Lekarze Internista Dąbrowa Górnicza

Internista, Endokrynolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Przemysław Kutrzyk
ul. Kozubka 8
Dąbrowa Górnicza

Polecam, bardzo kompetentny lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnia. Leczy kompleksowo, nie tylko w wąskiej dziedzinie czego innym lekarzom często brakuje.

lekarz Jerzy Niczewski

Internista, USG

ul. Armii Krajowej 37
42-520 Dąbrowa Górnicza

Pan doktor bardzo dokładnie przeprowadza badanie USG, potem tłumaczy wszystko w jasny sposób. Polecam

lekarz Mirosława Widełka-Skibińska

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Nie wiem dlaczego moja opinia wyświetliła się dwa razy. W dodatku z błędem w kompleksowości podejścia. W tym punkcie też zostało zaznaczonych pięć gwiazdek.

lekarz Wojciech Wasilewski

Orna 13
42-523 Dąbrowa Górnicza

świetny lekarz, leczy homeopatią, tylko z konieczności daje antybiotyk. Bardzo dużo uwagi poświęca pacjentowi. Gpdny polecenia

lekarz Andrzej Lewicki

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry specjalista i fachowiec,godny polecenia. Uratował mi życie i za to jestem mu wdzięczny.
Opinia dodana przez: jan

lekarz Małgorzata Strzałka-Majka

Internista, Diabetolog

NZOZ Zakład Diagnostyki Medycznej
Karola Adamieckiego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Profesjonalne i merytoryczne podejście do problemu cukrzycy. Sposób odżywiania, leczenia podawanie leków, badanie poziomu cukru, teraz już wszystko o tym wiem dzięki Pani Doktor. Jestem zdrowszy dzięki takiemu leczeniu
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Dorota Wnęk

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor Wnęk absolutnie godny polecenia lekarz , bardzo wnikliwy , doskonały diagnosta . Lekarz z powołania z dużym szacunkiem i empatią dla pacjentów . Polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: jolanta połap

lekarz Michał Domagała

Internista, USG

Pracownia USG
Dąbrowskiego 42
41-300 Dąbrowa Górnicza

Lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta, bardzo uprzejmy, kompetentny i wzbudzający zaufanie. Badanie USG wykonane z ogromną dokładnością. Podczas badania lekarz szczegółowo informował mnie i opisywał poszczególne narządy w zrozumiały i przystępny sposób. Zawracał uwagę na najmniejsze szczegóły, które przy poprzednich badaniach były pominięte lub niezauważone przez innych lekarzy. Muszę przyznać, że pierwszy raz USG jamy brzusznej wyglądało u mnie w ten sposób. Polecam i z całą pewnością mogę stwierdzić, ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Mariola Wrębiak-Trznadel

NZOZ Zdrowe Serce
al. Piłsudskiego 99
40-303 Dąbrowa Górnicza

Witam Pani doktor nie posiada szacunku co do czasu oczekiwania pacjenta na umówioną wizytę. Pani w rejestracji wertuje gazetę a powinna dzwonić do pacjentów jeżeli jest duża tzw. obsuwa czasowa… a nie tłumacząc się że nie otrzymała wytycznych od Pani doktor… I na dodatek są przyjmowani pacjenci z poza kolejki. Mało profesjonalne jest podczas przyjmowania pacjenta udzielania informacji telefonicznej osobie trzeciej a pacjent i pacjenci na poczekalni tracą swój czas. ...

Bogdan Wojkowski

NA CEDLERA" Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza

PAN DOKTOR.CIERPLIWIE WYSŁUCHAŁ MOICH NARZEKAŃ :) Z WIELKĄ TROSKA PODSZEDL DO TEMATU MOJEJ WIZYTY.DOKŁADNIE ZOSTAŁAM PRZEBADANA.PIERWSZY RAZ ZAINTERESOWAŁ SIĘ MOIMI OPUCHNIETYMI NOGAMI."NIE BAŁ SIĘ SCHYLIĆ I OBEJRZEĆ .(CO NAWET NIE UCZYNIŁ ŻADEN CHIRURG NACZYNIOWY ) CZUŁAM SIĘ BARDZO ZAOPIEKOWANA.DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Violetta Białas

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Poniatowskiego 9 B
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo kompetentne podejście do pacjenta. Osoba miła, spokojna. Słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Chyba pierwszy raz spotkałam takiego lekarza a trochę już żyję. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Artur Szywiński

Internista, Psychiatra

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Dobry lekarz.Siedmioletnia współpraca przyniosła poprawę mego zdrowia.Kompetentny,dobrze dobrał lekarstwa.Uprzejmość to też napewno jego pozytywna zaleta.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Bartek

dr n. med. Andrzej Bilewicz

Gastroenterolog, Internista

NZOZ QMEDIC
Łukasińskiego 11
41-300 Dąbrowa Górnicza

Wizyta i badanie jakby na czas , 0 kontaktu wzrokowego ,szybko ciągle mówi wchodzisz do gabinetu stawia diagnozę,( tym razem mylną po badaniu wyszło co innego)dr. mówi do ciebie siedząc tyłem i pisząc w komputerze nie polecam
Opinia dodana przez: Misza

lekarz Andrzej Kopeć

Internista, Pediatra

Dabrowskiego 42
41300 Dąbrowa Górnicza

Wspaniały lekarz. Poświęca wiele czasu pacjentowi i trafia w diagnozie. Oddany lekarz w swojej pracy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Adam Kieres

Królowej Jadwigi 6a lok. 20
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry specjalista !!! Bardzo dobry kontakt z pacjentem . Uprzejmy . Wieloletnia pacjentka
Opinia dodana przez: Wanda

prof. dr hab. n. med. Aleksander Sieroń

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Często tytuły a praktyka to dwa światy. W przypadku Profesora Sieronia, praktyka i doświadczenie jest nadrzędne. Moja mama w wieku 80 lat dzięki jego wiedzy uniknęła podwójnej operacji na otwartym sercu. Mam pełne zaufanie do diagnozy i metod leczenia Pana Profesora
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Jolanta Korfel-Kieres

Reumatolog, Internista

Gabinet Vision Express
Jana III Sobieskiego 6
41-300 Dąbrowa Górnicza

Fachowa, rzetelna...Nie daje złudnych nadziei, ale nie straszy. Leki dobiera skutecznie.

lekarz Anna Powichrowska

AL.Piłsudskiego 2
41300 Dąbrowa Górnicza

A ja polecam panią doktor, kompleksowe podejście do pacjenta, po badaniach skierowała do specjalisty reumatologa. Niestety po kolejnych badaniach, sprawdzilo się jej podejrzenie, to to może być reumatoidalne zapalenie stawów, najważniejsze że mam już wdrożone leczenie.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Jacek Janas

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

PAN DOKTOR (piszę drukowanymi, ponieważ bardzo zwraca uwagę na swój tytuł), okazał się bardzo nieprzyjemnym, bezczelnym i nie wyrozumiałym. Niestety wykształcenie wyższe nie świadczy o niczym, bez podstawowego wychowania. Nie polecam.

dr Agnieszka Gumuła

Adamieckiego
Dąbrowa Górnicza

Zgłosiłam się do Pani Doktor ze skurczami brzucha w okolicy pępka ,z osłabieniem i z gorączka .( pomimo wywiadu ze mna uslyczala ze nie tak dawno miałam ten sam rodzaj skurczy lecz delikatniejszy bez goraczki.) Pani doktor niechętnie kilka razy nacisnęła na mój brzuch po czym powiedziała że trzeba zejść sobie na dół i wykonać test Covidovy . Wychodząc Pani doktor odprowadziła mnie do drzwi wołając kolejna pacjentkę bez jakiejkolwiek ...
Opinia dodana przez: Angelika