Internista Sosnowiec

Aned-Med
ul. 2 Listopada 171 A
41-218 Sosnowiec

poszukuję Pani dr, Cebuli czy ktos wie gdzie przyjmuje na 11 listopada juz nie pracuje dziękuje za odpowiedz

Opinia dodana przez: MARTYNA

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Słyszałem już o tej stronie I naprawdę można znaleźć dobrego lekarza I przy okazji nie musimy stać w kolejce , podobnie jak z arabski prywatnie Katowice poprzez platformę Preply http://www.na-jezykach.pl/aktualnosc/255/znajomosc_jezykow_obcych_w_polsce_2015.html

Opinia dodana przez: sara

lekarz Ewa Gawryś

Lekarz medycyny pracy, Internista

41-208 Sosnowiec

Dusza człowiek. Podejście do pacjenta pełen profesjonalizm. Oby było więcej takich lekarzy. Poza tym uczynna osoba. Polecam

Opinia dodana przez: Dario

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

Lekarz medycyny pracy, Internista

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Lekarz z powołania. Kompetentny i jeszcze do tego wspaniały człowiek. Dzięki Doktorowi z moim Dziadkiem jest lepiej... Dr Drabik dał Nam jakakolwiek szanse a nie tak jak wszyscy inni Kardiolodzy brali kasę i mówili lepiej nie będzie ...

Opinia dodana przez: Joanna

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 10
Hallera 5
41-214 Sosnowiec

Fachowa opieka lekarska-godna polecenia. Zajmuje się pacjentem bardzo rzetelnie.Miła ,troskliwa i opiekuńcza.

Opinia dodana przez: stanisław

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.

Opinia dodana przez: Andrzej

Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu
ulica Kościelna 13
41-200 Sosnowiec

Witam! Lekarz z powołania!!! Przede wszystkim podejście do pacjenta, wysłuchanie go, zawsze trafne leczenie!!! Polecam takiego lekarza jak p. VIOLETTA, nie zamienilabym na innego lekarza!!! Polecam!!!

Opinia dodana przez: GRAZYNA HICKOWSKA

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......

Opinia dodana przez: Adam

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe Sosnowiec
ulica Czarna 14
41-200 Sosnowiec

Tego lekarza mogę polecić na 100%. Fachowiec w swej dziedzinie. (hematolog). Podejście do pacjenta na wysokim poziomie. Z takim lekarzem mam styczność pierwszy raz. Kolejne wizyty są przyjemnością a nie męczarnią. Polecam z czystym sumieniem.

Interniści w mieście Sosnowiec