dr Agnieszka Gumuła

2,1
1,7
1,8

Zgłosiłam się do Pani Doktor ze skurczami brzucha w okolicy pępka ,z osłabieniem i z gorączka .( pomimo wywiadu ze mna uslyczala ze nie tak dawno miałam ten sam rodzaj skurczy lecz delikatniejszy bez goraczki.) Pani doktor niechętnie kilka razy nacisnęła na mój brzuch po czym powiedziała że trzeba zejść sobie na dół i wykonać test Covidovy . Wychodząc Pani doktor odprowadziła mnie do drzwi wołając kolejna pacjentkę bez jakiejkolwiek dezynfekcji czego kolwiek . Test Covidowy wyszedł NEGATYWNY po czym wróciłam do Pani Doktor ( Pani doktor wyglądała na bardzo nie pocieszoną tym faktem. ) gdzie wypisała jakieś leki z przymusu.Chorobowego nawet nie zaproponowala .Na moje pytanie odnośnie chorobowego odpowiedziała że nie widzi potrzeby tzw. L4 . W dobie pandemi Pani doktor nie widzi przeciwskazań do pracy z gorączka. To że się nie potrafi zdjagnozowac przyczyny dolegliwość nie oznacza że ktoś obrazu udaje . NIE POLECAM 0 KOMPETENCJI GABINET TEJ PANI BĘDE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Ta pani, bo tytułowanie jej lekarzem jest dużym nadużyciem, jest niekompetentna, arogancka oraz nie posiada wystarczającej wiedzy, aby pomóc komukolwiek. Oczywiście diagnoza nietrafiona. Radzę zapamiętać nazwisko tej pani i trzymać się od niej z daleka.

Przestrzegam przed Ta Pania.nie wiem jakim cudem ma tytul doktora.Niekompetna.Kompletnie brak kultury osobistej,wiedzy i podejscia do pacjenta,a przy tym arogancka.O maly wlos,a bym byla juz byla na tamtym swiecie po leczeniu tejze Pani.Ostrzegam!!!!!!!Wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nawet przy zapaleniu oskrzeli,tenze lekarz nie wypisze antybiotyku.Dla mnie tragedia z takim lekarzem.

Pani Doktor jest w 100% niekompetentną osobą,nie jest w stanie pomóc,a już napewno nie leczyć. Stanowczo odradzam!!!

Leczę się u pani doktor wiele lat. To dobry doświadczony lekarz z dużą wiedzą med. Jestem zawsze dobrze zdiagnozowana i leczona.Jeśli jest taka potrzeba dostaję skierowanie do specjalisty.Mam bardzo dobrego lekarza - polecam panią droktor

Pani doktor chyba kończyła medycynę trybem korespondencyjnym - zgłosiłem się na dyżur z ewidentną pokrzywką na całym ciele wywołaną alergią na brany antybiotyk, chodziło mi o zastrzyk antyhistaminowy - czyli standardowa procedura. Niestety, pani doktor stwierdziła, że wyglada to nieciekawie, nigdy czegoś takiego nie widziała i nie jest to uczulenie - mimo, że jest to ksiązkowa pokrzywka alergiczna. Dostałem skierowanie do szpitala na oddział dermatologii 20 km od miejsca zamieszkania. Diagnoza abstraycyjna - pojechałem na SOR - tam na szczęscie byli bardziej douczeni lekarze - od razu stwierdzili pokrzywkę polekową, ...

Diagnoza abstraycyjna - pojechałem na SOR - tam na szczęscie byli bardziej douczeni lekarze - od razu stwierdzili pokrzywkę polekową, dostałem zastrzyki, pokrzywka blednie.

Nie polecam, nie dosyć, że niekompetentna i niedouczona to w dodatku niemiła.

Bardzo polecam. Z tego ośrodka zdecydowanie najlepszy lekarz.

Bardzo polecam. Z tego ośrodka zdecydowanie najlepszy lekarz.

Witam! Pani doktor odmawia wypisania leku osobie przewlekle chorej,pomimo przedłożonych wypisów ze szpitala oraz ewidentnego braku organu co widać.Wizyta u specjalisty za trzy miesiące a pacjent pozostaje bez leczenia,które przedłuża życie.Już nie jestem jej pacjentem.

Witam, Pani doktor ma wielki problem z wypisywaniem skierowania na badnie tudzież na wizyte u specjalisty. Leczy pacjentów na siłe jakimis tabletkami albo zastrzykami zamiast zdiagnozowac przyczyne... Koszmar!

Witam,

Witam, chciałam wszystkich przestrzec przed wizytą u Pani doktor nie miła, nie chce wypisywać żadnych skierowań na badania nawet jeśli sa ku temu duże wskazania, problemem jest nawet wystawianie recept ze wznowieniem leków dla osób przewlekle chorych - nawet do dwóch dni - robiąc łaske. Panie w okienku działające w imieniu Pani doktor robią wszystko aby nie dopuścić pacjentów- totalne nieporozumienie już niepacjent

już niepacjent