Internista Sosnowiec

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Prokop
Szpitalna 1 (gabinet nr 208, piętro II)
41-219 Sosnowiec

Bardzo miły,cierpliwy i kompetentny lekarz
rzeczowy, zainteresowany chorobą pacjenta,słuchający pacjenta polecam osoba które chcą być zdrowe
Opinia dodana przez: GN
Internista Sosnowiec dr n. med. Anna Kopff

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek
Internista Sosnowiec lek. med. Bożena Nowowiejska

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec

Super Pani Doktor! Pierwszy raz udałam się z pewną dozą nieśmiałości, ale już po pierwszych minutach spotkania byłam pozytywnie zaskoczona: byłam zapisana na konkretną godzinę więc nie było kolejki, po drugie: atmosfera była bardzo sympatyczna atmosfera i przyjazna, a po trzecie i najważniejsze, zachwycił mnie ogromny profesjonalizm Pani Doktor. Dzięki wizycie, wiem co muszę zrobić żeby utrzymać moją cukrzycę w ryzach. Pani Doktor wytłumaczyła mi co mam robić w bardzo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Aned-Med
ul. 2 Listopada 171 A
41-218 Sosnowiec

poszukuję Pani dr, Cebuli czy ktos wie gdzie przyjmuje na 11 listopada juz nie pracuje dziękuje za odpowiedz
Opinia dodana przez: MARTYNA

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Słyszałem już o tej stronie I naprawdę można znaleźć dobrego lekarza I przy okazji nie musimy stać w kolejce , podobnie jak z arabski prywatnie Katowice poprzez platformę Preply http://www.na-jezykach.pl/aktualnosc/255/znajomosc_jezykow_obcych_w_polsce_2015.html
Opinia dodana przez: sara

lekarz Ewa Gawryś

Lekarz medycyny pracy, Internista

41-208 Sosnowiec

Dusza człowiek. Podejście do pacjenta pełen profesjonalizm. Oby było więcej takich lekarzy. Poza tym uczynna osoba. Polecam
Opinia dodana przez: Dario

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

Lekarz medycyny pracy, Internista

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 10
Hallera 5
41-214 Sosnowiec

Fachowa opieka lekarska-godna polecenia. Zajmuje się pacjentem bardzo rzetelnie.Miła ,troskliwa i opiekuńcza.
Opinia dodana przez: stanisław

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Lekarz z powołania. Kompetentny i jeszcze do tego wspaniały człowiek. Dzięki Doktorowi z moim Dziadkiem jest lepiej... Dr Drabik dał Nam jakakolwiek szanse a nie tak jak wszyscy inni Kardiolodzy brali kasę i mówili lepiej nie będzie ...
Opinia dodana przez: Joanna

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.
Opinia dodana przez: Andrzej

Interniści w Sosnowcu