lekarz Wiesław Słapek

3,4
3,5
3,7
3,3

Witam, leczę się u dr Słapka z powodów hematologicznych od pół roku. Do doktora trafiłam po bezsensownym leczeniu u innego lekarza. Jest rzeczowy, konkretny i sumiennie podchodzi do wykonywanej pracy. Po pierwszym fachowo przeprowadzonym wywiadzie zmienił mi profil leczenia dzięki czemu powracam do zdrowia. Zadaje pytania i rzetelnie przedstawia plan leczenia. Polecam.

Moja mama leczyla sie u tego lekarza- niestety, bo nie miala innego wyboru (w okolicy wodzislawia nie bylo innej mozliwosci) Jest to lekarz bez skrupulow, bez szacunku do swojego zawodu. W publicznym osrodku zdrowia uprawia jawnie korupcje- zmusza pacjentow do placenia prywatnych wizyt, twierdzac ze "na kase chorych" w osrodku nie ma dla nich czasu (pan doktor jednak majac napisane na drzwiach ze jest do 14:00 znika juz o 12:00!) Ludzie z tak ciezka choroba jak bialaczka, niestety nie maja wyjscia, bo hematologow w okolicy nie ma wiec placa mu ...

Jest to lekarz bez skrupulow, bez szacunku do swojego zawodu. W publicznym osrodku zdrowia uprawia jawnie korupcje- zmusza pacjentow do placenia prywatnych wizyt, twierdzac ze "na kase chorych" w osrodku nie ma dla nich czasu (pan doktor jednak majac napisane na drzwiach ze jest do 14:00 znika juz o 12:00!) Ludzie z tak ciezka choroba jak bialaczka, niestety nie maja wyjscia, bo hematologow w okolicy nie ma wiec placa mu te wizyty prywatnie. W osrodku wszyscy pacjenci o tym wiedza i otwarcie o tym mowia...Nie rozumie tylko skad sie wziely tutaj jakiekolwiek pozytywne wypowiedzi na jego temat (byc moze sam je napisal..). Mam nadzieje ze lekarzy z tak niska etyka zawodowa nie jest tak wielu..

Ja również nie jestem fanką pana doktora:) Mam wrażenie, iż buduje otoczkę wokół pacjenta i jego problemu tak, aby ten po raz kolejny przyszedł na (nie wcale tanią) wizytę i dowiedział się to, co już było powiedziane na poprzedniej(nie wcale taniej) wizycie. Z bólem stwierdzam, iż człowiek o dość dużej wiedzy medycznej de facto wodził mnie za nos i portfel.

Ja również nie jestem fanką pana doktora:)

Lekarz o olbrzymiej wiedzy. Bardzo cierpliwy i dokładny, wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Fakt na wizytę trzeba troche czekać ale po samej wizycie jestem zadowolona i gorąca polecam tego lekarza.

Wspaniały człowiek.10 lat minęło,gdy zadzwonił i zawiadomił,że mąż ma ostrą białaczkę.Dzięki jego pomocy mąż natychmiast znalazł się w klinice w Katowicach.Diagnoza P.doktora była trafna. Serdecznie dziękujemy i polecamy tego wspaniałego hematologa. Alicja i Jan.Ł-k.

Wspaniały człowiek.10 lat minęło,gdy zadzwonił i zawiadomił,że
mąż ma ostrą białaczkę.Dzięki jego pomocy mąż natychmiast znalazł
się w klinice w Katowicach.Diagnoza P.doktora była trafna.
Serdecznie dziękujemy i polecamy tego wspaniałego hematologa.
Alicja i Jan.Ł-k.

Najgorszy lekarz na jakiego można trafić. Brak kompetencji. Zero empatii takich lekarzy należy unikać. Zostałam potraktowana w bardzo niewłaściwy sposób i nie udzielono mi żadnej pomocy.

Wreszcie trafiłam dokogoś , kto mnie poważnie potraktował.Olbrzymia wiedza , dokładność i cierpliwość.

Ja uważam,że lepiej nimogłe trafić poprostu dobry jest

Ja uważam,że lepiej nimogłe trafić poprostu dobry jest

Bardzo dobry,dokładny,zwraca uwagę na wszystkie dolegliwości. Olbrzymia wiedza.

Bardzo dobry,dokładny,zwraca uwagę na wszystkie dolegliwości.
Olbrzymia wiedza.

jako lekarz,jest cierpliwy, wyrozumiały bardzo dokładny.

jako lekarz,jest cierpliwy, wyrozumiały bardzo dokładny.