Internista Dąbrowa Górnicza

Internista Dąbrowa Górnicza lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastrolog, Internista

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Lekarz prowadzi mnie już od kilku lat i zawsze, ale to zawsze okazuje szacunek, czas, odpowiada na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze bez wahania przepisuje wiele badań i doskonale dobiera leki. Spotkać Doktora w przychodni czy na oddziale szpitalnym to prawdziwa przyjemność. Dziękuję
Opinia dodana przez: Hanna
Internista Dąbrowa Górnicza lek. med. Bożena Nowowiejska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Super Pani Doktor! Pierwszy raz udałam się z pewną dozą nieśmiałości, ale już po pierwszych minutach spotkania byłam pozytywnie zaskoczona: byłam zapisana na konkretną godzinę więc nie było kolejki, po drugie: atmosfera była bardzo sympatyczna atmosfera i przyjazna, a po trzecie i najważniejsze, zachwycił mnie ogromny profesjonalizm Pani Doktor. Dzięki wizycie, wiem co muszę zrobić żeby utrzymać moją cukrzycę w ryzach. Pani Doktor wytłumaczyła mi co mam robić w bardzo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

ulica 3 Maja 33
41-300 Dąbrowa Górnicza

Od lat leczę się u niej na NFZ na astmę. Lekarka dobrała dobrze leki. Jest uprzejma i kompetentna. Zawsze zleca dodatkowe badanie RTG,spirometrię. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

San Vita

Dąbrowa Górnicza

Z całego serca dziękujemy Pani doktor Grażynie Postrożnej za długą, wspaniałą, troskliwą opiekę medyczną za życzliwość oraz pomoc jak i wsparcie w trudnych chwilach choroby naszej Mamy i Babci Salomei . Zawód Pani doktor to powołanie którego brakuje większości lekarzy .
Rodzina .
Opinia dodana przez: Teresa z rodziną

smekmed
krasickiego 1
Dąbrowa Górnicza

jestem pacjentem przychodni U PRZYJACIÓŁ od początku jej istnienia i nie wyobrażam sobie leczyć się gdzie indziej,pani doktor(oraz pan doktor Żaba również tam przyjmujący)jest zawsze dostępna nie ma potrzeby wcześniej się rejestrować bo mam pewność że zostanę przyjęty ,jestem traktowany jak przyjaciel i tak się tam czuje ,czuje się bezpieczny bo ci lekarze to wspaniali fachowcy i ludzie

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Nikt nigdy nie poświęcił tyle czasu pacjentowi co ta Pani doktor a byłem już u wielu lekarzy. Miła uprzejma dokładnie wyjaśnia sposób leczenia, bez patrzenia na zegarek czy komorke, typowo z powołania, takich lekarzy jest garstka
Opinia dodana przez: Bogdan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" J. Gawron, B. Kiszka, D. Jach Spółka Jawna
ulica Leśna 5a
41-303 Dąbrowa Górnicza

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......
Opinia dodana przez: Adam

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

O doktor Piszcz można napisać TYLKO dobrą opinię. Wiem coś o tym bo z córeczką byłyśmy już u dwóch specjalistów laryngologii. Do doktor Piszcz chodzimy od około pół roku. Dzięki niej uniknęłyśmy zabiegu, na który córka była kierowana. Nie dość, że jest dobrym specjalistą to jej podejście do dziecka jest unikalne...Doskonałe podejścia do dziecka mają też panie (byłyśmy u dwóch)wykonujące badania słuchu. Nigdy wcześniej takiego badania nie udało się wykonać- ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

ulica Olimpijska 15a
42520 Dąbrowa Górnicza

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

Marchlewskiego 2b
41-300 Dąbrowa Górnicza

Uważam, że Pani Doktor jest lekarzem o bardzo dużej wiedzy oraz doświadczeniu. Jej diagnozy są trafne a metody leczenia skuteczne.Jest solidnym i kompetentnym lekarzem oraz wspaniałym człowiekiem. Szczerze polecam Panią Doktor wszystkim osobom potrzebującym pomocy medycznej bo na pewno się nie zawiodą.

Interniści w Dąbrowie Górniczej