dr n. med. Andrzej Bilewicz

3,5
3,4
3,5
3,4

Moze i dobry specjalista, zapewne postawil wiele trafnych diagnoz i wyleczyl niejednego. Jak to lekarz... Ja mam,niestety,przecietne odczucia. Lekarz,ktory rozmawiajac,patrzy w komputer, mowi tonem znudzonego,zmeczonego tym co robi,jakby od niechcenia, no i ta kobieta-zona,ktora nie wiedziec czemu tam jest, tzn pelni funkcje logistyka( i tu ok) ,wypisujacej recepty,no i osobistego doradcy,wtracajacego sie zreszta do rozmowy,obecnego podczas calej wizyty. A ja chce porozmawiac o moich dolegliwosciach z lekarzem wlasciwym i tylko nim. Diagnoza postawiona w oparciu o wypis ze szpitala,wyniki badan i wywiadu,bez usg itp. Mozna ujac, nie wnoisl nic nowego. Leki przepisane bardzo drogie, no,ale dolegliwosci ustapily. Moze i moj przypadek nie najciezszy, ale kompletnie zbagatelizowany, bo ograniczony do wypisania recept i wydania kilku ulotek informacyjnych.

Nie polecam i ostrzegam przed dr n. med. Andrzej Bilewicz , pomimo kilkunastu wizyt prywatnie nie zdiagnozował choroby pomimo że stan z tygodnia na tydzień się pogarszał, dawał tylko leki na rozluźnienie i mówił że to od stresu. choroba została w końcu zdiagnozowana w szpitalu gdy już był stan krytyczny!

Najgorszy lekarz z jakim miałam w życiu do czynienia, zupełnie niekompetentny brak szacunku dla pacjenta. W ogóle nie słucha pacjenta mówi bez przerwy o zespole jelita drażliwego daje mnóstwo ulotek i drogich antybiotyków, badanie trwało minute przez ubranie, jak prosiłam o jakieś badania powiedział żebym najpierw zrobiła porządek z głową i że jakbym miała nowotwór to dawno już by mnie nie było. A jak się później okazało został mi wykryty nowotwór pęcherza i jelita. Brak słów, odradzam wszystkim!!!

Lekarz uprzejmy ,ale nie poświęcający pacjentowi zbytniej uwagi. Szybkie klikanie w komputerze i zapisywanie danych bez bezpośredniego kontaktu wzrokowego z pacjentem. Na mojej wizycie szybko zadawał pytania nie słuchając za bardzo historii mojej choroby. Wizyta trwała około 10 minut i kosztowała 150 zł. Zapisane leki dodatkowo 200 zł. Jeśli chodzi o empatie i kwestię zrozumienia pacjenta to jest wiele do życzenia. Pani obok lekarza faktycznie wtrąca się i nie pozwala komfortowo porozmawiać z lekarzem. Mam mieszane uczucia i na pewno nie wrócę do tego lekarza.

Byłam pacjentką Pana doktora w 2016r. i nie postawił właściwej diagnozy. Teraz okazało się, że przez 1,5 roku chodziłam z Helikobakterem w żołądku. Jedyne co potrafi to wystawić receptę na bardzo drogie leki. Zero badań, nie potrafi odczytać najprostszych wyników. Nie polecam!

Wspaniały Człowiek i lekarz. Gdyby nie On, wkrótce by mnie nie było.Przez 5 lat chodziłam do różnych lekarzy i płaciłam za szereg badań nie objętych przez NFZ. Nie wspomnę o lekach, które nie pomagały. W przeciwieństwie do innych, ten świetny specjalista już po dwóch wizytach i jednym badaniu postawił diagnozę -złośliwy rak,który wykryto na polipie jelita grubego. Chociaż Pan doktor wiedział, że czeka mnie operacja, bez namysłu postanowił usunąć polip, aby ulżyć moim dolegliwościom. Dodam tylko, że nie należę do zamożnych i nie stać by mnie było na takie kwoty, o których piszą tutaj inni pacjenci.
Każdego dnia dziękuję Bogu, że trafiłam wreszcie na świetnego specjalistę i cudownego, ciepłego człowieka. W tej chwili jestem już po operacji. I co najważniejsze- całkowicie zdrowa! Rak jeszcze nie zdążył przejść na jelito, był tylko na polipie. A tak niewiele brakowało, by doszło do przerzutów i rychłego końca.
Dziękuję panie doktorze! Wdzięczna M.Rz.

Dzisiaj byłam na zabiegu gastroskopii u PANA DOKTORA,dokładny,uprzejmy,wszystko świetnie wytłumaczył.Dziękuję też za to że muszę się tułać po innych specjalistach,ponieważ doktor poprosił mnie do gabinetu,przepisał leki i to wszystko bez cienia łaski.Dziękuję,zaraz biegnę do apteki:)))

Jestem pacjentką p. doktora już od kilku lat. Poleciła mi go moja internistka i jestem zadowolona. Pan doktor sprawia wrażenie lekkoducha ale diagnozy stawia bardzo trafne. Owszem na początku miałam mieszane odczucia bo był bardzo bezpośredni i miałam wrażenie jakby wszystko wkładał do jednego worka ale po krótkim czasie zmieniłam zdanie zalecone leczenie pomogło i teraz chodzę tylko na wizyty kontrolne aby sprawdzać co się dzieje z guzkami na wątrobie bo nie ma potrzeby ich usuwania. Natomiast o wszelkich problemach z żołądkiem i jelitami już praktycznie zapomniałam. Polecam pana doktora bo mimo "luzaka" to dobry specjalista, a sprawdziła już go moja rodzina.

Oceniam tego lekarza dobrze,po 1.5 roku wedrowek po roznych lekarzach i poszukiwaniu przuczyny bolu w dolnej czesci brzucha jako jedyny zidentyfikowal moja chorobe,dodam ze bylem w szpitalu,mialem szereg badan,tomograf,kilka usg przeswietlenia,szereg innych badan,on przy 1 wizycie stwierdzil co mi dolega

witam! wykonywałam u tego lekarza kolonoskopię i usuwał mi polipy. Był bardzo uprzejmy wytłumaczył mi bardzo dokładnie na czym polega zabieg i badanie. Polecam go każdemu. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie o nim.