Lekarze Kardiolog Katowice

lekarz Andrzej Hoffmann

ulica Koszarowa 5/5
40-068 Katowice

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

dr n. med. Barbara Grzybek

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki
40-048 Katowice

Polecam lekarkę, ponieważ ma wielkie doświadczenie, dobre podejście do pacjenta i jest kompetentna.
Opinia dodana przez: tourmente

lekarz Agata Gruszka

ulica Powstańców 36B/9
40-083 Katowice

Pani doktor to chodząca dobroć. Kompetentna, miła, doskonały diagnosta. Nigdy się nie spieszy, poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu. Polecam z całą odpowiedzialnością. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

NZOZ Przychodnia Pediatryczna
ulica Bieszczadzka
40-738 Katowice

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Marcin Syzdół

Kardiolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Beata Czeszejko-Sochacka

Diabetolog, Internista

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem. Traktuje innych z godnością. Pomaga i wspiera. Wyjaśnia. Dla kogoś, kto czyta tą opinie a nie ma bagażu doświadczeń związanego ze służbą zdrowia mogą to być banały, rzeczy oczywiste, ale ja doskonale wiem, że bywa bardzo różnie. Bardzo dziękujemy za profesjonalne i życzliwe podejście.

dr n. med. Bogusław Grzegorzewski

Zabrska 5 lok. 1
40-083 Katowice

Dawno nie byłam u lekarza z takim podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta, czas i dokładność przeprowadzonych badań - wszystko na piątkę. Pan dr przeprowadza dokładny wywiad i analizuje nawet najdrobniejsze szczegóły. Do tego mega sympatyczny, z poczuciem humoru. Zdecydowanie mogę polecić wizytę u tego specjalisty.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Artur Marcinkiewicz

40-038 Katowice

Pana doktora cechuje wysoka kultura osobista i ogromna cierpliwość. Lekarz konkretny i bardzo miły. Wizyta przebiega bez pośpiechu, lekarz przeprowadza dokładny wywiad i w zrozumiały dla pacjenta sposób odpowiada na zadane pytania. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Wojciech Wojakowski

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Co tu dużo pisać .... hmmmm po prostu pierwszy raz byłam i stwierdziłam,że lekarz jest wspaniały Polecam !!!! :)
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr hab. n. med. Zbigniew Gąsior

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Stomatologiczna Karolina Szkodny
ulica Drozdów 24
40-530 Katowice

Fachowość, kompetencja i pełen profesjonalizm.Naprawdę polecam- nie igrajcie z własnym życiem- uratował mnie, moją matkę i wiele znajomych osób które "leczyły się" u innych "fachowców"

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

gen. Sowińskiego 50
40-018 Katowice

wspanialy czlowiek specjalista z najwyzszej polki ,serdeczny usmiechniety ,stawiajacy trafne diagnozy ,godny polecenia
Byłam na wizycie u profesora, wspaniały lekarz, prosty sposób tłumaczenia mojej choroby zastawki, co ważne łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, jest serdeczny i kompetentny, dla mnie to istotne, że kiedy nie potrafiłam wstać z uwagi na swoje inne problemy z kręgosłupem, pomógł mi wstać, taki gest, dużo mówiący o człowieku, zresztą jest na oddziale w klinice taki sam jak w swoim gabinecie. Oby coraz więcej takich lekarzy. Panie Profesorze, dziękuję ...
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Jarosław Pawłowski

euromedic
kościuszki 92
Katowice

bardzo dobry internista i fantastyczny kardiolog. Do tego przesympatyczny człowiek. praqcuje w renomowanej Klinice Euromedic, jeździ na staże do Włoch, przyjaźni sie z Profesorami z USA i Włoch, czego trzeba więcej. Do tego podoba mi się. Anna

lekarz Andrzej Lewicki

Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks Katowice
Wincentego Witosa 21
40-832 Katowice

Bardzo dobry specjalista i fachowiec,godny polecenia. Uratował mi życie i za to jestem mu wdzięczny.
Opinia dodana przez: jan

dr n. med. Barbara Korzeniowska

dane nieaktualne
Brynowska 86 (Telcor)
Katowice

Jestem młodą osobą. Po ataku tachykardii zapisałam się na wizytę do Pani dr Korzeniowskiej. Już po pierwszej wizycie zastosowała leczenie, które bardzo szybko postawiło mnie na nogi. Nie żal ani złotówki wydanej i tego lekarza. POLECAM!!!

dr n. med. Lucyna Góras-Hetmańczyk

Internista, Kardiolog

Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
40-955 Katowice

Pani dr została naszym ANIOŁEM Bardxo Nam pomogla Dzieki jej zaangażowaniu Nasz Tata moze odchodzić w godnych warunkach z zachowaniem godnosci i intymnosci . Otwartość i delikatnosc Pani Doktor , jak tez calego jej personelu sprawiają, ze tak trudne chwile są mozliwe do przetrwania BARDZO ALE TO BARDXO DZIĘKUJEMY
Opinia dodana przez: Kasia i Ola

dr n. med. Anna Wnuk-Wojnar

40-038 Katowice

wysokiej klasy specjalista a przy tym wspaniały człowiek.

dr n. med. Piotr Pączek

dr p.Paczek
Katowice

Cudowny lekarz , jako pierwszy mnie zdiagnozowal, zrobił zabieg i mogę żyć normalnie. Bardzo miły i sympatyczny człowiek! Wcześniej leczylam się u 3 kardiologow wszyscy twierdzili, że nic mi nie dolega pomimo, iż w wieku 25 lat tracilam przytomność, miałam problemy z oddychaniem i serce walilo mi jak oszalałe.
Opinia dodana przez: Natalia

dr hab. n. med. Maria Trusz-Gluza

40-038 Katowice

Bardzo dobry lekarz, specjalista światowej klasy. Mimo, że poszłam do Pani profesor prywatnie zabieg alblacji wykonany został w klinice na Ochojcu. Sprawa okazła się na tyle pilna, że zabieg został umówiony w ciagu miesiąca. Na nastepna wizytę poszłam po dwoch latach i Pani prosor rozpoznała mnie bez problemu. Dzięki jej kompetencji i wiedzy mogę dzis funkcjonować normalnie. Bardzo cierpliwa, dokładna, wszystko tłumaczy i absolutnie nie zmusza do leczenia u niej ...
Pani doktor Jolanta Biernat jest wspaniałym, doświadczonym diagnostykiem i lekarzem kardiologiem. Po 14 latach chorowania na arytmię oraz występującymi u mnie od trzech lat zawrotami głowy i utratami świadomości,/ które były leczone zdecydowanie objawowo pod kątem ewentualnych zaburzeń błędnika/, miałem ogromne szczęście trafić na możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia Pani doktor Biernat, która natychmiast zdiagnozowała moje dolegliwości jako pochodne arytmii. Po wszczepieniu stymulatora moje dolegliwości minęły natychmiast, przywracając mi ...
Opinia dodana przez: Maciej