lekarz Grzegorz Najbar

Doktor Grzegorz Najbar jest bardzo miłym i uprzejmym lekarzem. Wiedzę ma sporą i świetnie diagnozuje pacjenta. Skrupulatnie przeprowadza badanie, a także zleca kolejne badania gdy zachodzi taka potrzeba. Jest profesjonalistą i widać, że zna wiele nowinek ze świata medycyny. Szczerze polecam innym pacjentom gdyż jest to wysokiej klasy lekarz.

Dr Grzegorz Najbar, to (moim zdaniem) lekarz z powołania. Nigdy nie czuję się, bym została "odprawiona z kwitkiem". Dr Najbar jest zawsze zaangażowany. To lekarz, który słucha. Poszerza swoją wiedzę. Uważam, że jest szczery i ma otwarty umysł. Nie uważa się za nieomylnego. Chce poznać poglądy/sugestie pacjentów. Kiedy ma pewność, że pacjent jest w błędzie, potrafi go z tego błędnego myślenia wyprowadzić. Mam zaufanie do jego kompetencji. Dodam, że długo szukałam lekarza POZ, który ma holistyczne podejście do pacjentów. Chciałabym, aby takich SPECJALISTÓW było więcej.

Chciałabym, aby takich SPECJALISTÓW było więcej.