dr n. med. Jolanta Biernat

Kardiolog

Pani doktor Jolanta Biernat jest wspaniałym, doświadczonym diagnostykiem i lekarzem kardiologiem. Po 14 latach chorowania na arytmię oraz występującymi u mnie od trzech lat zawrotami głowy i utratami świadomości,/ które były leczone zdecydowanie objawowo pod kątem ewentualnych zaburzeń błędnika/, miałem ogromne szczęście trafić na możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia Pani doktor Biernat, która natychmiast zdiagnozowała moje dolegliwości jako pochodne arytmii. Po wszczepieniu stymulatora moje dolegliwości minęły natychmiast, przywracając mi możliwość – nieobarczoną strachem -samodzielnego poruszania się i komfort życia. Pani Doktor jest niezwykle miłą osobą, która zyskuje natychmiastowe zaufanie i sympatię pacjenta, poświęcając mu z zaangażowaniem swoje ogromne doświadczenie i wiedzę.

Bardzo polecam :) Jedynym minusem jest czekanie w kolejce, ale opłaca się, bo Pani doktor jest na prawdę osobą godną polecenia :)

Pani Doktor jet przemiłą i kompetentną osobą. Gdy wszyscy rozkładali ręce nad moimi dolegliwościami tylko ona jedna wciągu miesiąca przebadała mnie od stóp do głów wykazując się dużą cierpliwością i pełnym zaangażowaniem. Zawsze można do niej zadzwonić, poprosić o radę. Dla każdego pacjenta ma serce na dłoni! Dziękuje losowi, że trafiłam na p. Doktor.

Opóznienie wynosi 2godz,czeka sie w dusznej, przepełnionej poczekalni.Pani doktor leczy z tego co zauważyłam samych starszych ludzi, gdy przychodzi młodzszy pacjent nie radzi sobie tak dobrze jak opisuja to inni pacjenci, ale spowodowane jest to tym ze sama jest starsza pania i potrafi zaczarowac starsze osoby, którym sie wydaje że było wspaniale bo ktos był dla nich miły.Wcale nie jest taka miła, zresztą łaski nie robi,poniewaz prowadzi prywatny gabinet.Jak pacjent potrzebuje czegos wiecej niż przepisania leków na nadciśnienie to robi sie problem. Moim zdaniem dawno skończone studia daja znać o sobie. Myślę że Katowicach sa lepsi i młodsi kardiolodzy.

Pełen profesjonalizm ! Polecam gorąco!

Pełen profesjonalizm !
Polecam gorąco!

Pani doktor Biernat to doktor z powołania nic dodac nic ujac. Coraz mniej takich ludzi i fachowców.

Pani doktor Biernat to doktor z powołania nic dodac nic ujac.
Coraz mniej takich ludzi i fachowców.