dr n. med. Piotr Pączek

Kardiolog

Żeby tacy byli wszyscy lekarze... Nie dość, że fachowiec to jeszcze normalny i miły.

Świetny specjalista i pełny profesjonalizm .Bardzo szybkie i trafne diagnozy.Wybitna kultura osobista w stosunkach międzyludzkich , tak do personelu jak i do pacjentów.Bardzo wybitna osobowość. Stanisław R

Stanisław R

Pełny profesjonalizm , wiedza i kultura, polecam z z całego serca Pana Doktora. Agnieszka M.

Pełny profesjonalizm , wiedza i kultura, polecam z z całego serca
Pana Doktora. Agnieszka M.

Miły,kompetentny,każdy pacjent jest dla niego ważny, niezależnie od wieku.

Miły,kompetentny,każdy pacjent jest dla niego ważny, niezależnie od wieku.

Lekarz bardzo kompetenty, swietny specialista, bardzo powaznie podchodzi do kazdego pacjenta.Wspanialy czlowiek, mily, uprzejmy. Mialam okazje spotkac sie z nim na oddziale w szpitalu, gdzie lezala moja mama a teraz pod jego opieka jest moj brat. Slawa Pana Doktora dotarla do Kanady i USA. Zycze duzo zdrowia i przesylam pozdrowienia. B.Jedruch Jarosinska

Byłam na oddziele kardiologii inwazyjnej w sosnowcu w szpitalu św. Barbary gdzie Pan dr Pączek jest ordynatorem. Pan doktor jest bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem oraz fantastycznym lekarzem. Bardzo szanuje swoich pacjentów i chętnie odpowiada na pytania. Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pana doktora Piotra Pączka każdemu.

Lekarz kompetentny poświęca pacjentowi dużo uwagi i troski,umiejący przedstawic czytelnie problem.Bardzo polecam Pana Doktora