi takich lekarzy jak pan doktor Jamrozik trzeba więcej serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Oskar sikora

lekarz Sabina Widenka

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne Pro-Neuro
44-240 Żory, Aleja Zjednoczonej Europy 37
Żory

Pani doktor poświeciła mi wystarczająco dużo czasu aby wyjaśnić jak leczyć się insuliną, bo nikt wcześniej mi dokładnie nie wytłumaczył tylko zapisywał lek. Polecam!
Opinia dodana przez: Krzysztof1

lekarz Katarzyna Smolik

Internista, Reumatolog

ulica Bankowa 4
44-240 Żory

Bardzo dobry specjalista, Pani doktor pomogła bardzo wielu pacjentom i jest człowiekiem szalenie cierpliwym i konsekwentnym w leczeniu. Bardzo dziękuje za Pomoc !!
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Grzegorz Helbig

Internista, Hematolog

Gabinet
Żory

Trafiłam do Pana Profesora rok temu szukałam pomocy pomimo że od 6 lat lecze się na anemie hemolityczna 2 razy mialam podawana krew raz nawet trafilam do szpitala z bardzo niska hemoglobina bo 4,2 dopiero tam znalazłam pomoc i przyczynę swojej choroby .Kiedy trafiłam na oddział zrobiono mi badania pobrano szpik wyszedł chlonniak jestem poddana terapii która przynosi dobre skutki nie muszę już dostawać sterydu i żelaza tylko dostaje immunoterapia ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Witold Nowak

Przychodnia "Elmed" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Powstańców Śląskich
44-240 Żory

Bardzo kompetentny, rzeczowy i uprzejmy lekarz. Nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby. Bardzo popularny i czasem trudno się do niego dostać.
Opinia dodana przez: Anioł

dr n. med. Jacek Chlebowczyk

Internista, Kardiolog

Med-Kom
Jarzębinowa 141
Żory

Bardzo dobry specjalista. Widać, że ma duże doświadczenie i że zależy mu na pacjencie. Szorstkości nie zauważyłam ale też nadmiernej sympatii u lekarzy nie oczekuję. Dla mnie najważniejsze jest zdrowie i tutaj nie zawiodłam się.

lekarz Wiesław Słapek

Hematolog, Internista

ulica Wodzisławska 128
44-240 Żory

Doskonały lekarz z ogromnym doświadczeniem. Polecam z całym przekonaniem. Skutecznie leczę się u Pana Doktora od 25 lat !
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Jerzy Pasierbek

Śląskie Centrum Leczenia Oczu
Okrężna 11
44-240 Żory

polecam doktora Pasierbka miły wysłucha spokojnie tłumaczy i co wżne trafia z diagnozą znam go ok 20lat i ufam jego wiedzy lekarskiej.
Opinia dodana przez: H

lekarz Grzegorz Biolik

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Władysława 27
44-240 Żory

Pan doktor poświęcił mi sporo czasu. Przeprowadził badania, wszystko wyjaśnił, pokierował. Mam zaufanie do jego kompetencji. Wizyta odbyła się w ramach NFZ. Czekałam na nią około 1,5 roku i to jedyny minus. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Roman Strzeżyk

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "Na Rondzie"
44-240 Żory

Lekarz jest nie ogarnięty, interesuje go wszystko w około tylko nie pacjent, trzeba by się było zdiagnozować według internetu a potem dopiero iść do niego po recepty, mojej mamie odmówił zrobienia zdjęcia rtg, ani nie zalecił żadnych badań widząc że kobieta jest niewydolna oddechowo, poczym po wizycie u innego lekarza który skierował do pulmonologa a ten na badania do szpitala specjalistycznego okazało się że ma guzek w tchawicy...człowiek poświęca wszystko, ...

lekarz Bogdan Stryczek

GABINET PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ I WSPÓŁUZALEŻNIEŃ "LEPSZE ŻYCIE"
ul. Dolne Przedmieście 7
Żory

Absolutnie nie szanuje pacjentów. Notorycznie się spóźnia, nawet o ponad 2 godziny, podczas wizyty długo oczekującego pacjenta prowadzi długotrwałe prywatne rozmowy telefoniczne. Po przedstawieniu objawów choroby półprzytomnemu pacjentowi zadaje pytanie 'po co pan do mnie przyszedł?'. Niestety zmarnowałem sporo czasu by uzyskać poradę, której udzieliłaby mi telefonicznie i bez zbędnego oczekiwania własna babcia. Nie polecam korzystać z usług pana 'doktora' Stryczka.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Anna Komarnicka

Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych "Hospicjum im. Jana Pawła II" Oddział Opieki Paliatywnej
Promienna 4
44-244 Żory

Nie polecam tej pani doktor. O ile ta pani jest w ogóle lekarzem, bo wiedzy nie posiada zadnej, a pacjenta traktuje jak psa.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Joanna Siemiątkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" Sp. z o.o.
inna Ks.Władysława 27
44-240 Żory

Nie polecam! Niestety Pani musi popracować nad swoim podejściem do pacjenta! Wizyta u niej w gabinecie to kompletne strata czasu, uważam ,że ta Pani nie powinna pracować na swoim stanowisku ponieważ nie ma do tego kompetencji, wiele ludzi opuszcza jej gabinet z jeszcze gorszym samopoczuciem! Każdy pacjent zasługuje na szacunek!!!!
Opinia dodana przez: Anna K.

lekarz Adam Kula

ulica Leśna 6
44-240 Żory

Kobieta 7 MSC ciąży. Przyszłam z bólem gardła,osłabieniem plus gorączka 1 dzień. Dodałam że od półtorej tygodnia mam też zapalenie ucha które jest już leczone u laryngologa antybiotykiem dousznym. Dostałam tylko skierowanie jeszcze raz do laryngologa że on nic nie zrobi. Z łaski zajrzał mi do gardła. Nic nie powiedział. Nie zostałam wgl zbadana, osłuchania zmierzone ciśnienie, NIC. Wyprosilam skierowanie na badanie moczu i krwi. Crp mi nie dał bo ...

lekarz Zofia Adamczyk

Reumatolog, Internista