lekarz Anna Powichrowska

A ja polecam panią doktor, kompleksowe podejście do pacjenta, po badaniach skierowała do specjalisty reumatologa. Niestety po kolejnych badaniach, sprawdzilo się jej podejrzenie, to to może być reumatoidalne zapalenie stawów, najważniejsze że mam już wdrożone leczenie.

Brak szacunku dla pacjenta i większej wiedzy. Teraz już wiem dlaczego ma tak mało pacjentów. Nie polecam tej pseudo doktor.

Mój kierunek studiów jest ściśle związany z kierunkami medycznymi. Nie ma możliwości pamiętania wszystkich nazw leków, bo jest ich po prostu za dużo. I lepiej, że lekarz sprawdzi w książce i internecie jakie leki dać najlepiej pacjentowi, niż gdyby wszystkim na jedno kopyto dawał leki, które podstawi mu pod nos koncern farmaceutyczny. Pani Doktor zawsze poświęca pacjentom sporo czasu, co z perspektywy osoby siedzącej na korytarzu jest średnie, ale z perspektywy pacjenta to świetnie, bo przepyta kompleksowo, przebada, porozmawia. Według mnie jest to naprawdę lekarz godny polecenia :)

Pierwszy raz spotkałam się z tak bezczelnym i niekompetentnym lekarzem! Badanie przeprowadzone powierzchownie, zero szacunku do ludzi, śmiem powątpiewać w umiejętności i zakres wiedzy Pani "doktor" gdyż leki które przepisuje uprzednio wyszukuje w internecie na oczach pacjenta ... Dno,totalne dno.. Dla szanownej pani doktor polecam trochę więcej samokrytyki, a reszcie pacjentów z całego serca odradzam.. Przykre że ktoś taki wybrał zawód lekarza,który wykonuje jak za karę..

Ta osoba nie powinna byc lekarzem. Zero podejscia do pacjenta, co chwilę wychodzi z gabinetu i znika na dobre 10minut, przepisując recepty za kazdym razem sprawdza leki w telefonie i w książce. Generalnie robi łachę ze przyjmuje pacjenta. Jest opryskliwa,bezczelna i kompletnie nie wzbudza zaufania! Zdecydowanie odradzam!!!!

Nie wiem skąd tyle negatywnych opini o Pani doktor ! Bylam u niej przez urlop mojego lekarza - przyjęła mnie bez problemu , mila uśmiechnięta . Bez problemu wszystko wytłumaczyła , przepisała leki , zabrała . Nie mam żadnych zastrzeżeń . Osobiście polecam .

Pani doktor jest pyszałkowata powierzchownie ocenia zdrowie pacjenta i bezpodstawnie chce narzucić dany tryb życia np. nie uprawiać sportu zimą bo można się przeziębić.

Brak szacunku do pacjenta. Pani doktor szanuje tylko swój czas. Umawia się z pacjentem na załatwienie sprawy, a potem odsyła z niczym, tłumacząc się brakiem czasu. Mimo, że na wywieszce na drzwiach gabinetu jest czas pracy do 18:00, lekarka kończy pracę o 16:00.

Brak szacunku do pacjenta.

brak empatii dla ludzi , brak szacunku dla pacjentów , zarozumiała i pyszałkowata lekarka , przykre ,że ktoś taki wybrał sobie zawód lekarza .....