Internista Sosnowiec

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Prokop
Szpitalna 1 (gabinet nr 208, piętro II)
41-219 Sosnowiec

Bardzo miły,cierpliwy i kompetentny lekarz
rzeczowy, zainteresowany chorobą pacjenta,słuchający pacjenta polecam osoba które chcą być zdrowe
Opinia dodana przez: GN
Internista Sosnowiec dr n. med. Anna Kopff

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek
Internista Sosnowiec lek. med. Bożena Nowowiejska

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec

Super Pani Doktor! Pierwszy raz udałam się z pewną dozą nieśmiałości, ale już po pierwszych minutach spotkania byłam pozytywnie zaskoczona: byłam zapisana na konkretną godzinę więc nie było kolejki, po drugie: atmosfera była bardzo sympatyczna atmosfera i przyjazna, a po trzecie i najważniejsze, zachwycił mnie ogromny profesjonalizm Pani Doktor. Dzięki wizycie, wiem co muszę zrobić żeby utrzymać moją cukrzycę w ryzach. Pani Doktor wytłumaczyła mi co mam robić w bardzo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Aned-Med
ul. 2 Listopada 171 A
41-218 Sosnowiec

poszukuję Pani dr, Cebuli czy ktos wie gdzie przyjmuje na 11 listopada juz nie pracuje dziękuje za odpowiedz
Opinia dodana przez: MARTYNA

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Słyszałem już o tej stronie I naprawdę można znaleźć dobrego lekarza I przy okazji nie musimy stać w kolejce , podobnie jak z arabski prywatnie Katowice poprzez platformę Preply http://www.na-jezykach.pl/aktualnosc/255/znajomosc_jezykow_obcych_w_polsce_2015.html
Opinia dodana przez: sara

lekarz Ewa Gawryś

Lekarz medycyny pracy, Internista

41-208 Sosnowiec

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem, dawno nie spotkałam kogoś tak miłego i zaangażowanego.

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

Lekarz medycyny pracy, Internista

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 10
Hallera 5
41-214 Sosnowiec

Fachowa opieka lekarska-godna polecenia. Zajmuje się pacjentem bardzo rzetelnie.Miła ,troskliwa i opiekuńcza.
Opinia dodana przez: stanisław

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe Sosnowiec
ulica Czarna 14
41-200 Sosnowiec

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobry człowiek, mający szacunek do innych. Ogromna wiedza medyczna, chęć pomocy pełen profesjonalizm. Ten lekarz naprawdę ratuje ludziom życie i zdrowie. Jego słowa znajdują odzwierciedlenie w czynach, chyba się nie myli. Jest uczciwym lekarzem, lubi pacjentów, charyzmatyczny, uśmiechnięty. Jak go poznasz nie masz ochoty kończyć rozmowy. Można by wymieniać kolejne superlatywy.

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.
Opinia dodana przez: Andrzej

Interniści w Sosnowcu