Lekarze Internista Sosnowiec

dr n. med. Mariola Wrębiak-Trznadel

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Witam Pani doktor nie posiada szacunku co do czasu oczekiwania pacjenta na umówioną wizytę. Pani w rejestracji wertuje gazetę a powinna dzwonić do pacjentów jeżeli jest duża tzw. obsuwa czasowa… a nie tłumacząc się że nie otrzymała wytycznych od Pani doktor… I na dodatek są przyjmowani pacjenci z poza kolejki. Mało profesjonalne jest podczas przyjmowania pacjenta udzielania informacji telefonicznej osobie trzeciej a pacjent i pacjenci na poczekalni tracą swój czas. ...

dr n. med. Jan Kaganiec

Hepatolog, USG

Wojska Polskiego 140 (Med-Complex)
41-208 Sosnowiec

Polecam naprawdę dobry lekarz;-) Pomaga mojemu mężowi w wyleczeniu złych badań wątrobowych, efekty widoczne już po miesiącu

lek. med. Andrzej Prokop

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Prokop
Szpitalna 1 (gabinet nr 208, piętro II)
41-219 Sosnowiec

Wspaniały lekarz, dociekliwy, szukający do skutku. Sekretny diagnosta, spokojny i rzeczowy. Wyjaśnia co i jak, poprowadzi prawie za rękę. Jak się stosujesz do zaleceń, będzie dobrze. Jestem po zawale serca już 3 rok i dzięki Panu doktorowi wyniki są lepsze niż przypuszczaliśmy. Z czystym sumieniem polecam dr.Prokopa.
Kilka lat temu, trafna diagnoza i szybka reakcja (operacja) pozwala mi na normalne życie.To chyba najlepsza rekomendacja.

lekarz Elżbieta Gwóźdź

Internista, Ginekolog położnik

al. Zwycięstwa 4/5e
41-219 Sosnowiec

Kompetentna, miła, zna sie na rzeczy.z duzym doswiadczeniem
Niestety, nie polecam pana lekarza. Zwraca się do pacjentów po imieniu, protekcjonalnie i nieprofesjonalnie. Jest bardzo nieuprzejmy, a wszystko pod płaszczykiem pozornego bycia miłym. Bagatelizuje i neguje objawy, nie jest pomocny. Dodatkowo przepisuje starszym osobom bardzo mocne leki bez konsultacji ze specjalistami, przez co oni się od nich uzależniają i odczuwają niebezpieczne skutki uboczne. Radzę uważać na tego lekarza i trzymać się od niego z daleka.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Zbigniew Niziński

Diabetolog, Internista

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Specjalista na wysokim poziomie,profesjonalizm pod każdym względem!Leczę się w Instytucie Zdrowia Centrum w Sosnowcu u pana doktora od miesiąca, ale już czuję się świetnie, a nie jak wrak, leki dobrane rewelacyjnie, jak się dowiedziałam z innego źródła to rzeczywiście najlepsze leki najnowszej generacji na moją chorobę, nie szkodzące, pozwalające normalnie zyć.Widać,że doktor ma dużą wiedzę i potrafi ją zastosować, odpowiedzieć na każde pytanie w sympatyczny sposób.Tak to profesjonalnie zorganizowane,że w ...

lekarz Radosław Olszewski

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Niestety wizyta pozostawiła u mnie spory niesmak, pomimo wcześniejszych bardzo dobrych doświadczeń. Postawianie swojego ego ponad potrzeby pacjenta i porównywanie prośby o skierowanie wynikające z zakresu świadczeń w pakiecie medycznym do serwisowania samochodu w autoryzowanym warsztacie uważam za dalece nieempatyczne, zwłaszcza w kontekście diagnozowania poronień nawracających. Oczekiwałabym od lekarza który nie jest specjalistą ginekologiem że wszelkie osobiste odczucia oraz komentarze wynikające z braku najnowszej wiedzy dotyczącej niepłodności i poronień lekarz ...

dr n. med. Przemysław Besser

Gastrolog, Gastroenterolog

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

POLECAM! leczę się u Doktora Bessera ponad 10 lat i zawdzięczam mu życie i zdrowie. Leczy całego człowieka a nie zajmuje się tylko jednym organem pacjenta, robi to na podstawie wynikow zleconych badan. Lekarz z powolania

lekarz Artur Szywiński

Internista, Psychiatra

Przychodnia przy KWK "Porąbka-Klimontów"
ulica Dmowskiego 22
41-200 Sosnowiec

Dobry lekarz.Siedmioletnia współpraca przyniosła poprawę mego zdrowia.Kompetentny,dobrze dobrał lekarstwa.Uprzejmość to też napewno jego pozytywna zaleta.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Bartek

dr n. med. Małgorzata Kopera

Hematolog, Internista

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Pierwsza wizyta bardzo duża chęć pomocy pacjentowi, duża wiedza, życzliwość oby tak dalej. Polecam usługi pani doktor.

lekarz Lucja Kieras-Deżakowska

Małachowskiego
41-200 Sosnowiec

Moja babcia leczyla sie u Pani Dr 15lat prywatnie... jest po dwoch zawalach i przez te 15lat chodzila z blokiem na sercu, ktory Pani Dr usypiala... nie zwracala uwagi na to na co babcia narzeka, leki miesiecznie kosztowaly ok 400zl.. plus koszt wizyty ok 150zl miesiecznie, pomijajac fakt ze nie leczyly lecz 'usypaly' w bardzo ciezkim stanie zabralam babcie do Anglii gdzie od razu zmienili jej leki zrobili zabieg i ...

lekarz Ewa Boczkowska-Gaik

"G i S" S.C. Poradnie Specjalistyczne
Zielonogórska 27
41-219 Sosnowiec

Nie polecam, podejście do pacjenta było fatalne czułam się atakowana od samego wejścia przy każdej mojej wypowiedzi, opryskliwość i zero jakiekogolwiek zrozumienia i szacunku do drugiego człowieka, przez całą wizytę nie usłyszałam ani jednej normalnej i spokojnej wypowiedzi w moim kierunku. Pani dr minęła się z powołaniem nie powinna pracować ze zwierzętami a co dopiero z ludźmi.
Opinia dodana przez: Momarc

dr n. med. Andrzej Bilewicz

Gastroenterolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec

Wizyta i badanie jakby na czas , 0 kontaktu wzrokowego ,szybko ciągle mówi wchodzisz do gabinetu stawia diagnozę,( tym razem mylną po badaniu wyszło co innego)dr. mówi do ciebie siedząc tyłem i pisząc w komputerze nie polecam
Opinia dodana przez: Misza

dr n. med. Ewa Widala

Internista, Endokrynolog

Czeladzka 49 lok. 9
41-200 Sosnowiec

Byłam u Pani doktor na dwóch wizytach. Na pierwszej wizycie pani doktor zrobiła na mnie dobre wrażenie. W gabinecie czułam się swobodnie, a to dlatego, ze Pani doktor bardzo otwarcie i swobodnie opowiadała o swoich osobistych przeżyciach, o swojej rodzinie itp. Wydało mi się to bardzo sympatyczne i pozwoliło poczuć się swobodnie. Pani doktor, po zapoznaniu się z moimi wynikami opowiedziała szczegółowo o tym co mi dolega, jakie są przyczyny, ...

lek. med. Krzysztof Chyrek

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Jeśli ktoś szuka pewnej i profesjonalnej informacji o swoim zdrowiu - polecam z całym sercem Pana doktora Krzysztofa. Szczegółowe podejście do pacjenta, dociekliwość, duża ilość informacji, zrozumiałe wytłumaczenie wyników, a przy tym swobodny humor, który wprowadza Pan doktor od wejścia do gabinetu. No i Panie w recepcji - przemiłe. Niezwykle polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Ewa Witnicka

ulica Ks. Fr. Blachnickiego 3
41-219 Sosnowiec

lekarka wyjaśniła mi na czym moje schorzenie polega i jaki ma przebieg, wizyta trwała ok 30 minut w tym czasie wykonała mi profilaktycznie USG jamy brzusznej , mówi zdecydowanie i bezpośrednio mi taki kontakt odpowiadał bez zbędnych ceregieli
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jakub Wójcik

Czerpakowa 20
41-215 Sosnowiec

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. W życiu nie spotkałem bardziej kompetentnego lekarza. Doktor Wójcik to zdecydowanie lekarz z powołania. Leczę się u Pana Wójcika od grudnia zeszłego roku - w życiu żaden lekarz tak się mną nie zajmował. Doktor zainteresował się moimi skokami ciśnienia, które każdy poprzedni lekarz - brzydko mówiąc - olewał. W końcu trafiłem do lekarza, który nie robi problemów z tego, żeby wypisać skierowanie na badania. ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Aldona Mularczyk

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam Panią Doktor. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Andrzej Kopeć

Internista, Pediatra

Rehabilitacja
3 Maja 1
41-200 Sosnowiec

Wspaniały lekarz. Poświęca wiele czasu pacjentowi i trafia w diagnozie. Oddany lekarz w swojej pracy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Łukasz