lekarz Jakub Wójcik

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. W życiu nie spotkałem bardziej kompetentnego lekarza. Doktor Wójcik to zdecydowanie lekarz z powołania. Leczę się u Pana Wójcika od grudnia zeszłego roku - w życiu żaden lekarz tak się mną nie zajmował. Doktor zainteresował się moimi skokami ciśnienia, które każdy poprzedni lekarz - brzydko mówiąc - olewał. W końcu trafiłem do lekarza, który nie robi problemów z tego, żeby wypisać skierowanie na badania. O tym, że Pan Wójcik jako jedyny zauważył - robiąc USG - że mam torbiele na nerkach co może być ...

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii.

Leczę się u Pana Wójcika od grudnia zeszłego roku - w życiu żaden lekarz tak się mną nie zajmował. Doktor zainteresował się moimi skokami ciśnienia, które każdy poprzedni lekarz - brzydko mówiąc - olewał. W końcu trafiłem do lekarza, który nie robi problemów z tego, żeby wypisać skierowanie na badania. O tym, że Pan Wójcik jako jedyny zauważył - robiąc USG - że mam torbiele na nerkach co może być przyczyną w/w skoków ciśnienia nie wspomnę.

Genialny człowiek!

Również nie rozumiem negatywnych komentarzy - gdy miałam duże problemy skórne, dostałam wiele rad, skierowania do wszystkich możliwych specjalistów, polecenia specjalistów, skierowania na różne badania jak i na oddział do szpitala w celu diagnostyki. Widać podejście holistyczne do leczenia. W przypadku innych chorób również zawsze otrzymałam odpowiedni plan leczenia. Ponadto nigdy nie odniosłam wrażenia, że jest gburowaty - jest uprzejmy i w sposób jasny przekazuje wszelkie informacje i rady.

Zupełnie nie rozumiem tych negatywnych opinii. Chyba ktoś tu chce lekarzowi zaszkodzić. Doktor Wójcik jest wspaniałym lekarzem. Nie ogranicza się jedynie do wystawiania skierowań do specjalistów jak niektórzy lekarze POZ, ale sam zleca wiele badań prześwietleń i kieruje na rehabilitację. Ja i moja mama leczymy się u niego od kilku lat i nigdy nie był wobec nas złośliwy czy chamski. Polecam tego lekarza.

Nie zgadzam się z opiniami o nieuprzejmości doktora. Fakt, Pan Doktor jest człowiekiem wymagającym i konsekwentnym. No ale przecież ma leczyć ludzi a nie spełniać ich zachcianki typu L4, leki takie jak nam pasują a nie koniecznie nas leczą itd itp. Trafiłam do Doktora przypadkowo zupełnie. Potrzebowałam pomocy dla mojej prawie 80-letniej mamy. To było jakieś 3 lata temu i od tej pory nie wyobrażam sobie aby ktoś inny zajmował się zdrowiem mojej mamy. Pełen profesjonalizm, empatia i zaangażowanie do tego stopnia, że potrafi dzwonić nawet po godzinach pracy i ...

Trafiłam do Doktora przypadkowo zupełnie.
Potrzebowałam pomocy dla mojej prawie 80-letniej mamy.
Pełen profesjonalizm, empatia i zaangażowanie do tego stopnia, że potrafi dzwonić nawet po godzinach pracy i interesować się stanem zdrowia pacjenta gdy ten na przykład jest obecnie w gorszej kondycji zdrowotnej.
Także podsumowując, doktor Jakub to lekarz z powołania. Polecam

Dobry lekarz, który niejednej osobie uratował zdrowie i życie. Warty polecenia na lekarza rodzinnego.

Okropny lekarz. Krzyczy na pacjentów, zarówno tych starszych, jak i na dzieci. Niesympatyczny, wręcz złośliwy, co dyskwalifikuje go już w na starcie w relacji pacjent-lekarz. Stanowczo NIE POLECAM.

Nie zgadzam się z przytoczonymi opiniami. Moja cała rodzina jest pod opieką Pana Doktora. Jest wymagający jeżeli chodzi o stosowanie się do zaleceń, wykonywania badań, ale nie można go nazwać aroganckim, czy niekompetentnym !!! Nie zgadam się z tym !!! POLECAM tego lekarza.

Gbur, arogancki nie polecam omijac z daleka pownni mu zabronic leczyc ludzi najgorszy z możliwych lekarzy totalny olewator

Byłem na wizycie u Pana doktora, zostałem potraktowany strasznie nieprzyjemnie. Nie polecam takiego lekarza pierwszego kontaktu.

Byłem na wizycie u Pana doktora, zostałem potraktowany strasznie nieprzyjemnie.
Nie polecam takiego lekarza pierwszego kontaktu.

Pan doktor bardzo arogancki, nieuprzejmy wrecz złośliwy. Najgorszy lekarz na jakiego trafilam. Zdecydowanie go Nie polecam!